Search results for query: *

• Users: hazarowa
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Arkadaşlar lütfen çok acil, kendi asker ağacını kaldırmam lazım

Başlıkta dediğim gibi kendi krallığımızı kurunca gelen kendi asker ağacı olayını nasıl iptal edebilirim ? Bu olay beni oyundan soğuttu. Warband mantığı nereyi aldıysam oranın askeri çıksın razıyım.
  2. Biz türkler neden mod yaparken...

Arkadaşlar bu sorumu cidden ama cidden samimi şekilde soruyorum. Ne zaman bir mod adı duyup türk modu oynayın denilse ve oynasam içinde mutlaka ama mutlaka akla mantığa ve oyun akışına aykırı saçmalık ve ahmaklık buluyorum. Ciddi anlamda ne zaman bizden birisi mod yapsa, oyunu en en en kolay...
  3. Yeni npc karmaşası ??

Toplamda 34 npc var galiba ama bunların hangisi soylu hangisi değil nerden bileceğiz bilen var mı ? Birde npclerin özelliklerini baştan görebilsek keşke. Alıp beğnmesek geri atalım desek 3300-3400 gibi rakamlar dönüyor ortada; cidden ucuz değil. Lütfen bu konuda bilgi verebilir misiniz ...
  4. Bug mudur ? Yoksa ....

Arkadaşlar sabah oyun oynarken deniz yağmacısı sığınağı bastım. Sığınağa girdim, ben önde askerler arkada (hepsi okçu) biraz ilerledik. Ben sonra ilerideki haydutlara ok atıp üzerime çekmeye çalıştım. Bunlar yaklaşınca yan yan yürüyerek seri ok atışı yapmaya başladım. Bu oklardan 2 tanesini yan...
  5. Skill puanları daha hızlı arttırma ?

Arkadaşlar bunu sağlayan mod vs var mı bildiğiniz ? Onca özelliği geliştirmek gerçekten ölüm gibi. Bunu hızlandırmak gerçekten güzel olacak. Not: Hile sormuyorum. Skiller daha hızlı artsın istiyorum sadece.
  6. Bedava ülke kurdum ?

Arkadaşlar geçen başıma tuhaf bir olay geldi. Oyunda bi hayli zaman geçirdim, ordu para ekipman nam vs kasıp aserai'ye lord olmaya çalıştım. Bunun için krala gittim ama seçenek pasifti (klan seviyesi ytersizmiş). Her neyse bende konuşma penceresinde seçeneklere bakarken birşeylerin takas...
  7. Sığınaklarda değerli maden veya ekipman mı var ?

Arkadaşlar oyunu ilk aldığımda 3-5 defa yeni kampanya açıp değişik şeyler denedim (maksat öğrenmek). Ama bi kampanyamda 20 kadar sağlam asker geliştirmiştim. Sığınak görevi hiç yapadığımdan dur bi de sığınakı görevi yapayım dedim. Bulduğum sığınakların yakınlarındaki köy-şehirlere gidip...
  8. Yapılmış bir mod nasıl düzenlenir veya özellik alınır ?

Arkadaşlar merhaba, warband'ı çok uzun süredir oynuyorum. Önceden hep asmak kesmek kelle uçurmak mantığıyla oynardım ve sıkıldım artık. ve yaklaşık 200 küsür saattir tüccar olarak oynuyorum. İlk başlarda sıkıcı olsa da çeşitli rehberler ve şahsi tecrübelerim sayesinde (22 şehirde tüm ticari...
Back
Top Bottom