Search results for query: *

1. Barant

[LECA] Legion of Caleria

Hayırlı Olsun
  2. Barant

Kingdom Of Asterran [AST]

Hayırlı olsun başarılar.
  3. Barant

Divine Order [DO] - By Mordor Community

Hayırlı olsun iyi forumlar
  4. Barant

Bannerlord Çok Oyunculu Moda Giremiyorum!

Multiplayer serverına bağlanamıyorum. Sizlerde aynı sorunla karşılaşıyormusunuz?
    5bsuz5l.png
    Beta sürümünü yükselt, en son sürüme geç
  5. Barant

çiçi klanı

Multiplayer öldü hocam. Hayırlı olsun klanınız bu arada
  6. Barant

Online'da Dengeler

Benimle aynı fikirde olan yoktur muhtemelen, multiplayer özellikle skirmish kapalı betada iken daha zevkliydi. Şimdi giriyorum multiplayer'a combat sistemi hala kötü oku yarım saatte reloadlıyor maplerde sıkntılar var laglar var hala, evet hala çözülmmüş değil. Kapalı bata da dahil toplam 200 saat multi gömmüşümdür daha da oynayamıyorum
  7. Barant

eu serverlarına noldu

betalar kısmından ''hiçbiri'' yi seçip girdim, inşallah ben yanlış girmişimdir yoksa multiplayer ölü
    ,
  8. Barant

eu serverlarına noldu

aboo bi multiplayer gireyim dedim adam yok skirmishte maç bulmuyor
    ib1oqg9.png
  9. Barant

Bannerlord Co-op Modu!

Ulan be co op modu çıkmış sonunda ne RP ler döner şimdi varya... Az oyuncu da çekmemiştir bu mod
  10. Barant

Multiplayer Giriş Başarısız Hatası

kanka bu nasıl bir olay ben sadece 6 gündür giremiyorum. Bu hata yı çözmüyorlarsa gerçekten çok büyük bir sorumsuzluktur cidden. 2 aydır bu hatayı çözemiyorlarsa tabi
    Görmezden gelmiyolardır büyük bir sıkıntı olsa gerek demek ki uğraştırıyor. Belki ileriki günlerde düzelir hata belli olmaz bazen kendi kendine düzeliyor. Ya da bir sonraki güncellemeyi bekle o zaman düzelir belki herkeste olmuyır çünkü
  11. Barant

Multiplayer Giriş Başarısız Hatası

Henüz çözülemedi bu hata kaç aydır giremiyorum ben de VPN aracılığı ile girmek gerekiyor galiba
  12. Barant

TR sunucusu niye yok?

Oyun çıkalı bir yıl olacak neredeyse ve hala multiplayerde çok eksiklikler var. Ve bannerlord her geçen zaman oyuncu kaybediyor. Tr serverı mı getirirler, özel server açma imkanı mı tanırlar, bugları mı temizlerler bilemem artık.

Eu serverında 150 160 ping alan oyuncunu tr serverında yine diğerlerine göre yüksek ping almaz mı? Warband'da öyleydi yani.
  13. Barant

MP de Klanlara Özel Bannerlar

Çok güzel ve yararlı bir fikir. Hele bir de iddia ettikleri üzere E-Spor olmak istiyorlarsa bu da güzel bir ayrıntı olurdu.
    Böyle bir yeniliğin oyuna renk katacağını ve tekrardan multiplayera oyuncu çekeceğimi düşünüyorum. Oynamasalar da en azından ekipçe poz verip ss i de klan sayfalarında paylaşmak için oyuna girerler.
  14. Barant

Arkadaşlar bidliğiniz üzere singleplayer da modlar aracılığı ile kendi bannerımızı oluşturup oyunda kendi bannerımızla oynayabiliyoruz. Fakat multiplayer da henüz bu mümkün değil. Multiplayerde bannerlar ve zırhların, kalkanların renkleri ve tasarımları mevcut factionların tasarımı nasılsa öyle(aserai sarı vlandia kırmızı vs. vs).

Multiplayer da yüzlerce klan var ve bu klanların da kendilerirne has sancakları var ve forumda klan konularında paylaşıyorlar. Ama MP de sadece klan oldukları anlaşılması için klan tagleri kullanılıyor.

Multiplayer da rekabetçi maçlarda sadece klan oluşturarak girme şartıyla, maçlara kalkanlarımız ve zırhlarımızın rengi sancaklarımızın rengini ve tasarımını alacak şekilde maçlar oynansa güzel olmaz mı? Tıpkı hikayeli moddaki gibi. Rakipler arasında renk karışıklığı olması ihtimaline karşı renkleri farklı olacak şekilde iki farklı banner hazırlanabilir.
    xelmlc8dptg61.png
    Resim temsilidir internetten buldum
  15. Barant

Arkadaşlar bidliğiniz üzere singleplayer da modlar aracılığı ile kendi bannerımızı oluşturup oyunda kendi bannerımızla oynayabiliyoruz. Fakat multiplayer da henüz bu mümkün değil. Multiplayerde bannerlar ve zırhların kalkanların renkleri ve tasarımları mevcut factionların tasarımı nasılsa...
  16. Barant

Multide özel kılıç

Böyle bir özelliğin ekleneceğini duymuştum sanki uzun zaman önce ama nereden duydum hatırlamıyorum.
  17. Barant

Battle Brothers [BROs] - Alımlar Açık [TR/EU]

Başarılar hayırlı olsun.
  18. Barant

[SP] - Salgınlar ve Hastalıklar Modu

Güzel mod başarılar. Biyolojik silahlar da ekleyebilirsin o da güzel olur o yollarla da bulaşabilir. Ama ne kadar dengeli olur onu bilemem.

Buna bağlı olarak oyuna doktor npc leri de ekleyebilirsin. Ya da warband diplomacy modundaki komiser ataması gibi doktor atanabilir. çok önü açık bi mod vallaha aklıma bir sürü şey geldi. Böyle bi modu düşünmen bile çok iyi.
  19. Barant

[RM] Risen Manifest [EU]

RM_Beast_3_Banner2.png

BEAST 3'ün ŞAMPİYONLARI olduk!

BEAST 1 ve BEAST 2'de Finalist olup, 2. yere yerleştikten sonra bu sefer BEAST 3 de DM'yi tahtından alıkoyduk. Takımıma hiçbir zaman pes etmediği için ve hep ilerlemeye devam ettiği için gönülden teşekkür ediyorum.
    Tebrikler, hem birincilik için hem de çoğu klanın oyundan sıkılıp pasif hale geçtiği halde turnuvalarda TR yi temsil eden klanlardan olduğunuz için.
  20. Barant

DoH | The Duchy of Hongard - HD | Hongard Dükalığı [Int/TR]

Hayırlı olsun klanınız, heraldry i kendiniz mi yaptınız?
Back
Top Bottom