Search results for query: *

1. Gece Kuşu

[WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

RoadWarriror said:
    Gece Kuşu said:
    RoadWarriror said:
    Emek verdiğim hiç mi belli olmuyor? :roll:
    5Djqp5.jpg

A1jGZB.jpg

0E3rbY.jpg

Biraz diyelim . " Bence " büyük bir şehir yapmaktansa (büyük sayılır mı bilmiyorum) ayrıntılı yap . Mesela etrafa esnaf tezgahı falan ekle . Karşılıklı binaları biraz daha yakınlaştır yolu öyle tutma . Yan yana aynı binalardan çok koyma .
    Bence daha iyi olur fakat yinede senin bileceğin iş mod senin dükkan senin :grin:
    İşte, sadece fotoğraflardan yola çıkarak bu kadar detaylı yorum yapamazsın. Bunlar buz dağının görünen kısmı, şehir oldukça büyük ki yüksek düzeyli PC bile zor kaldırıyor şuan. :roll:

O buz dağının görünmeyen kısmı nerede  :?: benim resimde gördüğümü Erozbey izah etmiş
    Erozbey said:
    Canım benim güzel diyorsun ama o öyle olmuyor işte. Hadi ilk zamanlar hiç bilmediğini varsayalım ve über kötü diyelim. Zaman geçtikçe değişen hiçbir şey yok. Binaları dizmekle iki toprak rengi değiştirmek ile olmuyor bunlar.
  2. Gece Kuşu

[WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

RoadWarriror said:
    Emek verdiğim hiç mi belli olmuyor? :roll:
    5Djqp5.jpg

A1jGZB.jpg

0E3rbY.jpg

Biraz diyelim . " Bence " büyük bir şehir yapmaktansa (büyük sayılır mı bilmiyorum) ayrıntılı yap . Mesela etrafa esnaf tezgahı falan ekle . Karşılıklı binaları biraz daha yakınlaştır yolu öyle tutma . Yan yana aynı binalardan çok koyma .
    Bence daha iyi olur fakat yinede senin bileceğin iş mod senin dükkan senin :grin:
  3. Gece Kuşu

[WB][SP] Restorasyon (1. Bölüm Tahmini Çıkış Tarihi : Nisan 25-30)

Rhotromir said:
    Kaleh The Leader said:
    Windowsu etkinleştir.
    dşfosdfıodsf

Roma mı? Kalradya mı? Restorasyon yeniden doğmak değil miydi mod ismine uygun değil pek.

Kalradya :grin: Restorasyon'u Rodoklarin Devlet kurmaya çalıştığı için koydum . Rodok ırkının yeniden doğuşu olabilir . :grin:
    Gladyatör lük de eğlencesine arena Dövüşçülugude denebilir .
  4. Gece Kuşu

Ethred said:
    Bir kaç özellik daha eklersen güzel şeyler çıkabilir.Başarılar  :grin:
    Genel olarak senaryoya yöneldim . Fakat arada birkaç özellik özellik de ekleyecem .
    Teşekkürler
  5. Gece Kuşu

992' Kalradyası Rodoklu'ların , Swadya yönetimine isyan ettiği bir zamanda geçen , Senaryolu oyun modu ...  Senaryoya Bağlı Özellikler : -Senaryo  :D -Gladyatörlük -Gelişmiş Şehir Yönetimi -Kendine Özel Asker Seçme -İdam -Casus Gönderme , Alma -Geniş İsyan Ağı -Kaşiflik -Teknolojik...
Back
Top Bottom