Search results for query: *

• Users: Dulgun
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Dulgun

Destek Kuvvetin Savaş Alanının tam içinde spawn olması ve yapay zekanın error verip ölmesi

İngilizce forumda bu konu ile alakalı bi ticket açtım. https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/destek-kuvvetin-sava%C5%9F%C4%B1n-tam-ortas%C4%B1nda-spawn-olmas%C4%B1-ve-yapay-zekan%C4%B1n-error-verip-%C3%B6lmesi.448302/ Birileri bu konu ile ilgilenebilir mi?
  2. Dulgun

Need More Info Destek kuvvetin savaşın tam ortasında spawn olması ve yapay zekanın error verip ölmesi

Summary:400vs250 savaştayken 2 ordu tam birbirine girecekken düşmana destek kuvvet geliyor ve ne garip ki destek kuvvet benim içimde spawn oluyor ve direkt ölüyorum. How to Reproduce: Destek kuvvet 2 ordunun çarpıştığı yerden değilde total war gibi savaş alanın dışında spawn olup savaş meydanına...
  3. Dulgun

17é Alman Piyade Lejyonu

17é Alman Piyade Lejyonu 6 Mart 2018 Cuma günü Dulgun ve Gwilly 'in ortak kararı ile kurulmuştur. ☠Amacımız;☠ ☠Her hafta sonu akşamları kesintisiz olarak klanlarla maç yapmak ve eğlenmek.☠ Kurallar; ☠Yaş,Irk,Din ayrımı yasak ☠Siyaset yasak ☠Üyeler arası kavga yasak ☠Üst üste 2 maça...
  4. Dulgun

asd

asd
Back
Top Bottom