Search results for query: *

1. CeyXiong

Bannerlord clash report hatası

Modlardan herhangi birinin güncel oyun sürümüyle uyumlu olmamasından kaynaklanıyor olabilir, modun sayfasına bakıp; güncellendiyse güncel versiyonunu indirebilirsiniz.
  2. CeyXiong

Oyunun devamında server çöküyor

Birincisi ben geçen gün girdiğimde böyle bir problem yoktu, ikincisi ise böyle bir nickname koyarak ne elde etmek istedin bilmiyorum fakat yaptığın tek şey içi boş öfke göstermek oldu. Geçmiş olsun hocam :grin:
  3. CeyXiong

Wicked Tavern Fanatics

ne yayalım ceyo
    Fark etmez abi :grin:
  4. CeyXiong

Wicked Tavern Fanatics

yayına gelecek misin sen onu söyle boşver namusu falan
    Ne yayını abi?
  5. CeyXiong

Wicked Tavern Fanatics

arada discorda da gelin, discordda olanlar olarak uzun süredir gelmeyenleri sikmiyoruz arkadaşlar.
    :cry:
  6. CeyXiong

Cengizhan 2 Türkçe MMORPG

Evet, zamanında (2012-2013 gibi) Metin 2'yi bir süreliğine salmış uzun bir süre onu oynamıştım. Oynaması keyifli güzel bir MMORPG oyunuydu; ama yanlış hatırlamıyorsam iki sene önce oyunun sunucuları kapatılmıştı (Attığın site de kapatılmış olabilir açılmadı çünkü.).

Geçen sene falan canım çekmiş tekrar oynamak istemiştim ama sadece PvP sunucuları vardı ve haritada öylece gezinebildiğin sunucular vardı, onların da clientini resmi sitesinden değil o sunucuların sitesinden indirip girebiliyordun. Bundan dolayı 1 saat bile oynamadan kapatıp bir süre sonra silmiştim. Şuanda ne durumdadır bilmiyorum ama eskisi gibi güzel bir sunucu bulabilirsen gir bir bak derim.
  7. CeyXiong

[EKLENDİ] :) TaleWorlds Yetkililerinden Ricam! Geforce Now'da Bannerlord, Epic Games Başlatıcısına Eklensin!

Maşallah hocam maşallah büyük bir ilerleme hatta :grin:
    Seneye bunu 2 asıra çıkartsak rahatlıyoruz hocam :grin:
  8. CeyXiong

[EKLENDİ] :) TaleWorlds Yetkililerinden Ricam! Geforce Now'da Bannerlord, Epic Games Başlatıcısına Eklensin!

gene oynamayamıyoz 2 senenin ardından iyi mi :ROFLMAO:
    Eskiden maşallah dediğim iki gün yaşamıyordu artık iki yıl yaşamıyor, ilerleme var :grin: .
  9. CeyXiong

Cyberpunk 2077

Oyuna geçen başlayayım dedim, ilk 1 2 görevi yaptım sonra crash yedi. Şimdi her açtığımda ana ekran açılmadan crash yiyor.

3 saat oynayabildim şu ana kadar. Araba 50 60 cm havada duruyor arada bir. Havada fren izi oluşuyor bazen. Bir kere de park ederken bi anda araba takla attı, bi kaç npc ezdi.
    20220205120938-1.jpg
    Ben yaklaşık 2 ay önce arkadaşımın hesabından oynayıp sokak çocuğu olarak bitirmiştim geçtiğimiz indirimlerde de kendim aldım ve göçebe olarak başladım. Oyun sarıyor, ciddi manada oyun keyfini bozan bi bugla falan da karşılaşmadım. Şahsen beklentimi dizginlemeyi bildiğim için beni çok hayal kırıklığına da uğratmadı oyun. Söylenenlerin aksine oynaması gayet keyifli bir oyun çıkmış bence ortaya. Yakında zaten oyunu bitirince daha ayrıntılı bir incelemeyi Steam'den yayımlayacağım.
  10. CeyXiong

Hava türleri ne zaman gelecek?

2026da inşallah bakalım olacak herşey öyle hissediyorum.
    Modderlar olarak yaparız artık :grin: .
  11. CeyXiong

Savaş veya şehirde hiç yağmur gördünmü? çünkü yok..
    Uzun zamandır singleplayer oynamıyorum da; o yüzden o tarafa dair bir yorum yapamam ama multiplayerda Captain Battle modunda var yağmurlu harita falan. Yani oyunda var yağmur kar vesaire, yapılmamış değil yani.
  12. CeyXiong

Dediğin hava durumları oyunda zaten mevcut. Sadece sahnelerde yok, bir de dinamik hava şartları oyun motoruna uygun değil. Yani savaş sırasında bi anda yağmur falan yağamaz.
  13. CeyXiong

AlpKhan Video Arşivi

O videodaki harita yeni mi ya? Eskiden yoktu sanki ??
  14. CeyXiong

İntel’in 11.Nesil işlemcisini neden önermiyorlar ve PC özellik yorumu?

2x32 dostum çok sağolasın bilgi için ??
    Rica ederim abi ne demek? Yardımımız dokunduysa ne mutlu! Bu arada 2x32 yapmakla iyi yapmışsın dual chanelda daha fazla performans alırsın ramlerinden, ama 4x16 yapma imkanın varsa yapmanı tavsiye ederim (64 GB'ı arttırma gibi bir planın yoksa tabi) ramlerin işi çok daha rahatlaşır :grin: .
    Hayatım üç oyunla geçiyor zaten beyim.
    Silkroad Online,M&B serisi ve BFME serisi.
    Adam bu üç oyun için 3090lı pc topluyor. İşte sadakat diye buna derim! xD
  15. CeyXiong

İntel’in 11.Nesil işlemcisini neden önermiyorlar ve PC özellik yorumu?

Evet beyler duyduğum tek şey ‘11.nesil sakın alma sorunlu’ diyorlar nedenini anlamadım.
    Ayrıyetten sizce bu özellikler nasıl?
    ktHezM.jpg
    Mesela Bannerlord ekran kalitesi full olarak alacağı fps tahmini kaç olabilir?
    Çok güzel bir sistem; fakat ram 4x16 mı yoksa 2x32 mi, nasıl? Ve DLSS teknolojisi sayesinde; düzenli bakımını da yaparsan seni en az bi 8 yıl falan götürür. 11. nesil konusuna gelecek olursak da benchmark testlerde pek çok açıdan 10. nesille kafa kafaya (En azından GPU performansı olarak) ondan dolayı önermiyor olabilirler bir de biraz ticari amaçlı olabilir diye düşünüyorum 11. neslin çıkma sebebini. Son olarak ben son 3,5-4 aydır I5 11. nesil bir işlemci kullanıyorum çok şükür bir sorunla karşılaşmadım gayet memnunum.
  16. CeyXiong

2015'te çıkmış The Witcher 3 bile Bannerlord'dan iyi

Bannerlord ile Witcher 3'ü kıyaslayarak beni şaşırtmayı başaran ilk kişisiniz doğrusu :grin: . 80 küsür milyon dolarla yapılan Witcher 3 ile resmi olarak ne kadar bütçe ile yapıldığı açıklanmayan Bannerlord'u kıyaslamak her baba yiğidin harcı değildir. Fiyatı da indirimde 15 tl mi ne oluyor ben o fiyata aldım diye hatırlıyorum, CD Project fiyat ve dil konusunda Türkiye'yi önemseyen nadir firmalardan birisi.

Ek olarak 2015 yılında çıkmış bir oyunun da indirimde 15 tl falan olması şaşılacak bir durum değil çünkü döviz kuru böyle olmasa zaten büyük ihtimal bir oyun çıktıktan 2-3 yıl geçtikten sonra o oyunun birim zaten 60lardan 20 30lara iniyor, kıyaslamayı mantıksız buluyorum :grin: .
  17. CeyXiong

Atla hızlı koşma tuşu mu var?

Merhaba, oyuna yeni başladım atım hızlı koşmuyor sakat ta değil. Bir hızlı koşma tuşu falan mı var? At yalnızca yavaş koşar pozisyonda. Dört nala kalkmıyor.
    @murtega 'nın dediğine ek olarak da oyunda art arda 2 kez W tuşuna basmadan atın son hızında gitmiyor.
  18. CeyXiong

Bannerlord kaç gb?

Hocam şimdi baktım indirirken bir yanda 34,6 gb bir yanda 47 gb gözüküyor bende herşey normal mi, durum nedir?
    47 GB içinden 34,6 GB indirmiştir. Normal yani dostum rahat olabilirsin :smile: .
  19. CeyXiong

Bannerlord kaç gb?

47 GB yer kaplıyor, senden kaynaklı bir sıkıntı yok dostum, o fazladan alan istemiştir biraz sıkıntılı zaten pek çok konuda. Çok az bir şeyin değiştiği bir güncellemede bile 4 GB falan geldiği oluyor dosyalar henüz tam olmadığından olsa gerek ufak bir değişiklikte bile bütün dosyayı baştan indiriyoruz.
Back
Top Bottom