Search results for query: *

1. Auxred Killborn

EU Sunucularında Sabit 700 Ping

Merhaba, oyunu oynarken EU sunucularında sabit 700 ping, Asia sunucularında sabit 300 ping ve North America sunucularında sabit 150 ping alan bir arkadaşımız var. Adam Türkiye'de ve bu sorun sadece onda oluyor. Bunu nasıl çözeriz? Oyun dosyalarını karıştırdım belki bug girmiştir hani sunucuyu...
  2. Auxred Killborn

⚔️ House of Killborn ⚔️ Ⅸ.Yıl - [Killborn]

Başarılar arkadaşlar umarım iyi yerlere gelirsiniz :smile:
    Teşekkür ederiz :smile: Modlar çıktığında ve sunucular açıldığında hep beraber yabancı klanlara karşı eğleniriz
  3. Auxred Killborn

Başarılar dilerim kardeşler :party:
    Teşekkür ederiz :party:
    Gifleri çok aradınız mı? :lol: Başarılar dilerimm.
    Kullanacak yer arıyordum :lol:
  4. Auxred Killborn

Gifler farklı bir hava katmış, başarılar dilerim :party:
    Teşekkür ederiz, efenim ? Forumda bug oldu galiba...
    Tyco1LX.png
  5. Auxred Killborn

HOUSE OF KILLBORN IX. YIL (Logo Earon Tarafından Tasarlanmıştır) Tam 9 yıl önce temelleri atılan Killborn Ailesi, Mount & Blade II: Bannerlord efsanesiyle geri döndü. Aramıza katılacak yeni baltacıları buz gibi bira ve odun ateşinde pişmiş koyun etiyle karşılıyoruz. Savaş alanında bizlerle...
  6. Auxred Killborn

Yeni Üyelerin Tanışma Konusu

Yıllardır oynarım oyunu.Alfa sürümünden beri desek yeridir.Öyle güzel insanlar varmış burada ama ben hiçbiriyle dost olamadım.Bundan kastım tanıştım da düşman olduk değil hiç kimseyle tanışamadım.Kendi halimde oynadım.WTF,3OA,SOE filan ilk açıldıklarında da vardım.Şimdiye millet birbirinin evinde yemek yer,boş vakitlerinde sohbet eder,beraber oyun oynar olmuş.Bense yalnızlıktan kendi başıma oturur oldum.Şansıma NW'de  57'leri buldum,tanıdım ve aralarında yer edindim.Hepsi güzel insanlar ama Native kitlesini hiç bilmem.Kimler var Native'de?
  7. Auxred Killborn

Mount & Blade Warband Günceleri: 1.Bölüm -Başlangıç-

Merhaba arkadaşlar! Öylesine bir seri başlattım belki izlemek istersiniz.İyi seyirler :
  8. Auxred Killborn

Kale veya şehir sahibi olmuşlar bir bakabilir mi?

Folcred said:
    Taht odasına girince şu adamı yakalayın diye birşey mi varmış? Oha hiç denemedim.
      :grin: :grin: Ben de işsiz işsiz gezerken eskiden fark etmiştim fakat hiç kullanamadım :grin:
  9. Auxred Killborn

Kale veya şehir sahibi olmuşlar bir bakabilir mi?

Kale veya şehir ele geçirdikten sonra taht odasına girince muhafızlara "şu adamı yakalayın" emrini verebiliyoruz fakat bunu gerçekten kullanabilen oldu mu? Kullandıysanız nasıl kullandınız?
  10. Auxred Killborn

Sizin silahınız ney?

Fırlatma baltası :grin:
  11. Auxred Killborn

Oyunu Kaç Saat Oynadınız?

Sgt.Frost said:
    784 saat oynamışım. Bunların hepsi multiplayer birde kayıda geçmeyen singleplayerlar var. Orjinal oyunlara mount & blade ile alıştığım için :grin:
    :grin: Orjinalden sonra bir garip gelmişti bana açıkçası Warband...

|GladiatoR| said:
    @triviumbaby, vay be çok gururlandım böyle bir şey yaptığım için :smile: keşke o zaman bir selam verseymişsin de tanışsaymışız :grin:
    O değil ilk iletini öyle bir yazdın ki ben de zamanında kavga etmişiz tekrar dalaşacan felan sandım :grin:
    O zamanlar kimseye yazmıyordum oyunu kapmak için napalım bugüne kısmetmiş :grin:

Josephius said:
    triviumbaby said:
    M.BARIS said:
    triviumbaby said:
    Vardık :grin: 3 kişi olarak oynuyorduk genelde Tw'yi emanet etmiştin hatırlıyorum.Aslında tek amacımız bütün kaleleri soyup kitleyip kaçmaktı koç kaleyi elden geçirdik ama sen bizi oraya yönlendirdiğinde hayatım kaydı.Yahu konuşma olayını bana bıraktılar bizimkiler etrafta geziyordu ne kadar kadın karakter açan varsa yazıyordu rpg bozulmasın diye uygun konuşuyordum uzadıkça uzuyordu ömrümden ömür gitti ama eğlencesi farklıydı

Az çok hatırlıyorum o günleri, iyiydiniz siz, seviyordum ben sizin ekibi. O zamanlar çok daha güzeldi PW, birkaç gereksiz insan hariç şimdiki kadar hırslı, kin tutan, nefret saçan, arkadan iş çeviren saçma salak insanlar yoktu. Eğleniyorduk yaa, hatırladıkça özledim bak şimdi. :grin:
    Şakası bir yana cidden eğlenceliydi be... Bannerlord için düşünürler böyle bir mod umarım o zaman daha çok eğleniriz.Gıcık oluyordum var ya elimde zehirli bıçak var teker teker uğraşıp ben yapmışım saatlerimi vermişim başka bir oyuncudan görev almışım eğleniyorum karşımdaki kıyafetten ve hançerden tanıyor ya ne zırhı açardı ne kaskı inatla bir bahane bulurdu ya dizi senaryosu yazardım bir açık versin diye inadına rolü bozum açmazlardı :grin:

erennuman_mb said:
    M.BARIS said:
    hırslı, kin tutan, nefret saçan, arkadan iş çeviren saçma salak insanlar
    Ya hatırlıyorum da bir kere beta zamanı Türk serverında bir adam bana dalıp sonra rdm atıyo diye şikayet etmişti :lol: Aklıma o geldi.
    Çok vardı ya çok.Biz adam gibi odun kesip rol yaparken adamlar mahvediyordu.En son dayanamadık gitti bulduğumuzu avladık yetmedi tüm kalelere bir şekilde girip sandıkları açıp kapıları kitleyip kaçtık.Birçok sunucudan yasaklandık ama en sonunda M.BARIS bizi TW'ye verince bir yavaşladık :grin: Ama eğlenceliydi be...

|GladiatoR| said:
    @triviumbaby, tanıyamadım ben nerde karşılaşmıştık ki?
    808 betasından sonra baya bir oynamışım kendimi geliştirmişim zor botlarla filan kapışıyorum.Sonra Warband duyuruldu gittim hemen aldım tabi oynamam lazımdı ama biraz geç almak zorunda kalmıştım.O orta çağ havasıyla baya bir kaptırmıştım kendimi arkada da Ensiferum filan açık uçuyorum sen düşün.4-5 saat karakterimin  bütün detaylarıyla uğraştım bak 4-5 saat.Girdim sonunda bir sunucuya herkes hazır abi Arena meydan savaşı.Başladık millet yeni yeni oynuyor ya düzen yok diye düşündüm hani bir taktik yaparız kalkan duvarı filan fakat ortaya bir gittim abi sağa sola fareyi tüm gücüyle sallayan insanlar,önüne gelene fake atıp düello yapana saldıran bozan insanlar bir de üstüne ezik diye dalga geçiyorlar.Oyundan tam soğudum derken oyuna bir adam girdi.Dedim biri daha soğuyacak gitti atlı oldu.Sunucuda atlı alan yoktu okçular filan var diye.Adamı biz izlerken ölür diye düşünürken gitti karşı takımı teker teker indirdi.Bizi mahveden o takımı kıydı geçti herif bildiğin... Çıktım hemen takımdan izleyiciye geçtim sen sunucudan çıkana kadar izledim o atı nasıl oynadığını gördüm denedim.Bir iki güne ben de sağı solu kıyar oldum ondan sonrasında seni bir daha göremedim zaten.Bütün modlara baktım yoksun sunuculara baktım yoksun ve oyunda zamanım ilerledikçe attan inmek istediğim doğrusu.Çektim bütün takım arkadaşlarımı başladık kılıç çalışmaya...Hornburg mod filan oynuyorduk her neyse öyle böyle zaman geçti filan sana teşekkür etme şansım olmadı.Tek kelime konuşmuşluğumuz yok ama teşekkür ederim o gün o sunucuya girip de sağa sola kılıç sallayıp millete hakaret eden adamları şövalye gibi teker teker indirip "ben de" yaparım dememe neden olduğun için.

Josephius said:
    17 saat oynadım  :grin: Oyuna yeni başladım ve cidden çok eğlenceli.
    (Warband)
    Hayırlı olsun :grin: İstersen ekle beni portremin altında steam linkim vardı sanırsam.Beraber oynayalım bir iki şey deneriz hem belki yardımım dokunur ne dersin?

Homerøs said:
    Şimdi baktım, 781 saat oynamışım oyunu. Vay be :cool:
    Su gibi akıyor zaman alışınca :grin: Başlarda oyundan bezmediysen bırakamıyorsun zaten :grin:
    Tamamdır ,ekleyim de oynayalım bakalım :grin: Bu arada bir youtube kanalım var şu an on adet video çektim ancak iki tanesini atabildim, her bir bölümde git gide oyunu öğrendim. İncelersen sevinirim :grin:
    https://www.youtube.com/channel/UCsFG62Y5-E7lzaxee_M3Esg
    Bakarım en kısa zamanda :grin: Şu sıralar CS:GO'ya odaklıyım mutlaka izlerim.
    Black Dead said:
    835 + 31 başarım.
    Favori takımın hangisi?
  12. Auxred Killborn

M.BARIS said:
    triviumbaby said:
    Vardık :grin: 3 kişi olarak oynuyorduk genelde Tw'yi emanet etmiştin hatırlıyorum.Aslında tek amacımız bütün kaleleri soyup kitleyip kaçmaktı koç kaleyi elden geçirdik ama sen bizi oraya yönlendirdiğinde hayatım kaydı.Yahu konuşma olayını bana bıraktılar bizimkiler etrafta geziyordu ne kadar kadın karakter açan varsa yazıyordu rpg bozulmasın diye uygun konuşuyordum uzadıkça uzuyordu ömrümden ömür gitti ama eğlencesi farklıydı

Az çok hatırlıyorum o günleri, iyiydiniz siz, seviyordum ben sizin ekibi. O zamanlar çok daha güzeldi PW, birkaç gereksiz insan hariç şimdiki kadar hırslı, kin tutan, nefret saçan, arkadan iş çeviren saçma salak insanlar yoktu. Eğleniyorduk yaa, hatırladıkça özledim bak şimdi. :grin:
    Şakası bir yana cidden eğlenceliydi be... Bannerlord için düşünürler böyle bir mod umarım o zaman daha çok eğleniriz.Gıcık oluyordum var ya elimde zehirli bıçak var teker teker uğraşıp ben yapmışım saatlerimi vermişim başka bir oyuncudan görev almışım eğleniyorum karşımdaki kıyafetten ve hançerden tanıyor ya ne zırhı açardı ne kaskı inatla bir bahane bulurdu ya dizi senaryosu yazardım bir açık versin diye inadına rolü bozum açmazlardı :grin:

erennuman_mb said:
    M.BARIS said:
    hırslı, kin tutan, nefret saçan, arkadan iş çeviren saçma salak insanlar
    Ya hatırlıyorum da bir kere beta zamanı Türk serverında bir adam bana dalıp sonra rdm atıyo diye şikayet etmişti :lol: Aklıma o geldi.
    Çok vardı ya çok.Biz adam gibi odun kesip rol yaparken adamlar mahvediyordu.En son dayanamadık gitti bulduğumuzu avladık yetmedi tüm kalelere bir şekilde girip sandıkları açıp kapıları kitleyip kaçtık.Birçok sunucudan yasaklandık ama en sonunda M.BARIS bizi TW'ye verince bir yavaşladık :grin: Ama eğlenceliydi be...

|GladiatoR| said:
    @triviumbaby, tanıyamadım ben nerde karşılaşmıştık ki?
    808 betasından sonra baya bir oynamışım kendimi geliştirmişim zor botlarla filan kapışıyorum.Sonra Warband duyuruldu gittim hemen aldım tabi oynamam lazımdı ama biraz geç almak zorunda kalmıştım.O orta çağ havasıyla baya bir kaptırmıştım kendimi arkada da Ensiferum filan açık uçuyorum sen düşün.4-5 saat karakterimin  bütün detaylarıyla uğraştım bak 4-5 saat.Girdim sonunda bir sunucuya herkes hazır abi Arena meydan savaşı.Başladık millet yeni yeni oynuyor ya düzen yok diye düşündüm hani bir taktik yaparız kalkan duvarı filan fakat ortaya bir gittim abi sağa sola fareyi tüm gücüyle sallayan insanlar,önüne gelene fake atıp düello yapana saldıran bozan insanlar bir de üstüne ezik diye dalga geçiyorlar.Oyundan tam soğudum derken oyuna bir adam girdi.Dedim biri daha soğuyacak gitti atlı oldu.Sunucuda atlı alan yoktu okçular filan var diye.Adamı biz izlerken ölür diye düşünürken gitti karşı takımı teker teker indirdi.Bizi mahveden o takımı kıydı geçti herif bildiğin... Çıktım hemen takımdan izleyiciye geçtim sen sunucudan çıkana kadar izledim o atı nasıl oynadığını gördüm denedim.Bir iki güne ben de sağı solu kıyar oldum ondan sonrasında seni bir daha göremedim zaten.Bütün modlara baktım yoksun sunuculara baktım yoksun ve oyunda zamanım ilerledikçe attan inmek istediğim doğrusu.Çektim bütün takım arkadaşlarımı başladık kılıç çalışmaya...Hornburg mod filan oynuyorduk her neyse öyle böyle zaman geçti filan sana teşekkür etme şansım olmadı.Tek kelime konuşmuşluğumuz yok ama teşekkür ederim o gün o sunucuya girip de sağa sola kılıç sallayıp millete hakaret eden adamları şövalye gibi teker teker indirip "ben de" yaparım dememe neden olduğun için.

Josephius said:
    17 saat oynadım  :grin: Oyuna yeni başladım ve cidden çok eğlenceli.
    (Warband)
    Hayırlı olsun :grin: İstersen ekle beni portremin altında steam linkim vardı sanırsam.Beraber oynayalım bir iki şey deneriz hem belki yardımım dokunur ne dersin?

Homerøs said:
    Şimdi baktım, 781 saat oynamışım oyunu. Vay be :cool:
    Su gibi akıyor zaman alışınca :grin: Başlarda oyundan bezmediysen bırakamıyorsun zaten :grin:
  13. Auxred Killborn

M.BARIS said:
    triviumbaby said:
    M.BARIS said:
    Şu ana kadar 850 saat oynamışım, Bannerlord çıkana kadar herhalde 1000'i geçerim diyorum.
    Ohuu bi dakika PW sunucusunda yöneticiydin değil mi?

Evet. Sırasıyla Elite'de, Vendetta'da ve SGaming'de yönetici oldum. Yanlış hatırlamıyorsam 2013 yılında Elite Role Play'de vardın, multiplayer nickini hatırlıyorum, 4-5 kişiydiniz.
  14. Auxred Killborn

Verdiğiniz paraya değiyor mı?

Oyun MM halindeyken mod olarak indirip oynardık fakat öyle bir imkanımız kalmadı.Baya bir süre geçti hala almadım Viking modunu aldım bunu almadım.Belkide çakallık gibi geldiği için almadım sevilen bir modu,oyunu tekrar canlandıran bir modu alıp geliştirip parayla sattılar her neyse.Verdiğiniz...
  15. Auxred Killborn

Casusaslan07 said:
    carrier said:
    Süvarilik yeni başlayanlar için çok iyi bir olay, iyi olması kolay ama usta olması zor. İyi olduğun zaman çoğu klanda yer alabiliyorsun zaten, tek yapman gereken milleti arkalaman.  :grin:
    kısmen haklısın aslında ilk başta insan şöyle başlıyor süvari okcu piyade okcu piyade en son baya elit oldunmu süvari oluyon hocam tabi bu benim için en iyi suvariyim su anda ama kargı yeni başlayanlar için o kılıcı kullanmayı bi orenin varya .D önüne geleni kesersin
    Kılıcı kullanmayı öğrenmek zor değil fakat çok fazla fake atan chamber atan olunca oyuncuların hevesi kalmıyor ne yazık ki.Ben yeni biriyle karşılaştığımda -oyun tarzından anlaşılır zaten- fake kullanmadan düz savaşıyorum zevk alıp oyunu oynasın diye.Daha eğlenceli oluyor hem.

erennuman_mb said:
    1935 saat oynamışım.
    Baya baya oynamışsın :grin: En sevdiğin oyun türü hangisi?

M.BARIS said:
    Şu ana kadar 850 saat oynamışım, Bannerlord çıkana kadar herhalde 1000'i geçerim diyorum.
    Ohuu bi dakika PW sunucusunda yöneticiydin değil mi?

Little John said:
    Yaklaşık (Offline dahil) 2000 saat olmuştur.
    Oyun içi adların neler?Karşılaşmışızdır zaten ping sıkıntısı nedeniyle belirli sunuculara girebiliyoruz :grin:

Fleshcer said:
    Martta 6. Yılıma gireceğim. Toplam 3 hesapla birlikte 7000+ saat oynama sürem var.
    11d1fb7.jpg
    Benim sanırsam yılı hatırlayamıyorum ama üniversite 3. sınıftayım şu an oyuna 5. ya da 6.sınıfta başlamış olmam lazım. 808 betasıyla hiç unutmuyorum oyun Türk oyunu çıkınca bu oyunu almalıyım diye düşündüm veeeee sonuç hayatın %15'i oyuna gitti :grin: :grin:

Tagikio said:
    Steam'da aktif etmeden önceyi sayarsak bi 100 200 saat vardır herhal.
    O 100 200 saat içinde daha adama vurmayı beceremeyen var ama Türk oyuncularda bir olay var 2-3 gün ver oyunu adam oyunda baya iyileşiyor :grin: Rusların aksine...

Şahingöz said:
    2000 Küsür
    Anladığım kadarıyla biz baya bir işsiziz :grin:

|GladiatoR| said:
    Tam olarak 3530 saat :grin:
    Hesapladım da 147 gün ediyor. Ulan 147 gün boyunca warband mı oynadım ben ne işsiz herifmişim :grin:
    Hocam bi dakka. ŞİMDİ SEN ORDA DUR Bİ.Forum rütbene oyun saatine bakıyorum sen benim düşündüğüm GLADYATOR isen iki çift lafım var :fruity:

Conchobhar said:
    On steam +519 Off Steam +2000

WFaS ve NW ciyim ben asılnda ama neyse
    Yine de az değil :grin: Hatta biraz fazla :grin: Ama ben bir türlü NW ve WFAS'a ısınamadım.Bir aralar Frost takma adıyla oynardım o kadar.NW hiç oynamadım ama o önceden MM idi sanırsam orda çok eğlenirdik millet çarpışırdı biz eve girer flüt çalar trompet öttürürdük :grin: :grin: Piyano filan vardı evde karlı bir haritada hatırlıyorum ...

|GladiatoR| said:
    Fleshcer said:
    |GladiatoR| said:
    Tam olarak 3530 saat :grin:
    Hesapladım da 147 gün ediyor. Ulan 147 gün boyunca warband mı oynadım ben ne işsiz herifmişim :grin:

Benim toplam 301 gün var Nub Emre :'(
    Warband oynayacağımıza bir işle uğraşsak zengin olurduk ya la.
    Ülke kalkınırdı :facepalm:
  16. Auxred Killborn

Rahatlatıcı müzik

Rahatlatıcı dersen ben bunları öneririm. Sarranid olarak oynarken dinlemesi ayrı bir keyifli oluyor.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLLG1DFRftKnHsPsvBqGUqDH3Ayqzk061X
  17. Auxred Killborn

Folcred said:
    İyiymiş.  :grin:
    :grin: :grin:
  18. Auxred Killborn

carrier said:
    Süvarilik yeni başlayanlar için çok iyi bir olay, iyi olması kolay ama usta olması zor. İyi olduğun zaman çoğu klanda yer alabiliyorsun zaten, tek yapman gereken milleti arkalaman.  :grin:
    Eh tabi fakat herkesin aradığı özellik fake,chamber filan.

Folcred said:
    Okçular bizi teke alıyor, ama okçuların en büyük düşmanı Süvaridir. Catapult yıkma mpside fena değil. Bu arada dostum sana Helm's Deep Mapını tavsiye ederim mplerinde.  :smile:
    Süvarilerin atı iyi değilse direk indiriyorlar ya :grin: Helm's Deep çok severim ama Hornburg moddakini çok severdim şu native ve fi2'dekiler pek hoşuma gitmemişti gerçi native haritası devasaydı filmdeki gibi ama işte alışmışım bir kere :grin:
  19. Auxred Killborn

Folcred said:
    Ben warband Mplerinde full okçu oluyorum ve Tepelere konuşlanıyorum, atlılara falan önlem ama arkadan adam gelince yapacak birşey olmuyor :grin: .

Ben daha çok kılıç kalkan fırlatma şeklinde gidiyorum 2 3 oyuncuyla çarpışmak çok eğlenceli oluyor fakat okçular yok mu okçular... Tam tadını alıyorum savaşın derken pat gitti :/
Back
Top Bottom