Search results for query: *

1. EvilSaber

Hikayesi olan bir mod arayışı..

ThePresence said:
    Azgad Evlat Osmanlı Senaryosu  Osmanlı 1451

Şuan tamamlanmamış ama çıkınca efsane olacak Sons of War'ı takip etmeni öneriyorum :smile:

Teşekkür ederim :smile:
  2. EvilSaber

Looking for mods with story

Dear Players, I used to play light and darkness mod recently but i finished it. If you know similar mods please share with me thanks
  3. EvilSaber

Hikayesi olan bir mod arayışı..

Arkadaşlar merhaba, Light and darkness bitmek üzere ve bunun üzerine bu moda benzer hikayeli bir mod arıyorum.
  4. EvilSaber

Üstteki üyenin nick'i sende ne çağrıştırıyor?

Bu isim bana tanıdık geliyor. Romalı bir devlet büyüğü olabilir.
  5. EvilSaber

Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

10/10 sevdiğim tip.
  6. EvilSaber

Kalradya Hakimi M&B Warband Hikayesi

Umarım hikaye oyun diyaloglarından farklı seyir eder :smile:
  7. EvilSaber

I need mod suggestions

i really appriciate if you share links  :party:
  8. EvilSaber

I need mod suggestions

Hello, i am new here and for the game too. Can you please suggest me some mods that you find really enjoyable and not much complicated for a beginner. Thanks in advance.  :ohdear:
  9. EvilSaber

MB WARBAND SALAK SALAK OYUNDAN ATIYOR

Selam, kullandığınız ekran kartı markası nedir? Eğer bana ulaşırsanız yardımı olmak isterim çünkü bu yaşanılan gerçekten berbat bir durum.
  10. EvilSaber

Single Player Mod Önerisi

Herkese merhaba. Single player için tavsiye edebileceğiniz, mutlaka oynanmasını düşündüğünüz modlar nelerdir?
  11. EvilSaber

WB Warband-Zengin olma rehberi

Faydalı konu, ilk oyunumu böyle bir karakter açıp bu rehbere göre oynayacağım :smile:
  12. EvilSaber

Mount and Blade Warband açılmama problemi. [Çözüldü]

Herkese iyi akşamlar. Bu konunun çözümü için her yolu araştırdım ve denedim. En sonunda konu açmak zorunda kaldım umarım ki bir çözüme ulaşabiliriz. Oyunu bugün steam üzerinden satın aldım indirdim ve açılmadı. Windows 10 kullanıyorum. Oyun açılış videosu geliyor sonra bir süre siyah ekran...
Back
Top Bottom