Search results for query: *

1. Gaddar Türk_60

Osmanlı modu kurdum oyun açılmıyor.

Merhaba, Osmanlı modu oynamak için oyun sürümünü 1.1.5 e çektim modları kurdum fakat oyun açılmıyor. Bir kısmını nexus bir kısmını atölyeden indirdim.
  2. Gaddar Türk_60

Yaptığım Bannerlord savaş editi nasıl olmuş?

Merhaba, ilk kez bir oyun video denemesi yaptım nasıl olmuş?
  3. Gaddar Türk_60

Bannerlord da Nasıl savaş videosu çekilir?

Merhaba, Total War oyunlarında çekilen savaş videolarını izlemişsinizdir Youtube de. Osmanlı modu indirdim o modda ki Osmanlı askerleri ile Bannerlord da nasıl savaş vidosu çekebilirim, bir mod mu indirmem gerek? Teşekkürler.
  4. Gaddar Türk_60

İBannerlord "Intercepted an exception" hatası

Merhaba, Osmanlı modu ve beraberinde gerekli olan modları indirdim. Birkaç saat oynadıktan sonra intercepted an exception hatası verdi ve oyundan attı. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
  5. Gaddar Türk_60

intercepted an exception error

Hello, I downloaded the Ottoman mod and the necessary mods with it. After playing for a few hours, he intercepted an exception and was kicked out of the game. How can I solve this problem? I'm waiting for your help
  6. Gaddar Türk_60

Sarranid armory modu günceli var mı?

Merhaba sarranid armory modu nun güncel halini nereden bulabilirim? Osmanlı askerleriyle oynamak istiyorum ve bu modun güncelini indirmem gerekiyor.
  7. Gaddar Türk_60

Bannerlord Osmanlı modu tavsiyesi

Merhaba, Bannerlord için kaliteli osmanlı modu önerileriniz var mı? Veya yapım aşamasında olan bir mod ile ilgili bilginiz var mı? Yeniçerilerin, zırhlı sipahilerin, Orta Çağ şövalyeleri'nin olduğu bir mod.
  8. Gaddar Türk_60

Why are the horses smaller than they should be?

Hello, Why are the horses smaller than they should be in Bannerlord? Horses are as big as donkeys. When will the authorities fix this problem? It kills our enjoyment of the game.
  9. Gaddar Türk_60

2015'te çıkmış The Witcher 3 bile Bannerlord'dan iyi

Geçen Steam idirimlerinden tüm DLC paketleriyle birlikte Witcher 3 Wild Hunt aldım. Oyun fiyatına göre beni çok şaşırttı. Grafikler Bannerlord kadar iyi hatta zincir örme zırhlar çok daha gerçekçi. Oynarken şu özellik de keşke Bannerlord da olsaydı dediğim güzel ayrıntılar var. En basitinden...
  10. Gaddar Türk_60

Atlar neden eşek kadar?

Atların boyutları neden olması gerekeden daha ufak. Süvariler sanki eşeğe binmiş hissi veriyor. Özellikle Taleworlds ekibine sormak istiyorum bu düzeltilecek mi?
  11. Gaddar Türk_60

Where are the fugitives?

Guys, you remember the fugitives. When we defeated them, we would have valuable armor and weapons. They were one of the reasons I went on the map. Bring back the Taleworlds fugitives. The game will be more enjoyable.
  12. Gaddar Türk_60

Hekimlik yeteneği en yüksek yoldaş hangisi?

Merhaba arkadaşlar, hekimlik yeteneği en yüksek yoldaş hangisi ve nerede bulurum?
  13. Gaddar Türk_60

Kaçaklar nerede?

Arkadaşlar warband da ki kaçakları hatırlarsınınız yendiğimizde değerli zırhlar ve silahlar ele geçiriyorduk. Bannerlord da neden kaldırıldı kaçaklar? Haritada dolanma sebeplerimdi. Taleworlds kaçakları geri getirseniz oyun daha zevkli olur.
  14. Gaddar Türk_60

Atla hızlı koşma tuşu mu var?

Merhaba, oyuna yeni başladım atım hızlı koşmuyor sakat ta değil. Bir hızlı koşma tuşu falan mı var? At yalnızca yavaş koşar pozisyonda. Dört nala kalkmıyor.
  15. Gaddar Türk_60

Bannerlord kaç gb?

Arkadaşlar merhaba, oyunu yeni aldım. İlk indirmeye tıkladığımda 60 gb alan istedi ama indirmeye başladığında toplam 40 küsür gb görünüyor. Sizde durum nedir, sizde kaç gb alan kaplıyor, bende bir sıkıntı olabilir mi?
  16. Gaddar Türk_60

TaleWorlds Avcılık Gelecek Mi?

Arkadaşlar merhaba, avcılık gelcek mi? Haritada haydutlar gibi farklı hayvan sürüleri gezecek. Çok zor birşey olmasa gerek herhalde. Soruma TaleWorlds de cevap verirse çok sevinirim. Çok merak ettiğimiz bir konu bu.
  17. Gaddar Türk_60

Atların ve develerin boyutları neden olması gerekenden daha küçük?

Arkadaşlar, eminim benim gibi bu konuya takılan çok kişi var. Atların ve develerin boyu neden olması gerekenden daha küçük? Ata değil de taya binmiş gibi duruyor karakter. TaleWorlds neden böyle basit bir konuda böyle bir boyut hatası yapmış?
  18. Gaddar Türk_60

Bannerlord En İyi Asker, Zırh, Silah, En Güçlü Ulus, Krallık Vs. Tartışma Konusu

Arkadaşlar selam, en iyi askerler, en iyi zırhlar, en iyi silahlar, en güçlü ulus/krallık, en sevdiğiniz lord vs. bu konuda tartışalım. Ayrıca sorularınızı da bu konuda sorabirsiniz. Birbirimize yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Benim kendimce en iyiler listem. Piyade: Sturgiyalı Ulfhednar...
  19. Gaddar Türk_60

6500 TL aldığım sistem nasıl?

Merhaba, 6500 TL'ye bir sistem siparişi verdim. Sizce nasıl olmuş? Yanında da gaming gecesine özel 600 TL'lik kulaklık hediyesi verildi. R5 3600. ASUS Dual RX 5500 XT 4 GB EVO. ASUS TUF B450M PRO GAMING 2 adet Team T-Force Vulcan TUF 8 GB 3200 MHz Adata Swordfish M.2 SSD 500 GB Cougar Gemini S...
Back
Top Bottom