Search results for query: *

1. Batuhacar

New World - Hızlı Level Atlama Rehberi - Nasıl daha hızlı seviye atlayabilirsiniz? - İpuçları

Bildiğiniz üzere Amazon'un New World adlı yeni MMO oyunu, geçtiğimiz günlerde Pre-order, yani ön sipariş olarak satın alan oyuncular tarafından oynanabilir bir şekilde Closed-Beta olarak bulunmakta. Bu videomda kısa da olsa Closed-Beta sürecinde oyunda deneyimlediğim ve gözlemlediğim kadarıyla...
  2. Batuhacar

AMD FidelityFX Super Resolution Resmi Olarak Çıktı! - Türkçe Altyazılı

Gelsin gelsin valla 1050ti'ı 1-2 seneliğine daha f/p ürünü haline getirebilir gibi duruyor.
    İşte getirecekleri oyunlar belirleyecek bunu da, oyun yapımcılarının entegrasyon konusunda çok kolay entegre edilebilir bir özellik olduğunu söylemeleri içimizi bu konuda fazlasıyla rahatlatacak bir haber oldu bence. Bu sayede, birçok oyun yapımcısı da kolay bir şekilde entegre edip oyunlarından oyuncuların kötü kartlarda ya da günümüzde çok da iyi sayılmayacak kartlarda da oyunlarını kaliteden çok fazla ödün vermeden yüksek performans ile oynayabileceğini düşünerek, uygulamaya geçebilirler benim düşünceme göre. Mantıklı olacak hareket de bence bu olacaktır, onların açısından da.
  3. Batuhacar

Starfield Ayrıntılı İnceleme - Todd Howard ile Yapılan Röportajlar - Oyuna Dair Bilgiler

Pek değil. Misal burayı Starfield oyunu için genel bir oyun konusuna çevirirsen istediğin şey olur. Şu anki hali spesifik bir videoyu tanıtmak için açılmış. Kurallara aykırı olduğundan falan değil kişisel görüşümü paylaşayım dedim kötülemedim.
    Yok kurallara aykırı falan demediğinizin farkındayım, ama bunun sadece video tanıtmak olduğunun çıkarımını yapmanız bana garip geldi. Video ile bilgilendirmek istedim, bir video hazırladım evet. Bunun ışığında bu bölümde de oyun ile alakalı genel yorum yapılabilir bence illa video içeriği ile konuşulması gerekmez, herkes kendi görüşünü de oyunla alakalı, ayrıca benim videomda da bahsetmediğim, gözden kaçırdığım bölümlerin olabilecek olması da doğal, bunları da konuşmak isteyen arkadaşlar burada sohbet edebilir genel bir konuymuş gibi, zaten amaçladığım da bu benim. Aksinin çıkarımını neye dayanarak yaptığınızı anlayamadım sadece.
  4. Batuhacar

Starfield Ayrıntılı İnceleme - Todd Howard ile Yapılan Röportajlar - Oyuna Dair Bilgiler

Agam sen kanalını tanıtmaya konu açmamış mısın? Oraya atsana bunları, her videoya ayrı konu mu açacaksın? Sabitlerdeki oyun konusuna da atabilirsin alternatif olarak.
    Bu ayrıca yapmış olduğum inceleme videoları olan paylaşımlarım farkındaysanız oyun oynanış videosu gibi bir paylaşım değil, her videoya konu açıyor olsam zaten 50 adet konu başlığı görmeniz gerekirdi benden. İnceleme tadında yeni çıkan bir oyun hakkında yaptığım bir bilgilendirme videosu olduğunda, konuyla ilgili bilgilenmek isteyen ya da oyunu merak eden arkadaşlar izlemek isterse diye, konu açıyorum. Sizin şahsınızın Battlefield 4 , Battlefield 2042 için ayrı ayrı başlıklar açmanız ile aynı mantık. Teşekkürler yine de yorumunuz için.
  5. Batuhacar

Starfield Ayrıntılı İnceleme - Todd Howard ile Yapılan Röportajlar - Oyuna Dair Bilgiler Bethesda'nın Starfield oyunu hakkında Todd Howard ve Pete Hines ile yapılan röportajlar ve oyuna dair elimizde olan bilgilerin Türkçe çevirisini yaparak derlediğim inceleme videosu. Trailer'da gösterilenler...
  6. Batuhacar

AMD FidelityFX Super Resolution Resmi Olarak Çıktı! - Türkçe Altyazılı

AMD’nin FidelityFX Super Resolution Teknolojisi için bugün paylaştığı (22 Haziran) ve resmi olarak çıkışının duyurusunu yaptığı videonun çevirisini yaparak Türkçe Altyazılı bir biçimde oyuncu arkadaşlar için hazırladım. Videoyu beğendiyseniz beğen butonuna basarak destek olabilir ve kanalıma...
  7. Batuhacar

Elden Ring Ayrıntılı İnceleme - Yapımcısı Hidetaka Miyazaki ile Röportajlardan Bilgiler

Elden Ring oyunu hakkında Hidetaka Miyazaki ile yapılan röportajlar ve oyuna dair elimizde olan bilgilerin Türkçe çevirisini yaparak derlediğim inceleme videosu. Trailer ile ilgili ayrıntılı inceleme ve hikayeye dair Miyazaki'nin anlattıklarına göre bilgiler vermeye çalıştım. Umarım videoyu...
  8. Batuhacar

AMD's FidelityFX Super Resolution - DLSS'e Rakip Olacak Teknoloji! - Türkçe Altyazılı

AMD's FidelityFX Super Resolution - DLSS'e Rakip Olacak Teknoloji! - Türkçe Altyazılı AMD'nin, Nvidia DLSS'e rakip olarak çıkarıyor olduğu FidelityFX Super Resolution teknolojisinin tanıtımını yaptığı sunumun çevirisini yaparak Türkçe Altyazılı biçimde YouTube kanalımda paylaştım. Merak eden...
  9. Batuhacar

Batuhacar - Youtube (Gaming)

8-Bit Dayz tadında olan, hatta daha da zorlu zombilerin ve hayatta kalma şartlarının olduğu, mekaniksel açıdan aşırı realistik zombie survival tarzında oyunumuz olan Project Zomboid oynuyoruz. Videoyu izleyen arkadaşlar için gerilimi bol ve bir o kadar da eğlenceli dakikalar bekliyor.

Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olup ve beğenileriniz ile desteklerseniz çok sevinirim, yorumlarda da görüşlerinizi belirtmenizden çok memnun olurum. İyi seyirler, iyi eğlenceler. Teşekkürler.

Yayınlarıma gelerek, chatte bana katılırsanız da çok sevinirim. :smile:

https://www.twitch.tv/batuhacar

10. Batuhacar

Yeni tüm Reserve mapini temizlediğim bol aksiyonlu Tarkov videom, videolarımı beğenip izlemek ve YouTube kanalıma destek olmak isterseniz diye buraya bırakıyorum. Destek olan herkese teşekkürler, cansınız... :smile:

www.youtube.com/Batuhacar

Ayrıca yayınlarımda da chatten bana katılabilirsiniz, beraber eğlenebiliriz.

www.twitch.tv/Batuhacar
  11. Batuhacar

Yeni videom, baya intense bir oyun oldu, ilk win, ilk PUBG mobile videom.. bir göz atıp izleyip, yorumlarınızı esirgemeyin lütfen teşekkür ederim arkadaşlar ?

Beğenirseniz beğenmeyi ve abone olmayı unutmayın arkadaşlar, destekleriniz için teşekkürler simdiden.. ?

https://www.youtube.com/user/Batuhacar
  12. Batuhacar

PUBG kanaldaki ilk oyun videom, Early Access Event Mode'unu oynadım arkadaşlarımla. Efsane oyun 12 kill bende olmak üzere, toplamda 3-man squad 24 kill'imiz var. İyi seyirler arkadaşlar.. :smile:
  13. Batuhacar

PUBG 4. Highlight Videom kanala eklenmiştir, bir göz atmayı, beğendiyseniz beğenmeyi ve kanalıma abone olmayı unutmayınız.. Teşekkürler, iyi seyirler. :smile:

NOT: Yakında normal oyun videolarım da gelecektir, full oyun içerisinden..

14. Batuhacar

Yeni PUBG compilation videom eklenmiştir, bi göz atarsanız sevinirim, iyi seyirler.. Teşekkürler. :smile:

NOT: Yakında normal oyun videolarım da gelecektir, full oyun içerisinden..

15. Batuhacar

Yeni Video eklenmiştir, bi göz atarsanız sevinirim, iyi seyirler.. Teşekkürler. :smile:

16. Batuhacar

Batuhacar said:
    https://www.youtube.com/Batuhacar

Merhabalar, dostlar..
    Eğlenceli, çevirilmesi gereken hikaye tabanlı oyunları anlık çevirerek anlatarak inceleyerek oynadığım ve rekabet (competition) içerikli oyunları (PUBG, RainbowSix Siege, vb.) oynadığım YouTube kanalımdır.
    Gelin hep beraber yayınlarda olsun, burada olsun eğlenelim ve güzel saygı dolu bir kitle oluşturalım, şimdiden destekleriniz için çok teşekkürler.. İyi seyirler, arkadaşlar. :smile:
    -Batuhan Arda Acar

**Ben Kimim?

Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, 3.sınıf öğrencisiyim. YTube'a daha önce de oyun içerikli katılmayı düşünmüştüm ancak aksiliklerden ötürü yarım kalmıştı, ilerlerken videolarımı kaldırmıştım. Daha önceden bu kanalda çeviriler yapardım, hala içeriği tamamen oyuna yönelik yapmadıysam onları da görebilirsiniz videoların içerisinde.

**Yayınlara katılmak için Twitch kanalımı takipte kalın:

www.twitch.tv/Batuhacar

**Sosyal Medya hesaplarımdan, özellikle Instagram DM'den bana kolayca ulaşabilirsiniz.

www.instagram.com/Batuhacarr
    www.twitter.com/Batuhacar

*İlk Hikaye Tabanlı Oyun Serisi:

1.Bölüm:
    https://www.youtube.com/watch?v=l93dhB9orDA

2.Bölüm:
    https://www.youtube.com/watch?v=G5flIrEufh8

*İlk Kill Compilation (PUBG) Videom:

https://www.youtube.com/watch?v=d2_KNcRmNJM

Bakıp, göz atıp, yorumlarsanız ve fikirlerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum, iyi forumlar, iyi oyunlar, iyi seyiler arkadaşlar. :smile:

Yeni Videolarım eklenmiştir, bi göz atarsanız sevinirim, iyi seyirler.. Teşekkürler. :smile:

Hitman Serisi 3.Bölüm

PUBG Highlight #2

17. Batuhacar

İşbara Alp said:
    YAYGaming olarak başarılar dileriz  :smile:

Teşekkür ederim, eksik olmayın. :smile:

Tolkienist said:
    Başarılar.

Teşekkürler destekleriniz ve iyi dilekleriniz için.. :smile:
  18. Batuhacar

Combat Worries (+ blocking idea)

For Honor kinda options would be a good option to consider aswell, hardish yet useful I believe..
  19. Batuhacar

Seduction

Agreed as a seductive person myself  :grin:
    I can't imagine anyone who wouldn't want this to be an option as a dedicated roleplaying gamer.. Agreed the seduction option in my bones as well. :grin:
  20. Batuhacar

https://www.youtube.com/Batuhacar Merhabalar, dostlar.. Eğlenceli, çevirilmesi gereken hikaye tabanlı oyunları anlık çevirerek anlatarak inceleyerek oynadığım ve rekabet (competition) içerikli oyunları (Tarkov, PUBG, RainbowSix Siege, vb.) oynadığım YouTube kanalımdır. Gelin hep beraber...
Back
Top Bottom