Search results for query: *

• Users: Middovah
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Middovah

Sivil Ekipman Sorunu

Oyunda sivil kıyafet diye bir zımbırtı var, her şeyi daha zor yapıyor, şehirde çeteler ile savaşıyorsun sivil kıyafet olduğu için yenilebiliyorsun, hapisten adam kaçırırken kıyafetimiz ve silahlarımız sivil olduğu için daha zayıf oluyoruz ve yeniliyoruz, sivil eğer olmadığı veyahutta çok az...
  2. Middovah

Yeni Yerli Oyun

Oyun yaptım beyler, %100 yerli ? nasıl olmuş?
  3. Middovah

Çocuk Büyüme Hızı

Çocuk doğuyor, ama büyüyüp bizim karakter ölene kadar oyunun sefer ömrü bitiyor pek bir manası kalmıyor çocuk yapmanın ve varis olayının, ha karakter savaşta ölürse çocukta yıllar süren "HOLDING" evresinden çıktıysa sıkıntı yok... Yani tamam yavaş büyümesi gerçekçi ama bence oyunun tek bir...
  4. Middovah

Resolved FPS Modunda Fotoğraf Moduna Geçince Karakterin Kafası Yok Oluyor

(Beta 1.5.6) Dediğim gibi FPS kamera modunda fotoğraf moduna geçince karakterin kafası yok oluyor...
  5. Middovah

TaleWorlds Geliştiricilerinden Modlar ile Game Jam

TW geliştiricileri nexus modda paylaştıkları bu bannerlord modu ile ( https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/2249?tab=description ) bannerlord içinde ayrı bir oyun yapma challange'ı başlatmış, bir göz atmanızı öneririm... Yaptıkları modun Videosu ve Açıklamanın Google Çeviri...
  6. Middovah

Mount and Blade II : Bannerlord (Katana)

In the multiplayer beta, I founded katana (strange sword) from Warband in Bannerlord, is it still in the game? (Maybe an easter egg?) Here is the video :
  7. Middovah

Merak Edilen Şeyler / Toplu Sorular

@MArdA TaleWorlds Oyuncular tarafından sıkça dile getirilen ama hala net bir cevap görmediğim bazı sorularu tek bir konu altında toplamak istedim, şimdiden teşekkürler... 1.)Savaşta ölmek var mı (hem karakter hem npc'ler için?) 2.) Karakter idam edilebiliyor mu? 3.)Oyuna başladıktan 200 yıl...
  8. Middovah

Pazartesi Yeni Güncelleme

Hadi bakalım, yeni güncelleme geliyor, ama acaba sadece 1.4.2 mi full sürüme geçecek 1.4.3 beta gelmeyecek mi?
  9. Middovah

Botlar

Bence oyundan birisi ayrıldığı zaman diğer oyunlardaki gibi bir bot gelebilir, o da ok yay alır sinif seçer ve bizimle beraber ve bize karşı savaşır çünkü birden bire birisi oyundan çıkınca denge bozuluyor en azından o bot bize yardımcı olabilir, hatta belki cs go daki gibibir tuş ile botu...
  10. Middovah

Birkaç Haftaya Büyük MP Güncellemesi

Büyük MP güncellemesi? Önümüzdeki haftalarda mutlu bir tavşan olacaksınız... Modlama araçlarını da sormuş eleman o da gelir mi acaba?
  11. Middovah

Alpha Branche'ler

Bize Beta ve Alpha Branche'ler olacak dendi ama hala Alpha Branche görmedik, hiç gelmeyecekse neden var, şu anki guncellemeyi Alpha Branche olarak yayinlayabilirlerdi mesela...
  12. Middovah

Duel Serverlarına Nasıl Giriliyor?

Şifreli duel serverları var, şifre sadece developerlarda mı? Şifreye nasıl erişiliyor?
  13. Middovah

Is there Map Edıtor ın Modding Tools?

I wısh we can have map editor in modding tools... I'm waiting modding tools so much...
  14. Middovah

Epic Games Store'da GTA V Beleş

https://epicgames.com/ GTA V PREMIUM EDITION BEDAVA OLDU
  15. Middovah

Read the National Forums TaleWorlds

Do you read national forums and take them seriously TaleWorlds? Very good feedback is provided, especially in the Turkish forum... Please read and consider other forums...
  16. Middovah

Resolved Zorluk Seçeneği : Gedikli Okçu

Zorluk Seçeneği : Gedikli Okçu :D?
  17. Middovah

Resolved 2 AŞIRI ÖNEMLİ KONU

1) Benim düşmanım neden benim kalemde/şehrimde kalıyor,ben adamın babasını idam ettim hala da adamla savastayim ama adam benim kalemde oturuyor ve hiç bir şey diyemiyorum üstüne üstlük adam bana görev falan vermek istiyor e yuh artık Taleworlds be...
  18. Middovah

Resolved Oyuna Hiç Yakışmayan Hatalar

Sürüm 1.1.0 : 1.0.11 Hata Değil Ama Komik :grin:
  19. Middovah

Kelle,Kol,Gövde!!!! (Parçalanan Vücut Modu)

Kafa kesin kımız için : https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/400?tab=description (Yalnızca kafa kopuyor galiba)
  20. Middovah

Resolved Grafik/Doku Hataları

Ek olarak bir diyalog hatası (Mert benim ama bu adam sanki ben Mert değilde Mert'in derebeylerinden biriymişim gibi konuşuyor...) v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v v
Back
Top Bottom