Search results for query: *

1. EmreRe1z

M&B Warband - Efsane Mod: Anadolu 1320 v3 (final sürümü)

Birşey sorucam gunduz beyi kendi tarafima çekemiyorum ve kamp kısmından mod ayarlarından lordlarin taraf değiştirmesini açıyorum yinede gündüz bey taraf değiştirmiyor böyle bir sıkıntı varsa çözümünü bilen varmı aranızda ?
  2. EmreRe1z

TR turnuvası?

57thTR'liler bilhassa
    kuyruk acını bukadar belli edermiydin sen gözlerim yaşardı doğrusu :grin: 12nin utanç kaynağı
  3. EmreRe1z

TR turnuvası?

Ya arkadaşlar, şuraları canlandırıcak bir tr turnuvası düzenlenemez mi?
    warbandda katıldıgım turnuvaları şöyle bi düşüncek olursak bazı kişiler turnuvaya dahil Olmassa düzenlenir
  4. EmreRe1z

HTRN | KINGDOM OF TRAJAN | 10. YIL

2020 yılında başladığımız Bannerlord maçlarımıza yenilerini House of Trajan olarak eklemek dileğiyle... Herkese iyi forumlar arkadaşlar.
    Başarılar Eraycım :smile:
  5. EmreRe1z

[WT6T-4] // Turnuva Başladı !!!

Hakemlik yevmiyesi ne kadar acaba?
    Kuru fasulye pilav ve cacık
  6. EmreRe1z

Hata Raporları

Modunuzu oynarken sürekli çalışmayı durdurdu hatası alıyorum hertürlü çözüm yöntemini denedim fakat olmadı windows 7 kullanıyorum çözümünü söylermisiniz?
  7. EmreRe1z

M&B Warband Win7 Çalışmayı Durdurdu Sorunu!

Merhabalar ben warbandın osmanlı modunu oynuyorum sadece osmanlı modunda çalışmayı durdurdu hatası veriyor bu mod için çözümünü bilen varmı acaba birçok yöntem denedim ama olmadı
  8. EmreRe1z

please delete

mapde çok oynadım baya güzel bir map fakat değişik maplerde yapılırsa iyi olur çünkü atmosfer değişikliği herzaman iyidir diye düşünüyorum
  9. EmreRe1z

Astargon[AST]

Başarılar
  10. EmreRe1z

Kingdom of Poland *Frellya*

POLAND PKNIN EN İYİ KLANI OLARAK ADINI KAZIMIŞTIR <3
  11. EmreRe1z

TR_Battle [AKTİF]

Oyuncu Adınız:EmreRe1z
    Steam Adresiniz:https://steamcommunity.com/profiles/76561198325546105/
    Yaşınız:20
    Mensubu Olduğunuz Klan: Yok
    Neden Yönetici Olmalısınız?: Native Sunucularında Ailevi Dini Küfürleri engelleyip disiplini sağlamak için
    Yönetici Tecrübeleriniz: Alay Sunucuları
    Referans: İbrahimPaşa Rooney
  12. EmreRe1z

TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Oyuncu Adınız: EmreRe1z
    Steam Adresiniz: EmReKaN
    Yaşınız: 18
    Mensubu Olduğunuz Alay: 57.Alay
    Neden Yönetici Olmalısınız?: TR_Groupfighting'de bolca vakit geçiriyorum ve bu süre zarfında sunucuya katkıda bulunabilirim.
    Yönetici Tecrübeleriniz: Tecrübem yok ama paşam eğer izin verirsen ilk defa denicem :smile:
Back
Top Bottom