Search results for query: *

• Users: ogedayoglu
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. ogedayoglu

BL WB MMORPG

Merhaba sevgili dostlar, Warband ya da Bannerlord için yapılması imkân dahilinde olan ancak benim modlama bilgimin yetmeyeceği bir fikrim var. Modlama yapan arkadaşlar ilgilenirse çok hoş olacağını düşündüm. PK vari bir map olur diye düşünüyorum. Explorer moddaki gibi mapler arasında geçiş...
  2. ogedayoglu

23 Şubat 2020 Sunucu Sorunu

Zannımca ana sunucuda bir sıkıntı var... Konu hakkında detaylı bilgilere Taleworlds yetkililerinden almak umuduyla yazayım dedim. "Sunucu listesi alınıyor..." bildirisinde kalıyor. İlerleyebilinirse "Seri numarası doğrulanıyor..." bildirisinde kalınıyor. Küçük bir ihtimalle ise sunuculara...
  3. ogedayoglu

Open Haritada hareket edememek

Bir arkadaşımın bir kayıt dosyasında karakteri haritada hareket edemiyor. Ne ben çözüm bulabildim ne de yerli ya da yabancı forumlarda konu... Arz etsem yardım eder misiniz?
  4. ogedayoglu

Üniversite Sınavı

Üç gün sonra TYT, AYT var. Girecek dostlarıma başarılar dilerim. Kendime de... Dua edin sevgili dostlar "Babam bir bozkır göçebesiydi, bense hayatımın başlarında bir sokak afacanıydım, sonra her şey değişti ve ileri hayatımda bir öğrenci oldum, Kalradya'ya gelme sebebim ise tayindi..."
  5. ogedayoglu

Buralar Eskiden Hep Dutluktu

Dikkatimi çekiyor, zaman geçtikçe insanlar kendi oluşturduğu olgulardan uzaklaşıp oluşturulmuş olgulara sarılıyor. M&B, M&B Warband gibi oyunlar tamamen saf, tercümana ihtiyaç duymayan duygularla oynanan oyunlardı. Seveni, hayranı, bağımlısı çoktu. Televizyonda Barbar Conan izleyenin bir...
Back
Top Bottom