Search results for query: *

1. WarbandTV

En iyi Game of Thrones modu hangisi?

Bildiğiniz üzere biri 20 biri 1,5 olmak üzere 2 adet Game of Thrones modu var, bence Trial of Seven Kingdoms daha iyi içerik olarak bakıldığında ki boyutuda bunu açıklıyor ancak ejderhaları kötü, diğer modda Realm of Thrones, o da içerik olarak sağlam olmasına rağmen herhangi bir mevzusu yok...
  2. WarbandTV

Sons of War: The Lorn

Güncel mi?
  3. WarbandTV

[SP]M&B Warband 11. Yüzyıl Mod

Güncelleme var mı?
  4. WarbandTV

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Çoğu yabancı oyun sitelerinde de yazıyor ama konsollar için tam sürüm çıkış tarihi diyor.
    Umarım PC içinde çıkar.
  5. WarbandTV

Neresinde yazıyor ben bulamadım
    İngilizce sayfada.
  6. WarbandTV

25 Ekim tam sürüm tarihi doğru mu ? Wikipedia'da yazıyor.
  7. WarbandTV

[Çeviri Çalışması] Nova Aetas Türkçe Yama (24.09.2021)

Çeviriyi devretmek istersin, iletişim bilgisi bırakabilir misin veya sen yazabilir misin?

RW Çatlı#1986
  8. WarbandTV

[İPTAL] SANDS OF FAİHT 2.3 TÜRKÇE YAMA

Çeviriyi devretmek istersin, iletişim bilgisi bırakabilir misin veya sen yazabilir misin?

RW Çatlı#1986
  9. WarbandTV

M&B Warband AD1257 Enhanced Edition Türkçe Yama

S
    Son güncellemede çalışıyor. Eğer sıkıntı yaşıyorsan bana ekran problem ile ilgili ekran görüntüsü atar mısın?
    Sorun yok teşekkürler.
  10. WarbandTV

M&B Warband AD1257 Enhanced Edition Türkçe Yama

son moda günceller misiniz
  11. WarbandTV

Çeviri yapabilen arkadaşlar

Dil dosyalarına ulaşabilir miyiz ve Türkçe karakter destekliyor mu?
  12. WarbandTV

BL Erozbey Rehber Listesi

Evlenmek istemiyorum benimle, ulan bal gibi adamım, kalem yok belki ama Sturgiya'nın en iyi lordlarındanım, sende bi' yoldaşsın neden evlenmiyorsun benle, neden!
  13. WarbandTV

[WB][SP]BannerWar V2

Ateşli Ok'larda eklenebilir mi ve ölünce başka bir karaktere geçme, harika bir mod gibi gözüküyor en kısa zamanda deneyeceğim.
  14. WarbandTV

Bir Oyuncuyu Report Etmek İstiyorum

Merhaba, bir oyuncuyu report etmek istiyorum, bizi atıyla birlikte bir yere kitledi ve 15 kişi orada kaldığımız için oyunu kaybettik. Nasıl reportlarım?
  15. WarbandTV

[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Kesinlikle dostum, ve eminim ki modu yapan arkadaşımız da bu konuda bizimle aynı fikirdedir.

izledigimfilmler-north-by-northwest-1959-600x338.jpg

Förbır'a bir keresinde tanıtması adına söylemiştim, kırmayıp sağolsun çekmişti. @HyperCharge bitirdiği taktirde tam bir seri çekmesi için de Förbır dışında bir çok YouTube veya Twitch konusunda MB oynayan kitlelere duyurmaya çalışacağız, o gün bir gelsin.
    Bu mod sadece Hyper ile bitecek iş değil ki, illa birinin yardım etmesi gerek.
  16. WarbandTV

[WB][SP]Atilla The Hun

Harika, efsane, muhteşem! At ve asker isimleri düzeltilecek değil mi hocam? Bu arada Bannerlord-Total War karışımı bir şey olmuş kuşatma.
  17. WarbandTV

[WB][SP]Atilla The Hun

Hocam, şehirde böyle atlı birlikler dolaşsa vs. çok güzel olur yapabilirseniz harika olur
  18. WarbandTV

[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Discord sunucusu vardı lakin kapatmıştım modu yapmayı bırakınca. Kimse bulunmuyordu zaten modla ilgili planları ve screenshotlari, yapılan ilerlemeleri bulunan sorunları ve onların çözümlerini koyuyordum, pratik amaçlıydı daha çok.
    Tamamdır başkan, mutlaka v1'i çıkarmanı bekliyorum senden, Förbır'a seri yaptırıcam söz :grin:
Back
Top Bottom