Search results for query: *

• Users: boruto
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. isyanlar düzeltilecek mi ?

merhaba tam sürümde acaba isyan konusu düzeltilecek mi öyle bir plan var mı? örneğin bir şehir aldığımızda şehir bizim medeniyete geçiyor mu? örneğin ben vlandialıysam ve bir şehir aldıysam bu şehrin medeniyeti belli bir süre sonra vlandia olmalı ve isyan olasılığı düşmeli. zaten sürekli isyan...
  2. Need More Info 1.5.2 savaş açma ve kuşatma bildirimi gelmiyor

1.5.2 ye güncellediğimden beri savaş açma ve kuşatma bildirimi gelmiyor birileri bana savaş açıyor farkında olmuyorum kalemi almışlar hiç farkında değilim
  3. Need More Info lordlarla ilişkim artmıyor

merhaba oyunda kendi krallığım var bir kaç lordu ikna edip yanıma aldım bazen oylama oluyor şehir alma barış yapma zamanlarında oylamada desteklediğim lordla ilişkim artmıyor diğerleriyle de azalmıyor enteresan
  4. Resolved ailemin ardı ardına ölmesi

merhaba oyunda çok zor zahmetlerle evlenip çocuk yapıp o çocuğu 18 yaşına getir vs bunlar çok zahmetli tamam da ailecek bir kuşatmaya girdik eşim ve çocuklarımdan 4 tanesi vardı üstlerine sağlam zırhlar donatmıştım ve hepsi öldü. tamam ölüm oyuna çok güzel hava katıyor ona bişey demiyorum da bu...
  5. paralı birlik kiralayamama

merhaba oyunda paralı birliklerden örneğin altın domuz kumpanyası vs kiralamak yeterince zordu gidip liderleriyle filan konuşmak zorunda kalıyorduk da şimdi şöyle büyük bir sorun daha var. bu paralı birliklerden bir çoğunun liderleri ölmüş. paralı asker klanından herhangi biriyle konuştuğumda...
  6. Resolved klana ait birlik kurduramıyorum

klanıma ait 4 tane birlik kurabiliyorum. 4 tane kurmuştum ancak bu kurduğum birliklerin liderleri öldüğü zaman birlik dağılıyor ben bu dağılan birliğin yerine yeni birlik kuramıyorum birlik kurma ekranında 4/4 yazıyor hep
  7. çocuklar neden 1 level değil

çocuklarımız 18 yaşına bastığında 1 level olmalı bendeki gibi 24 level değil bu konuyu ekibe iletirseniz sevinirim çocuklar resmen skil almıyorlar saçmalık yani
  8. çocukların yüksek level olması sorunu

çocuklarım 18 yaşına geldiğinde yanıma alıyorum sorun şu ki çocuklar 24 level ve bütün skilleri 0 yani 1 levelden başlaması gerekmez miydi çocukların (ben 25 levelim)
  9. Need More Info çocuklarımı bulamıyorum

ölen eşimden olan çocuklarım eşim öldürğü tarihten itibaren, şimdi bile 18 yaşına geldiği halde Chaikand da görünüyorlar orda ise çocuklarım yoklar. yardım edin
  10. 1.5 beta güncellemesinde gözlemlediğiniz yenilikler neler?

Dün birazcık oynama fırsatım oldu krallığa bağlı birliklerin kendi bayrağımla haritada gösterildiğini gördüm ancak simgeleri çok büyük olmuş fazlasıyla gereksiz büyüklükte.
  11. çocuğumun olması durdu

ölen eşimden 5 çocuğum vardı yeni eşimden 7 çocuk doğduktan sonra 6 yıldır eşim hiç hamile kalmadı menapoz özelliği var da benim mi haberim yok
  12. savaşa girince çöküyor

oyunda 1497. gündeyim kimseyle savaşamıyorum herhangi biriyle savaşa girdiğimde veya asker gönderdiğimde oyun çöküyor böyle bişey yaşayan var mı çok üzücü bir durum resmen yıllık izin aldığım şu günler heder oldu :(
  13. Resolved savaşa girince çökme sorunu!

oyunda baya bi ilerledim şimdi kimle savaşa girersem gireyim oyun çöküyor hiçkimseye saldıramıyorum 1.4.1 ve 1.4.2 betada denedim sonuç değişmedi inşallah en kısa sürede düzelir
  14. Need More Info sürekli diyalog ekranı çıkıyor

kendi krallığımı kurdum başka devletten biriyle karşılaştığımda krallıklarımız barış yapmalı seçeneğini seçiyorum parası neyse veriyorum diyalog ekranı kapanıyor sonra yeniden açılıyor gitmem lazım vb en sondaki seçeneği seçiyorum diyalog ekranı kapanıyor yine geri açılıyor bu sadece barış...
  15. yönetici klan sorum

merhaba ülkeyi yöneten klan değişebiliyor mu hep aynı klanın başta kalması doğru mu çünkü bir kale bir şehir aldığımda en fazla oyu benim almama rağmen başkasına verildi yazıyor oy çokluğuna rağmen başkasına verilmesi zoruma gitti ikinci sorum şuan vlandiadayım 2 şehir 3 kalem var bunlardan...
  16. Resolved savem bozuldu

oyunu güncelledikten sonra savem bu şekil oldu
  17. savem bozuldu

oyunu bir açtım savem bozuk şu şekilde crash yiyorum
  18. test clan hatası

oyun versiyonum 1.2.1 iken fotoğrafta gördüğünüz gibi test clan diye bir gruba krallığım savaş açtı Tıkla ekstra olarak spoilere konuyla alakasız duygusal bir foto atıyorum
  19. ordunun devriye atması

taleworlds ün yazdıklarımızı umursamadığının farkındayım ama savaş halinde olmayan bir ülkenin ordu kurup köylerin etrafında devriye atması bana saçma geliyor
  20. bazı öneriler

1-esir aldığım komutanların handa satılamamasını istiyorum 2-kuşattığım kalede kimse kalmayınca kuşatma hızının artmasını istiyorum ----1.edit---- 3-oyunda inanılmaz bir diyalog eksikliği var kimseyle hiçbir şey konuşamıyorsun 4-oyunda bi kaç kez savaş veya kale kaybeden tarafın barış ilan...
Back
Top Bottom