Search results for query: *

• Users: deli43
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. deli43

Köylere Asker [ ÇÖZÜLDÜ]

Arkadaşlar modumda köy savunmalarında her krallığın kendi askerlerinin olmasını istiyorum. Aşşağıdaki module_party_templates'te köy savunucularının olduğu kısım troop ekleme yerine herhangi bir troop ekleyince köy savunmasında o da yardımcı oluyor. Ama ben her krallığın kendi askerinin olmasını...
  2. deli43

Kale Avlusunda Gezinen İnsanlar

Şehirlerdeki ve köylerdeki gibi kale avlusunda da gezinen insanların olmasını istiyorum. Nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?
  3. deli43

People walking in castles

I want to have people walking around in castles as well as in cities and villages. how do i do this i would be glad if you help
  4. deli43

Model Kaplamada Sıkıntı

Arkadaşlar bir sorum olacak çözümünü biliyorsanız lütfen yardımcı olun. Paint.net'ten model kaplıyorum moduma kaydettikten sonra model çok karıncalı oluyor onu nasıl giderebilirim?
  5. deli43

[ Çözüldü ] Kale Avlusunda Gezinen İnsanlar

Şehirlerde ve köylerde gezinen insanları nasıl kale avlusunda gezinmesini sağlayabilirim? İki gündür uğraşıyorum bir türlü bulamadım. Aşağıdaki konuya bakarak sizde yapabilirsiniz.
  6. deli43

Kral ve Lordların Aynı Sancağa Sahip Olması

Kral ve lordların aynı sancağa sahip olması. Belki modunuzda kullanmak istersiniz. Örnek Resim: module_scripts'i açın ve aşağıdaki kod kümesini bulun       #faction banners       (faction_set_slot, "fac_kingdom_1", slot_faction_banner, "mesh_banner_kingdom_f"),       (faction_set_slot...
  7. deli43

[Çözüldü] Yeni Hüner Nasıl Eklerim ?

Arkadaşlar bazı modlarda gördüğünüz ateşli silahlar hünerini nasıl ekleyebilirim ? Örnek resim: Çözümü bilmeyenler öğrensin diye paylaşıyorum. Modumuzun, module.ini belgesinden display_wp_firearms = 0 kırmızı ile yazdığım yeri bulup silin. Bu kadar basitmiş  :D :D
  8. deli43

Daha çok muhafız nasıl ekleyebilirim

Lordun salonunda ki mıhafız sayısını nasıl çoğaltabilirim ?  Module_scripts'e gezinirken şöyle bir kod kümesi buldum #Adding guards       (store_faction_of_party, ":center_faction", ":center_no"),       (faction_get_slot, ":guard_troop", ":center_faction", slot_faction_guard_troop),      ...
  9. deli43

Modmerger Yardım

Arkadaşlar modmerger 2.5 sürümünü kurdum ama modmerger ile çalışan bir özelliği  modmerger_options'a eklediğimde hata alıyorum.
  10. deli43

[Ders] Köylerde de Bekleme

Şehirlerdeki gibi köylerde de geceleri para karşılığı bekleyebileceğiz. ( Burada biraz bekle ) oluyor. module_game_menus'ü açıyoruz ve alttaki kod kümesini buluyoruz.       ("village_hostile_action",[(party_slot_eq, "$current_town", slot_village_state, 0),                                ...
  11. deli43

[Ders] İnek Kesme Sayısını Arttıma

İnek Kesme Sayısını Arttırma module_game_menus'te alttaki kımı bulun Onun hemen altına şunu ekleyin Şöyle gözükecek kaydedip build_module'yi çalıştırabilirsiniz. 5'e kadar olan inek kesme sayısını 6'ya kadar çıkarttık. Kırmızı olan yerleri değiştirerek istediğiniz kadar...
  12. deli43

[Ders] Yeni Eklediğiniz Krallığa Bayrak Verme

Bildiğiniz gibi oyuna yeni krallık eklediğimiz zaman krala sancak vermezsek küçük veya büyük hatalarla karşılaşabiliyoruz. Gerekli konular ve dersler var biliyorum ama ben onları yetersiz gördüm detaylıca anlatmaya çalıştım. Anlamadığınız veya hatayla karşılatığınız yer olursa bildirin. İlk...
  13. deli43

[Ders] Şehirlerden ve Kalelerden gönüllü toplama

Merhaba arkadaşlar şehirlerden ve kalelerden asker toplama kodlarının çevirisini ve kendime göre biraz düzenlemeler yaptım. Kodun sahibi : laszers Asıl konunun linki : Başlayalım ilk olarak module_scripts açın ve altaki kod kümesini bulun.   #script_village_recruit_volunteers_recruit   #...
  14. deli43

Tüccarın envanteri boş

Yeni bir sahneye tüccar ekledim ama envanteri boş o envanteri nasıl doldurabilirim ?  Envanterine eşya at demeyin.  :D Forumda araştırdım bir tane konu buldum ama sorun çözülememiş sanırım.
  15. deli43

KONU İPTAL

Konu iptal olmuştur. 
  16. deli43

Şehir Kale map iconu ekleme ve değiştirme

Map İcon Ekleme ve Değiştirme Arkadaşlar kolay bir iş gibi gözükebilir ama mod yapımında yeni olan arkadaşlar için yararlı olur diye düşündüm Not; Sadece Şehir ve Kale için geçerlidir. Köy ikonları değişmeyebilir Başlayalım, module_map_icon'u açın ve alttakini bulun ve onun altına...
  17. deli43

[SP]M&B Warband 11. Yüzyıl Mod

11. Yüzyıl Mod 11. Yüzyıl Orta Asya'sını baz alarak yapılmış tarihi bir tam yenilenme modudur. Devletler Eklentiler [/spoiler] Galeri Oyun içi görüntüler...
Back
Top Bottom