Search results for query: *

  1. DoubleBread

    Native LSP Animations Dynamic Props v1.1

    kalarhan said:
    DoubleBread said:
    Sorry for being a nuisance for asking this question, but I'm completely new to these things and I struggle to find the location of these .py files. I only have them in Diplomacy mod folder source, but where is it in Native?

    https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,240255.0.html
    https://www.taleworlds.com/en/Games/Warband/Download
    Thank you once again.
  2. DoubleBread

    Native LSP Animations Dynamic Props v1.1

    Sorry for being a nuisance for asking this question, but I'm completely new to these things and I struggle to find the location of these .py files. I only have them in Diplomacy mod folder source, but where is it in Native?
  3. DoubleBread

    Mod translation

    Thank you. The version of my Diplomacy mod is 1.174, if I'm correct. That's the latest now.
  4. DoubleBread

    Mod translation

    Greetings. Recently I downloaded Diplomacy mod for Warband and decided to try and translate it to my language (cz). I have no experiences in this, so it was more of a curious act than anything serious, but I somehow did manage to discover how to make this work. However, it is quite challenging...
  5. DoubleBread

    Překlad do češtiny

    Díky, udělám to. A náhodou jméno toho člověka nevíš? :smile:
  6. DoubleBread

    Překlad do češtiny

    Zdravím, před nějakou dobou jsem si pořídila Diplomacy mód a ukázalo se, že se k němu český překlad nevztahuje. Jsem sice úplný amatér, ale nějak se mi povedlo ze souborů vyzkoumat, jak by bylo možné provést překlad. Dosud se mi daří poměrně úspěšně, mám ale problém s pohlavím postav. V...
  7. DoubleBread

    Oficiální otázky a odpovědi k M&B, Warbandu a WFAS

    Ah, škoda, no stejně děkuji :smile:
  8. DoubleBread

    Oficiální otázky a odpovědi k M&B, Warbandu a WFAS

    Nemyslím starší verzi hry, ale starší save-y v určitém SP. Když si rozehraješ novou hru v singleplayeru, během hraní probíhá automatické ukládání, takže ty save-y musí někam přijít. Jenže když otevřu složku s uloženými hrami, najdu tam toto:

    C:\Users\Tynka\Documents\Mount&Blade Warband Savegames\Native
    last_savegame_backup.sav
    sg00.sav
    sg01.sav


    (Dala bych sem obrázek nebo odkaz, ale musím být na fóru delší dobu)

    A právě mě zajímá, jestli je nějak možné se jako by "vrátit" k nějakému uložení před posledním uložením, vymazat poslední save a načíst třeba ten před ním. Anebo už je to navždy přepsané? Moc se v těchto věcech nevyznám, tak doufám, že je to nějak srozumitelné :grin:
  9. DoubleBread

    Oficiální otázky a odpovědi k M&B, Warbandu a WFAS

    Zdravím,

    čekala bych, že se na to zeptá víc lidí, ale buď špatně hledám, nebo jim nerozumím dobře. Chci se zeptat, je nějak možné načíst starší saves (jakékoliv od založení postavy až po nejnovější)?

    Předem díky, kdyby někdo věděl :wink:
Back
Top Bottom