Search results for query: *

• Users: CeyXiong
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. CeyXiong

Resolved Crosshair Kaybolması!

Son 2 seferdir oyuna girmemde (Perşembe ve bugün) crosshair'ım gözükmüyor. Başta benle alakalı sandım ama bugün de dosyaları doğrulayıp girdiğimde halen gözükmemesi ilginç geldi. İlgili ekran görüntüsünü spoiler içinde bulabilirsiniz.
  2. CeyXiong

Kendi Adımızın Oyun Evreninde De İsim Sayılması

Oyunda kendimize koyduğumuz ad, Kalradya'da da isim sayılıyor. Ben genelde role girebilmek için ismimin yanında bir de unvan seçiyorum (Han, Bey, İmparator gibi) E haliyle böyle olunca oyunda benden başka "Ceyhun Han" olması hem komik kaçıyor hem de gereksiz. Örneğin biri turnuvada, diğeri handa...
  3. CeyXiong

Need More Info Oyun açılmıyor! "Unable to load font file"

Herhangi bir mod kullanmadım. Uzun zaman sonra yeni bir save açmış, 1.5.6 versiyonunda oyunu oynuyordum, birkaç gün sonra tekrar gireyim dedim ve oyun açılırken daha yükleme ekranına girmeden "Unable to load font file" hatası aldım. Gerekli dosyalar gönderilsin mi diye sorduğunda gönderdim...
  4. CeyXiong

In Progress Son Patch'ten sonra oyun 30 FPS'i geçmiyor

Son Patch'ten birkaç gün sonra oyuna gireyim dedim oyun genel olarak 25 FPS çalışıyor şuan. FPS göstergesinde göre genelde 30, ama ne olursa olsun, nereye bakarsam bakayım 30'u geçmiyor. Sabitleme falan da yapmadım ayarları tekrardan düşürdüm, olabilecek en düşüğe aldım her şeyi, ekran kartı...
  5. CeyXiong

Görünmezlik!

Eskiden böyle bir sorun yoktu (3-4 ay falan önce düzeldi) . Sadece oyuna ilk kez girdiğimde yakınımda herhangi birisi damage yediğinde anlık olarak görünmez olup karakterler geri geliyordu. Şimdi ise bildiğiniz bütün round boyunca görünmez oluyor karakterim. Sadece benim değil takımımdan veyahut...
  6. CeyXiong

Echerion Yükleme Ekranındaki Debug

İlk geldiğinde de vardı bu durum halen varmış. Biraz absürt duruyor sanki orada FPS göstergesi falan değil mi :D . Bir sonraki patch'te düzeltilse sorun olmaz diye düşünüyorum zira zor bir şey değil onları oradan kaldırmak.
  7. CeyXiong

Son Güncellemeden Sonra Skirmish Echerion Haritası Bozuldu!

Echerion haritasının parlaklık, yansıma gibi birçok şeyi son güncellemeden sonra bozuldu işte resimleri: En altta gördüğünüz resimde nişangahın olduğu yerde bir düşman okçusu var, ve evet görünmüyor. Bir el atarsanız sevinirim. Teşekkürler. Kolay gelsin :) ... @MArdA TaleWorlds
  8. CeyXiong

Karakterler çocuk olarak gözüküyor!

Herhangi bir Multiplayer oyun moduna girdiğimde kendi karakterim dahil olmak üzere bütün karakterler boyu dışında çocuk olarak gözüküyor. İşte resmi (Resmi 1.5.0 betasında çekmiştim drop sorunu var diye çözünürlük düşük ama seçilebilir.) Sorun halen devam etmekte. @MArdA TaleWorlds
  9. CeyXiong

Xauna Taşları Süvari İçin Çok Kötü.

Resimde gördüğünüz taşlar (Mızrağın ucundaki dizili olan taşlar) saçma bir şekilde süvarileri durdurabiliyor veya bazen yine oradayken laglıymış gibi koşmasına sebep oluyor. Benzer hata 2. Spawnlarda da var.Onda ise atlı oradaki rampadan zor çıkıyor hatta geri bile kayabiliyor. Dik rampada stop...
  10. CeyXiong

Resolved 1.5.0 Beta açılmıyor

Singleplayer'a da Multiplayer'a da girmiyor herhangi bir hata kodu da vermiyor. Öylece yükleme ekranında bekliyorum, görev yöneticisinde "Yanıt Vermiyor" da yazmıyor. Sebepsizce bir açılmama sorunu var. İlgilerinize arz olunur...
  11. CeyXiong

Kalkan Glitch'i

Ne zamandır açacağım bu konuyu aklımdan çıkıyor. Bir veya birden fazla düşmanla savaşırken tam düşmanın size vurduğu anda silah değiştirirmeye çalışırsanız karakterimiz silahı değiştirmiyor, üstelik kalkanı da sırtına alıyor. Başka bir sorunu da dile getireyim: Elimizde diyelim ki arbalet olsun...
  12. CeyXiong

Need More Info Bannerlord Launcher Fazla CPU Kullanımı.

Diğer sorunları düşündüğümüzde son derece önemsiz bir sorun olsa da geçenlerde tesadüfen Bannerlord Launcher'ın CPU'yu fazla kullandığını gördüm. İşlemcim çok iyi olmasa da o an hiçbir işlem sürdürmeyen bir uygulamanın bu kadar CPU kullanması garip geldi. Daha alakalı bir forum gelmedi aklıma...
  13. CeyXiong

Lütfen Artık Multiplayer'a Kayda Değer bir Güncelleme Getirin.

Dakikalarca oyun aratıyorum 5 dakika diğer oyuncuları bekliyoruz ve sonucunda 3vs3 olarak başlıyoruz oyuna. Kemik kitleniz Bannerlord'dan nefret ettiler hatta bir arkadaşım klan olarak tamamen bırakmışlar oyunu düzelene kadar indirmeyeceğini söyledi. Keza bizde de oyun Multiplayer açısından...
  14. CeyXiong

Kral'ın davet etmesi

Resimde de gördüğünüz üzere eskiden Mount & Blade'de bize bir ulak geliyordu ve Hükümdar bizi derebeyi olmaya davet ediyordu. Bannerlord'da 100 saat civarında SinglePlayer oynamışımdır ama hiç böyle bir şey denk gelmedi. Yaklaşık 2 aydır SinglePlayer oynamıyorum ama update notlarından okuduğum...
  15. CeyXiong

MP Please bring timeout system

Sometimes we get phone calls in the middle of game. So if we leave from game or stay afk we might loose the match. So if devs. bring a timeout system thats would be useful. Thank you for interest... :)
  16. CeyXiong

MP We need Voice Chat!

Bannerlord is multiplayer game and anything can happen suddenly in game. So text chat is very slow for giving info or orders. But if devs. bring a new update what including Voice Chat, that's make everything easier. @m.arda
  17. CeyXiong

Resolved PLEASE SUPPORT COMMUNITY SERVERS...

We have a clan and we want to more practice these quarantine days. Becouse practice makes perfect. So please get support community servers for bannerlord. Thanks for your interests... :)
  18. CeyXiong

In Progress Very Low FPS In Skirmish Aserai Map

My FPS is very low in an Aserai Skirmish map. But my FPS is enough in other maps. I think problem is map please optimize the map TaleWorlds.
  19. CeyXiong

Resolved Crash on Gentry Mission

I accepted a mission from a Khuzait Gentry but when i press J mission had given to me -1 day. I think crash becouse of this. Please fix this. If i try walk around with my party game's crashing. But when i enter any city not happening any thing i can walk around street i can fighting in arena. So...
Back
Top Bottom