Search results for query: *

• Users: Ebu Emre
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Bannerlord hızlı nam ve para nasıl kasılır?

Bannerlord hızlı nam ve para nasıl kasılır? Hangi krallığın askeri olmalıyım hızlıca nam ve para kasabilmek için? Demircilikte ne üretmeliyim? Krallık kurduktan sonra haraç yüzünden hep -15k param gidiyor ölüyorum savem çöp oluyor yeni açıyorum yine aynısı. Taktik verin lütfen.
  2. Epicrotea köprüsündeki mavi çizgi sizde de var mı?

Epicrotea köprüsündeki mavi çizgi sizde de var mı? https://cdn.discordapp.com/attachments/881242354063908944/881838510947049502/2021-08-23.png
  3. Bannerlord barış kısmındaki hata

Arkadaşlar, benim lordum savaşta olduğum devletle barış yapma oylamasını gönderiyor bazen. Fakat sağda sadece ismi gözüküyor. Örneğin, Kuzey İmp ile savaştaysam lordum barış oylaması gönderdiğinde "Kuzey İmparatorluğu ile barış yapmak" şeklinde çıkıyor oylamanın başlığı. "Kuzey İmparatorluğu ile...
  4. Sancak Editörü Arka Plan Rengi Yok.

Kuzait'e katıldım diye sancağımın arkası mavi oldu. Klan kısmından krallıktan ayrıldım. Şimdi de sancak arka planı diye bir kategori yok. Mühür rengi var. Neden? Nasıl geri getireceğim? En baştan yeni save açmak istemiyorum.-
  5. Yeni güncelleme gelince eski save sıkıntı çıkartır mı?

Yeni güncelleme gelince eski save sıkıntı çıkartır mı? 1.5.10 gelmiş ben o kadar geliştim devlet falan kurdum, ne olacak şimdi?
  6. Barış, savaş açarken ki anlamadığım olay.

Arkadaşlar, barış ve savaş olayında şunu anlamadım bir türlü. Mesela Warband'da biri bize savaş açtığı zaman, barışın kaderini biz belirliyorduk. Mesela bize barış teklifi geldi istemezsem kabul etmiyordum. Veya ben onlara savaş açtıysam onlar istemezse barışı kabul etmiyordu. Fakat burada ben...
  7. Bannerlord Diplomasi modunda saldırmazlık paktına rağmen savaş açılıyor.

Bannerlord Diplomasi modunda saldırmazlık paktına rağmen savaş açabiliyorum. Nasıl engelleyebilirim bunu?
  8. Bannerlord oyun bozulduysa hata verir mi?

Arkadaşlar ben mod kurdum güzel çalışıyor da, diyelim ki modu kurarken oyunun bir dosyasını bozdum. Mutlaka hata verirdi değil mi oyuna girerken?
  9. Diplomasi modu ayarları nasıl olmalı?

Arkadaşlar diplomasi modunda ateşkes yani saldırmazlık paktı süresi 100 gün olarak ayarlanmış. Sizce normal mi yoksa daha az mı olmalı? Ne kadar kısayım? Veya kısmalı mıyım?
  10. Epic Games mod kurulmuyor. Vortex mod folderi seçmiyor.

Oyunu Epic Games üzerinden oynuyorum. Vortex üzerinden yaptığım zaman modları appdata kısmındaki vortex klasörüne kuruyor, oyunun modules kısmına değil. Set location deyip models yerini seçiyorum yine olmuyor. Ne yapmalıyım?
  11. Bannerlord grafik için açılması gereken ayarlar neler?

Merhaba arkadaşlar. Sistemim biraz iyi fakat kendimce ayarları yükseğe alınca oyun kasıyor. Ortaya alınca da grafikler kötüleşiyor. Hem grafiği artırıp hem donmamasını sağlamak için hangi ayarları aktive etmeliyim? Bazen de normal haritada gezerken sıkıntı olmuyor ama ansiklopedi açarken kasıyor.
  12. Bannerlord grafik iyileştirmesi yapılacak mı?

Selamlar, eskiden Bannerlord grafikleri baya iyiydi. Acaba eski haline döner mi sizce? Optimizasyonlarla beraber. Oyunun şimdiki hali: Eski hali:
  13. Bannerlord indirim veya bedava olur mu?

Sizce bannerlord bedava olur mu sınırlı şekilde? Yani 1 günlüğüne kalıcı şekilde vermelik veya büyük bir indirim. %50 %60 gibi. Çok oyuncu kaybetti diye düşünüyorum bannerlordu destekleyen sayısı çok çok az. Genel olarak kötü eleştiriler hakim oyun üzerinde. Oyun çıktıktan 3-4 ay sonra gündemde...
Back
Top Bottom