Search results for query: *

• Users: Zinar
  • Order by date
  1. Zinar

Sistmim bannerlordu 60 fps oynatır mı ?

bilemiyoruz oyun sorunlu o yüzden hiçbir şey söyleyemiyoruz ama bence oynatmaz
  2. Zinar

Server çökmesi ve oyundan kopma

Bendede şuan serverlar çöküp duruyor
  3. Zinar

Wales Gaming Community

başarılar efe.
  4. Zinar

Sistem gereksinimleri

arkadaşlar merhaba.
    yeni bir pc satın aldım. ofis ve iş amaçlı. ancak bannerlordu çalıştıracağını ümit ediyordum ama maalesef ciddi sıkıntı yaşıyorum. 8 senedir beklediğim oyunu da çalıştırmayacak ise iade etmeyi düiünüyorum ve yarın iade için son günüm. pc den anlayan bir arkadaşımız yazabilir mi. pc özelliklerim mi yetmiyor yoksa oyun erken erişimde olduğu için mi sıkıntı yaşıyorum. pc den anlayan arkadaşların ACİL OLARAK yardımına ihtiyacım var. şimdiden çok teşekkür ederim.
    pc özellikleri
    Microsoft surface pro 6 128 gb
    işlemci ön bellek 6 gb… core i5 işlemci
    işlemci hızı 1.6 ghz turbo boost 3.4 ghz
    işlemci numarası 8250U
    Ekran Kartı Chipset Marka INTEL
    EKran Kartı Intel UHD Graphics 620
    Ekran Kartı Chipset Marka
    Ekran Kartı
    INTEL

Intel UHD Graphics 620
    Bilgisayarın bu oyun için çok yetersiz.
  5. Zinar

Resolved Bannerlord ve Warband

Öyle bir şey olacağını düşünmüyorum sana tavsiyem driverlarını güncelle ya da warbandda modlu oynuyorsan oynadığın modun bozuk olma ihtimali vardır belki.
  6. Zinar

e1.0.8 Yolda - Beklerken Muhabbet

Bu yamayla birlikte multide drop yaşamaya başladım.
  7. Zinar

Multide Akıyor Ama Singleda Drop Giriyor

Sistemim ASUS PHOENIX GTX 1050Ti i5 7500 DDR4 8gb Ram Başlıkta da belirttiğim gibi multiplayer savaşlarda oyun yağ gibi akarken singleplayer savaşlarda droplar giriyor hatta kale kuşatması 20fpsye kadar düşüyor. Bunun çözümü nedir? Sadece singleplayer kısmında mı optimizasyon sıkıntısı var...
  8. Zinar

Yeni Çok oyunculu mod fikri

Yıllardır bunun co-opunu bekliyoruz olmuyor bu asla olmaz
  9. Zinar

Beta House ΒΔΞ

İçerisi çok güzel
  10. Zinar

FPS Çözüm Önerileri (Ceviri)

Bazen oynanacak gibi oluyor bazen acayip kasıyor.En düşüğe alsam kasıyor yükseğe alsam yine kasıyor.Darboğaz da oluyor.Nvidia DSR ile çözünürlüğü artırdım darboğazı önlemek için ilk başta oldu sonra yine kastı.Overclock yaptım düzeldi gibi oldu yine kasmaya başladı.Şu sistemle bu oyunu oynayamıyorum şaka gibi.
    Ryzen 3 1200 işlemci
    GTX 1060 3GB
    8 GB RAM 2133 mhz
    Bence o işlemci ekran kartını beslemiyor.
  11. Zinar

Sistem gereksinimleri

i5 7500
    GTX 1050Tİ
    8GB Ram
    Oynayamıyorum 10 kişilik savaşta bile kasıyo :grin:
    Düzenleme= Yamalarla birlikte bu sorunu baya çözmüşler ama yine de droplar giriyor umarım düzelir.
Back
Top Bottom