Search results for query: *

• Users: nometh
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. nometh

Scene_props da sur ekleyemiyorum

İyi Forumlar Arkadaşlar  CWE deki  Surları Eklediğimde Böyle Oluyor  Yardımcı Olabilecek Biri Varmı
  2. nometh

Acil Yardım

Arkadaşlar Oyuna Girerken Bu Hatayı Alıyorum  Oyuna Girdiğimde Ekranda ufak beyaz bir nokta ve karakterimin yüzünün yarısı beyaz oluyor nedenini veya çözümünü bilen var mı ??? [spoiler]
  3. nometh

Görev Ekledim Ama Hata ALıyorum

Kaleyi Feth Etme Kodunu Ekledim Ama Böyle Hata Atıyor Nedenini Bilen Varmı ?? Sorun Çözüldü [spoiler]
  4. nometh

(OSP)Diriliş Modelleri

Diriliş Ertuğrul - Kayılar Modunda Kullanıdığım Bazı Modelleri  Osp Yapmak İstedim Arkadaşlar  Kaplamalarını İsterseniz Değiştirebilirsiniz.. Not: Diriliş Ertuğrul V2 ve Bozkırın Yiğit Beyi Ertuğrul Modlarına Ait Mod Sahibi Bana Verdi Bilgisi Var. [spoiler] Görseller Dowland Linki...
  5. nometh

[SP]M&B Warband: Anadolu Bozkırları [Resimler Güncellendi]

Modun Konusu: 1152 Senesinde Anatoliaya Gelen Bir Adamın Hikayesi..... Ana Hikaye: Anatoliaya da Bitmek Bilmeyen Savaşlar Başlamıştır. Ordular Yorgun Kaleler Şehirler Boylar Yok Olma Noktasında Cennet Adıyla Anılan Bu Diyar Cehenneme Dönmüştür Çok Sayıda İnsan Ölmüştü Savaş Bitmiyor Daha da...
  6. nometh

Deniz Savaşları Kodunda Hata

başlıkta dediğim gibi arkadaşlar gemi savaşları kodunu ekledim sonrasında bu hatayı atmaya başladı bu hatanın sebebini bilen yardımcı olabilecek biri varmı arkadaşlar ??
  7. nometh

Diriliş Ertuğrul - Kayılar Mod

[center] Mod İptal Edilmiştir  Devam Ettirmek İsteyen Olursa  Modun Linkini Alta Bırakacağım Moddan Model Almak isteyen alabilir açık kaynak modudur  modellerin kaplamaları diriliş ertuğrul ve bozkırın yiğit beyine aittir...  Devam Ettirecek Kişi Modul sisteme İhtiyacı Olursa Pm Atması...
  8. nometh

avcılık kodunda hata

avcılık kodunda böyle hata veriyor  Sebebi nedir bilen varmı arkadaşlar
  9. nometh

Börk Takınca yüz Kayboluyor

Konuda da dediğim gibi arkadaşlar börk veya miğfer takınca karakterin yüzü gidiyor. Daha Önce Böyle Olmuyordu Yeni Yeni Olmaya Başladı. Çözümünü Bilen Varmı ??
  10. nometh

Yüzler Kaydı

https://i.hizliresim.com/QLL51Z.png Arkadaşlar Yüzler Böyle Oldu Yüzleri Sildim Tekrardan Native'nin Yüzlerini Aktardım Ama Hala Böyle Çözümünü Bilen varmı?
  11. nometh

123413241324

12312412432141234312
Back
Top Bottom