Search results for query: *

• Users: regeajedus
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. regeajedus

1.2.[4] Beta Güncel Çalışan Modlar

Benim şu an güncel kullandığım mod listesi bu. Şu ana kadar hiç crash yemedim o yüzden sizinle paylaşmak istedim. Şu ana kadar 2 kere crash yedim. İkiside lorda deve getirme görevinde oldu. - Steamden yüklemek isteyenler için koleksiyon linki -...
  2. regeajedus

Oyundaki Bildirim Sesleri

Oyunda birileriyle ilişkimiz arttığında hep bildirim çıkıyor ve ses çıkıyor. Artık oyunda bir süreden sonra sürekli sürekli bu ses geldiği için kafa ağrıtıyor. Şu bildirim sesleri için bir ayar ekleseler çok iyi olur bence.
  3. regeajedus

[ÖNERİ] Envanter Sekmeleri

Oyuna gelirse güzel olacağını düşündüğüm bir şey belirtmek istedim. Örnek vermek gerekirse oyunda kale savaşına gireceğim zaman envanterimden kargıyı çıkarıyorum ve onun yerine ok-yay alıyorum. Sürekli böyle yapmaktansa sekmeler eklenebilir diye düşündüm. Bu kısımda Assassin's Creed Odyssey'den...
  4. regeajedus

e1.5.7 Güncel Çalışan Modlar (Ana Sürüm)

Bu modlar dışında çalışan modlar varsa yazarsanız listeye ekleyebilirim. Modların isimlerinin üzerine tıklayarak indirme linkine ulaşabilirsiniz. Bannerlord Tweaks Oyunda bir sürü ayar yapmanıza yarayan detaylı bir mod. Detailed Character Creation Detaylı karakter tasarlamanıza yarar.(Yaş...
  5. regeajedus

Need More Info ''Unable to initialize Steam API.'' Hatası

1.5.7 sürümünü yükledim. Sonradan bütün modları sildim girmeye çalıştım ama crash yedim. 2 kere falan oyun dosyalarını doğruladım ama bu hatayı alıyorum. Sorun Edit: Sorun steam_api64_0 dosyasının olmamasından kaynaklanıyor. O kadar dosya doğrulama yapmama rağmen bu dosyayı yüklemedi. Başka...
  6. regeajedus

e1.5.6 Kullandığım Çalışan Modlar

Şu an oynadığım sürümde sıkıntı çıkarmayan modları paylaşmak istedim. Daha çalışan mod varsa yazabilirsiniz. Modların isimlerinin üzerine tıklayarak indirme linkine ulaşabilirsiniz. Cultured Start View All Wars Banner Peasants BannerPaste BetterTime ChangingCulture HideoutSendTroops...
  7. regeajedus

Resolved Evlenme teklifini kabul ederken oyun çökmesi

Karşıdaki kabul ettikten sonra bu şekilde crash yiyorum. Kulandığım 4 tane mod var. Ondan olabilir mi acaba?
  8. regeajedus

Çocuk Evlendirme

Çocuğumu ittfiak yoluyla evlendireyim dedim konuştum adamla ama olmadı galiba. Nasıl yapılıyor bu olay? Yoksa erken erişimde tam olarak daha eklenmedi mi?
  9. regeajedus

Resolved İnfaz edilen lordların aslında ölmemiş olması

Ölmüş lord veya benim infaz ettiğim lord hala yaşıyor. Ansiklopedide de ölü gözüküyor aslında. Hatta ordusu var. Etrafta geziyor. İlginç :grin:
  10. regeajedus

Bannerlord Discord Sunucusu

Umarım ban sebebi değildir. Kurallara baktığımda bunla ilgili bir şey yazmıyordu. Bannerlord için bir discord sunucusu açtım. Katılmak isteyenler linkten katılabilirler. Oyuncular olarak sohbet muhabbet etmek vs için açayım dedim.
  11. regeajedus

1.0.8 Güncellemesi

Bu alttaki gelen şeyler gerçekten gerekli şeyler ve hepsinin birlikte gelmesi güzel olmuş bence. Çeviriyi yapan kişinin konusu Oyuna girerken gösterilen giriş videosu geçilebilir hale getirildi. Mahkumların gülmesine yol açan hata giderildi :smile: Pendraic savaşı konuşmalarından sonra artık...
  12. regeajedus

Need More Info Ölü doğan çocuğa isim vermek ve oyunun crash yemesi

Çocuğum ölü doğdu. Sağda çıkan yuvarlak simgeye bastığımda çocuğum ölü doğmasına rağmen isim verme kısmı çıktı. Bende verince noluyor acaba diye düşünerek isim verip Done seçeneğine tıkladım ve oyun crash yedi.
  13. regeajedus

Resolved Çocuk Kızsa Annesinin Aynısı Erkekse Babasının Aynısı

Erkek çocuğum olursa (2 tane var) bana benziyor. Kız çocuğum olursa annesine benziyor. Belkide early access diye böyledir.
  14. regeajedus

Need More Info Şehirde Haydutlara Saldırmak

Şehirde haydutlara saldırdım.En sonda savaşıyorsunuz onlarla.Savaşayım dedim adamların hepsi çatıda.Aşağıda inemiyorlar.İnmedikleri için öldüremedimde. Bug mu değil mi bilemiyorum ama paylaşmak istedim.
  15. regeajedus

[REHBER] Demircilik Nasıl Yapılır?

Demirciliğin olayı kendi silahınızı üretmek. İsmini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz kabzasını vs parçalarını kendiniz seçebiliyorsunuz. Demircilik yapmak için öncellikle hammaddeye ihtiyacımız var.Temel hammaddemiz kömür.Kömür olmadan silah yapamıyoruz ve eritemiyoruz.Kömür yapabilmek içinde ahşap...
  16. regeajedus

Buglar-Sorunlar ve Oyuna Eklenirse Güzel Olacak Şeyler

Buraya hem 63 saat boyunca oynayıp gördüğüm eksikleri,hem de eklenmesi güzel olabilecek şeyleri yazacağım. Sizde bu konunun altına istediklerinizi ve gördüğünüz sorunları yazabilirsiniz.Erken erişim olduğunu biliyorum ama yazmak istedim. Düzelteceklerini umuyorum. (Forumlarda yazılanları ve...
  17. regeajedus

Bilinen Sorunlar - Çeviri yapabilecek var mı?

https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/known-issues-updated.401168/ şu konuyu Türkçe olarak çevirip paylaşacak var mı? Oyun ekibinden biri bilinen sorunlar diye konu açmış.
  18. regeajedus

Acilen Çözülmesi Gereken Sorun-Haritanın Tamamen Fethedilmesi

Oyunda siz gelişene kadar bir imparatorluk neredeyse bütün haritayı fethediyor ve oyunun zevki tamamen gidiyor.Gelen yeni patchde bununla ilgili bir şey vardı ama işe yaramamış demekki.Acilen çözülmeli.
Back
Top Bottom