Search results for query: *

1. Kapıkulu Sipahisi

Bannerlord v1.2.9 de Bulunan Eksikler

Oyun çıktığından beri 4 yılda yayınladığım 4. inceleme olacak bu. O yüzden eski incelemelerimde bahsettiklerimden bahsetmeyeceğim. Oyunun büyük ölçüde toparlamış olması beni mutlu ediyor ama hâlâ bazı eksikler var kısaca hepsine değinmeye çalıştım. Umarım geliştiriciler, daha önceki...
  2. Kapıkulu Sipahisi

Bannerlord Tam Sürüm 1.1 de Hâlâ Bulunan Büyük Sorunlar ve Eksikler

2008 den beri tam bir Mount and Blade fanboyu olarak oyunla ilgili detaylı geribildirim yapmayı boynuma borç bilirim. Oyun'un tam sürümünde, versiyon 1.1.0 da ne yazık ki hala düzeltilmesi gereken bir sürü şey var. 1.1.0 sürümünde açtığım karakterlerle oyunda karşılaştığım önemli sorunları...
  3. Kapıkulu Sipahisi

1.8 de Hala Bulunan Büyük Sorunlar ve Eksikler

Oyunun çıkış tarihi açıklandı ve oyuna daha fazla update gelmeyebilir korkusu sardı beni. Umarım oyuna update getirmeye devam eder çünkü ne yazık ki hala düzeltilmesi gereken bir sürü şey var ve bir o kadar da eklenmesini beklediğimiz özellik var. 2008 den beri tam bir Mount and Blade fanboyu...
  4. Kapıkulu Sipahisi

Bannerlord'a dair geliştiricilere tavsiyeler

Merhabalar, yaklaşık bir haftadır hazırladığım Bannerlord'un eksikleri ve önerilerim ile alakalı yazıyı direkt olarak şirkete ulaştıramadığım için buraya yazıyorum. Bu inceleme oyunun ilk çıktığı zamanına aittir ve muhtemelen bahsedeceğim bazı sorunlar düzelmiştir. Fakat, oyunun dizaynı ve...
Back
Top Bottom