Search results for query: *

1. ShinAmiriHatchi

Kavgacı Sarhoşu ekleyin

Lütfen bu efendiyi dinleyin!

Adam haklı.
  2. ShinAmiriHatchi

Resolved Oyun açılmıyor.

Aynı sorunu bende yaşıyorum üstelik sistem yeterliliğim oyunu kaldırabilecek seviyede steam üzerinden dosya doğrulama dahil her şeyi yaptım fakat hata veya uyarı almaksızın oyun başlamıyor sekiz sene bekleyip üstüne erken erişimine para verdiğimiz bir oyunla yaklaşık 3 saatir cebelleşiyorum torrent sitelerinden birinden korsan indirseydim bu kadar problem yaşamazdım
    Silip yeniden yüklemeyi dene derim, ama zamana yazık.
  3. ShinAmiriHatchi

Bannerlord Alamıyorum

Evden çıkmadan nasıl kontör atacak. Fatura lı ise olur max 200 TL diye hatırlıyorum. Ama kartı yoksa fatura yı nasıl ödeyecek sorular .xd
    Sıkıntılar sıkıntılar... bir bakteri yüzünden olanlara bak.
  4. ShinAmiriHatchi

Optimizasyon

Allah korusun eğer oyun kasarsa, görüntü ayarlarından hem masaüstü kalitesini hem de oyun içinden oyun kalitesini düşürsem hatta masaüstü arkaplanını siyah yapsam düzelir mi?
    Arka planı siyah yapmayı bilmem, ama ekran çözünürlüğünü ve kaliteyi düşürüp yeniden denemek faydalı olabilir.
  5. ShinAmiriHatchi

Bannerlord Alamıyorum

Mobil ödeme ile satın almayı deneyebilirsin.
    120-135₺ köntör koymak biraz saçma geliyor, ama yapabilecek bir şey yok.
  6. ShinAmiriHatchi

İçerik

Demircilik özelliği olmayacak dediler ama şehirlerde var her ne kadar hata mesajı felan versede .

Edit : Neyse sonra yaparız dedikleri yerler çok hissediliyor oyunda . eksik puzzle parçası gibi yerleri felan hazır kendisi yok sanki .
    Örneğin otomatik savunma gibi... eski oyunda olan bir şey şimdiki oyunda yok... komedi.
  7. ShinAmiriHatchi

İçerik

Arkadaşlar şimdi erken erişim de oyun içeriği ne kadar eksik sadece ayrıntı seslendirme falan mı , yoksa bir çok mekanik falan mı . Cevaplar sanız çok sevinirim. birde oyun Türkçe sanırım ?
    Kendi krallığını falan kuramıyormuşssun şu an diye duydum vallahi.
  8. ShinAmiriHatchi

Optimizasyon

8 gb RX 470 ekran kartına ve i5 6500 işlemciye sahibim.Köy yağması için köylülerle savaşa girdiğimde bile fps bayağı düşüyor.Orta ayarlara almama rağmen fps dropları bayağı fazla.
    Heee, bilemedim gitti vallahi...

Bende şahsen
    RX570 4GB
    Ryzen 5 2600x
    16GB DDR4 RAM bulunmakta ve oyun gayet iyi çalışıyor.
  9. ShinAmiriHatchi

SİSTEMİM KALDIRIR MI

Bi' benimkine de bakıversen.

Intel© Core™ i5-3470 CPU @ 3.20GHz × 4
    Bellek: 7.7 GB
    Ekran kartı : Radeon HD 7850
    Masaüstü ise biraz ayarları düşürdün mü kaldırma şansı yükselir.
  10. ShinAmiriHatchi

SİSTEMİM KALDIRIR MI

Oyun toplamda 60GB falan, 31GB falan indireceksin vallahi.
    Bir de dizüstü dediğine göre şunu demem lazım, oyun masaüstüne göre daha fazla kasar.
  11. ShinAmiriHatchi

SİSTEMİM KALDIRIR MI

DİZÜSTÜ EVET ÇOK KASMAZ HERALFE BİDE OYUN TOPLAM KAÇ GB İNİYOOR
    Oyun toplamda 60GB falan, 31GB falan indireceksin vallahi.
  12. ShinAmiriHatchi

SİSTEMİM KALDIRIR MI

Herhalde dizüstü oynuyorsun, biraz tırt ama dene bakalım düşük ayarlarda falan.
  13. ShinAmiriHatchi

[Öneri] Savaş Sonrası Sevinç

Savaş bittiği zaman kendi ordumuz seviniyor bizse öyle boş boş duruyoruz en azından bunun bir tuşu olsa biz de sevinsek o tuşa basınca güzel olmaz mıydı? Küçük bi istek umarım eklenir :smile:
    Bunu bir kenara yazsın yapımcılar! Gayet güzel bir fikirle çıktı karşımıza kardeş
  14. ShinAmiriHatchi

Optimizasyon

İ5-7300HQ/GTX 1050Ti (2GB)/ 8GB Ram İle en düşükte 150vs150 siege de 35-30 fps aliyorum. Sistemimmi çok kötü , oyunun optimizasyonmu kötü onu çözemedim.
    Dizüstü mü? Ona göre.
  15. ShinAmiriHatchi

Resolved Oyun açılmıyor.

Minimum sistem gereksinimlerinde 4 gb diyor.
    Evet, ama laptoplar dizüstüne göre daha kötü performans verir, tecrübeden konuşuyorum.
  16. ShinAmiriHatchi

Resolved Oyun açılmıyor.

4GB RAM ve dizüstü ise unut gitsin, açılsa bile kasar ve bilgisayar yanar.
  17. ShinAmiriHatchi

Resolved Oyun açılmıyor.

Dizüstü mü bilgisayar?
  18. ShinAmiriHatchi

Sistemim düzgün çalıştırır mı bannerlord'u?

oh be :grin: benim için çok önemli değil grafik kanka. Oyunu 30 Fps açsında yeterli. teşekkürler
    Olmazsa yapımcılara bildir derdini.
  19. ShinAmiriHatchi

Resolved Bannerlord'u İndirmeme Rağmen Tekrardan İndiriyor

Evet arkadaşlar nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde 3 saat uğraşın ardından kendi kendine çalıştı diyebilirim. Ama bu 3 saatte şunları yaptım.
    1.) Tekrardan indirmeye çalıştığı şeyi kaldırdım.
    2.) Steam indirme önbelleğini temizledim.
    3.) Bilgisayarı kapattım.
    4.) Oyunu tekrar yüklemeye çalışınca bilgisayarınızda klasör var mı diye aradı ve buldu. Bunu başlarda da yapmıştım olmamıştı ama şimdi oldu.
    Sonuç olarak sorun oyundan değil Steam'den kaynaklı bir hata. Oyunu silmemenizi öneririm.
    Tamamdır, bunu pinleyelim!
  20. ShinAmiriHatchi

Sistemim düzgün çalıştırır mı bannerlord'u?

masaüstü
    O zaman dene şansını, ayarları biraz düşürürsen iyi oynayacağına eminim.
Back
Top Bottom