Search results for query: *

1. Varimathras

TR_La_Rivage Hard-RP [Kapalı]

başarılar bize
  2. Varimathras

Düello Kayıtları

Sözünün senet olduğuna inanmıyorum kanka :grin:
  3. Varimathras

Undead Legion / Pasif

Thorin said:
    Jan III Sobieski said:
    Farklı ortamlarda TDK'yi pek çok kez ağlatan insanların buraya gelip İngilizce dersi vermeye çalışması komik. Özelden adama nazikçe uyarıda bulunabilirdiniz :smile:

Başarılar.  :party:

Kusura bakma ama senin buraya gelip bu yazıyı yazabilmenide hayretle karşılıyorum. Sonuç olarak insanları küfür ederek kendi TeamSpeak sunucundan banlayan birisisin ve kalkıpda millete caka satıyorsun. Pek tartışılıcak bir kişilik olduğunuda düşünmüyorum.(Şahsi görüşüm)

champagne said:
    Rencide etme amacı ile uyarı yaptığınız için teşekkür ederim. Kafam dağınık iken düzenleme yapmıştım. Uyarınız için teşekkür ediyorum. Her insan hata yapar.

Yaklaşımın biraz kaba oldu sanki? Sadece birazcık latife ile yaklaşmak istedik ama karşılığı biraz ''ilginç'' oldu, Her neyse senin görüşün senin kelimelerin fakat biz kimseyi rencide etmek istemedik, Daha önce bu tür bir sıkıntı yaşandı ve bunun seninde başına gelmemesini istedik eğer bir iletişim bulabilseydim emin ol sana bunu özelden anlatmak isterdim ama buraya yazmayı tercih ettim.

Her insan hata yapar doğru fakat biz senin hatanı yüzüne vurmuyoruz sadece uyarıyoruz, Umarım uyarımıza teşekkür ettiğin gibi ''saygı duyma'' erdemliğinide göstermişsindir.

Başarılar..

İletişim bilgilerini bırakmıştım oysaki forumdan özel mesaj da gönderebilirdin. Neyse önemi yok.
  4. Varimathras

Undead Legion / Pasif

Nakashima Kyoji said:
    Ve gelenek gene bozulmadı. Yeni açılan bir klan forum sayfasında tartışma...
    Geleneği aynı kişiler mi sürdürüyor merak ettim açıkçası.
  5. Varimathras

Undead Legion / Pasif

Yuarvi said:
    Jan III Sobieski said:
    Farklı ortamlarda TDK'yi pek çok kez ağlatan insanların buraya gelip İngilizce dersi vermeye çalışması komik. Özelden adama nazikçe uyarıda bulunabilirdiniz :smile:

Başarılar.  :party:
    Bizim türkçe hatalarımızdan bahsederken doğru türkçe kullanmaya çalışmışsın fakat becerememişsin TDK'yi yanlış bir kullanımdır TDK'yı olacak.

champagne said:
    Rencide etme amacı ile uyarı yaptığınız için teşekkür ederim. Kafam dağınık iken düzenleme yapmıştım. Uyarınız için teşekkür ediyorum. Her insan hata yapar.
    Seni neden rencide etmek isteyelim seni daha tanımıyoruz fakat illa rencide olmak istiyorum diyorsan karar senin  :grin:

Yaklaşımınızdan böyle bir çıkarım yaptım. Sizi az da olsun tanıyorum zaten. Kim olduğunuzu biliyorum.
  6. Varimathras

Undead Legion / Pasif

7. Varimathras

Undead Legion / Pasif

Undead Legion         Sancağımız                                                                                                                  23.01.2019 tarihinde kurulmuş duel, 3v3 ve 5v5 odaklı bir native oyuncu topluluğuyuz. Hedefimiz iyi bir oyuncu topluluğu haline gelmek, yeteri...
Back
Top Bottom