Search results for query: *

1. Wizard7

Kingdom of Pomerania

meraba
  2. Wizard7

Napolyon Savaşları Klan, Sunucu, Etkinlik Alt Forumları Bilgilendirmesi

Çok doğru bir karar olmuş bence. 10 dakikada 20 gönderiyi sadece bu alt forumda görebiliyorduk. Artık kimsenin başı ağırmaz. Ellerinize sağlık.
  3. Wizard7

47. Gönüllü Piyade Alayı [KAPANDI]

Başarılar.
  4. Wizard7

88th (Connaught Rangers) Regiment of Foot "The Devil's Own"[www.88th.cc]

en iyi tehe seksen sekiz tehe ☆*'
  5. Wizard7

Infanterie-Regiment Nr. 34 Regiment zu Fuß [Pasif]

"Ya Dexter'a gıcık oldum en iyisi alay konusuna girip sizden bir şey olmaz yazayım. Bir şey bilmeden görmeden 5-6 kişisiniz yazayım. Çünkü sevmiyom onu."

Alay gayet iyi ilerliyor. Elinde somut bir şey olmamasına rağmen "Tamam. 2 haftaya kapanacak bir alay degilmiş. Yanılmış olabilirim." diyemiyorsun. Konuyu saptırmayalım deyip kendin alakasız şeylerden bahsediyorsun. Seni steamden engelleyeli çok oldu engeli kaldırıp bir şey tartışmam da. Çünkü tartışmayı bilmiyorsun. Eğer saydığım üç şeyi destekleyecek bir şey ya da başka bir iddian yoksa çocuk gibi "Fener en iyi takım. Galatasaray kötü çünkü onları sevmiyoz." gibisinden şeyler görmek istemiyorum. Her ne kadar konuyu uplamak 47nin yararına olsa da bu konuda başka bir gönderi yazmayacağım. Sen uplamaya kendi başına devam edebilirsin.

Eğer eleştirilerine destek olacak bir argümanın yoksa daha fazla gevezelik yapmayalım ikimiz de. Sırf kendisini sevmediğin için adamın alay konusunu kirletmenin yeri yok.
  6. Wizard7

42. Gönüllü Piyade Tugayı [Hedef NWTR'nin En Büyük Tugayı Olmak]

eyvallah dombilim de bu konu isminde neden hala akFif yazıyor ulan düzelt şunu hırbo
  7. Wizard7

Sen ne kadar varsayımda bulunuyorsan ben de o kadar. Her seferinde açmamış olabilirsin, kabul. Alaylara ısınamama nedeninin kendi sevimsizliğin olduğunu düşünüyorum. 92ndNT/24th alaylarında vardın yanlış hatırlamıyorsam. Sabah oyunda görüp mesaj atınca cevap alamadığım zamanlar oldu. Sadece bir mesaj yazıp bırakmaktan bahsetmiyorum. LtCol ve Col olduğum zamanlar 20-25 kişiye cevap alana kadar akşam maça gelebilecek misin ya da x akşamı maç ayarlasam müsait olur musun diye sorardım. Senin de dediğin gibi alay yönetmek kolay değil. Özellikle bahsettiğim iki alay için çok emek gerekti, sonuçta grupta 40 küsür üye varken her maça 15 adam toplayamıyordum.

Oguzhan ne yapmış? Bir ay geçti hala aktifiz, ne oldu? gibisinden bir gönderi var sadece. Bunda ne yanlış buldun bilmiyorum. Robin denen arkadaşından bahsettiğim gönderide onunla arkadaş olduğun için değil. Onun gibi trollüklerini gördüğüm için artık dostum olmadığını belirtmek istedim. İlişkileri için birini yerecek olsam 57. alayı sevmiyorken onların çatısı altında bulunan Dexter'a, sen ve Robin'i alayında bulunduran Light, Gatts ve subay kadrosuna da sitem ederdim.

Evet, konu çok saptı. Konu 47th ve ben yukarıda üç tane mazeretinize üç cevap yazdım. Eğer eleştirilerine destek olacak bir argümanın yoksa daha fazla gevezelik yapmayalım ikimiz de. Sırf kendisini sevmediğin için adamın alay konusunu kirletmenin yeri yok.
  8. Wizard7

Napolyon savaşlarındaki en iyi suratlar

D60629B69E4385A8861250F08C8FE0650FB602F4

Gördüğüm en iyi surat bu.
  9. Wizard7

70y Revolyutsiya Armiya [PASİF]

Başarılar dilerim.
  10. Wizard7

TR Groupfighting Tournament [Tarih: Pazartesi/2 Temmuz]

Maç başvurusu

Takımlar: The HURTS vs Magyar Salami
    Tarih: 31.07.2018 Saat 22:00
    Hakem: Herhangi biri
    Youtuber: Herhangi biri
  11. Wizard7

TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Çok çifte standart var bu sunucuda. Behlül denen karaktere bile önce geçici ban atarken sudan sebeple (özellikle kişisel, kendinizi konu alan olaylar) uyarısız kaç tane ban atılmış. Neyse tartışma yaratmak için yazmadım. Adminliğimin alınmasını istiyorum, nedeni de üstte yazdıklarımdır. Şimdiden teşekkürler.
  12. Wizard7

elimde olsa her gün maç yaparim ama rakibin işi/tatili var, zamanı yok vs. derken ben de sıkıldım bayağı. bir süre kısıtlaması falan olsaymış bari
  13. Wizard7

beni ilgilendirmiyor falan demiş ama forumda yazılan şeyi herkes görüyor git özelden yakın yakınacaksan. buraya öyle bir mesaj yazıp da art niyetli olmadığını ilkokullu çocuğa bile yediremezsin, belli yani. onun dışında yazdıklarına baktım ve yine bir şey anlamadim açılar ortamlar falan kafalar vs. :grin:DDD

Başta 3-5 kisi olup da inadına alay kurduğunu sanarak hakkını yemiştim, kusura bakma. Dexter, 25TR'nin piyasadaki çoğu alaydan iyi bir alay olduğunu kanıtladı. Umarım böyle güzel başarılar almaya devam edersiniz.
  14. Wizard7

General Shepherd said:
    DexteRR said:
    Yaptığımız Antreman Ve Maçlarla İlgili Bir Paylaşım Atayım Dedim .
    Ekran Görüntüleri
    r12nYa.jpg

3zqQRp.jpg

1Egqn5.jpg

EDRkzB.jpg

aYGmBg.jpg

Kafa mı buluyorsun yoksa cidden resmi bir şekilde yapılmayan maçın SS'lerini atıyorsun, yoksa sarhoş kafayla mı attın? Bir dediğin diğerini doğrulamıyor..

resmi olmayınca paylaşmak yasak mıydı ben öyle bi kural göremedim xd

ayrıca sen demesen o görüntüyü fark etmeyecektim. bence bu yazdığın sadece maçın sonucu hakkında öfkeli olduğunu gösteriyor :'D
  15. Wizard7

adalet meselesini ben de bağlayamadım konuya. adama "senin sorunun, farklı algılıyon" diye üstelemenin lüzumu yok bence.
  16. Wizard7

haritalar çok güzel görünüyor en yakın zamanda eklenir umarım
  17. Wizard7

Wizard7 said:
    yarı finale geldi hala loser maçlarında bekliyorum ey 82nd Global ve Biraz Hırs takımları. bi maç yapın artık
  18. Wizard7

18th (Royal Irish) Regiment of Foot (Aktif)

dünkü 5v5 güzeldi. iyi süngücüleriniz var. umarım her alayda olanın aksine anlaşmazlıklar yüzünden dağılmaz ve daha da güçlenir ve kendiniz kadar iyi süngücüler eğitirsiniz. gg wp
Back
Top Bottom