Search results for query: *

1. Wardo Flake

SP - General Vote Kick / Report System

There has to be a vote kick and report system for troll players. Today in my game 2 players (they were duo) dueled each other during the whole skirmish match.
  2. Wardo Flake

Warband Veda Turnuvası - Grup Bilgileri, Maç Rezervasyonları

- Sadece takım liderlerinde sunucu adminliği olacaktır. Takımdaki bir oyuncuda olduğu tespit edilir ise takıma yaptırım uygulanır. - Maç başladığında ilk setin ilk roundunda Print GameID seçeneği ile bütün oyuncuların IDsinin gösterilip hepsi gözükecek şekilde ss alınması gerekmektedir. Aynı...
  3. Wardo Flake

Warband Veda Turnuvası - Takımlar, Kadrolar, Transferler ve İletişim Bilgileri

Raiders Stein » KAPTAN � HamzAtsız » ROSTER Livonian Sword Brothers » KAPTAN � Axrinn » ROSTER Wesenheit » KAPTAN � Grynn » ROSTER Paradox » KAPTANLAR �� Iraneth Kevin » ROSTER...
  4. Wardo Flake

Warband Veda Turnuvası - ŞAMPİYON CREED! TEBRİKLER

Herkesin beklediği o son turnuva başlamış bulunmaktadır arkadaşlar. Warband'a bu saatlerimizi harcadığımız gerek deli gibi tilt olduğumuz gerek tilt ettiğimiz bu oyuna veda etme vakti geldi. Bu vedayı en güzel şekilde yapmak için de elimizden geleni yapacağımızı düşünüyorum. Bu liste son...
  5. Wardo Flake

Yaklaşmakta olan turnuva

Hepimizin bildiği gibi oyun ölüyor ve bu oyunu güzel bir şekilde vedalamak istiyoruz. Yapacağım "Warband Veda Turnuvası" isimli turnuvada topluluğu elimden geldiğince mutlu ve memnun etmek istiyorum. Bu nedenden dolayı olacak turnuvada 6vs6 mı yoksa 8vs8 mi oynamak istediğinizi öğrenmem...
  6. Wardo Flake

Warband Veda Turnuvası (WVT) Son Başvuru Tarihi 07.09.19

Yakın zamanda düzenleyeceğimiz WVT'nin (Warband Veda Turnuvası) formatını, kurallarını, düzenini, sistemini vb. gibi şeyleri ayarlamak ve planlamak için öncelikle ortalama olarak kaç takımın katılacağını görmek istedik. Bunun için başvurularınızı buraya atmanızı istiyorum ki bizim de kafamızda...
  7. Wardo Flake

TR 6vs6 Turnuvası

Açık konuşmak gerekirse forum tasarımından fazla anlamıyorum ve o yüzden direkt olarak bu şekilde buraya yazıyorum. Aklımda zaten Bannerlord gelmeden önce bir şeyler yapmak vardı ve Gameshero'nun WTL'yi bırakması buna cuk oturdu. Geleceğim nokta şu ki eğer birileri bana forum tasarımı ve turnuva...
  8. Wardo Flake

Köy, kale ve şehir isimleri nasıl değiştirilir?

Native'de bir köyün ismini değiştirmek istiyorum fakat nasıl yapılacağına dair herhangi bir fikrim yok. Yardımcı olabilecek birileri var mı? Sonuçta modlarda da mekanların isimleri değiştirilebiliyor peki ben bunu nasıl native de bir kaydıma uygulayabilirim?
  9. Wardo Flake

Bir türlü bulamıyorum lütfen yardım

Bu Taleworlds forumunda Türkçe Forum>Warband>Etkinlikler ve Sunuclar şeklinde bir kısım var fakat ben bu Etkinlikler ve Sunucular kısmının belli bir ülke için olanını değil evrensel olanını arıyorum böyle forumca yapılan her ülkeden katılan olduğu turnuvalar ve benzeri şeyler. Bunların nerde...
  10. Wardo Flake

Bir Vatan İntikamı (Reland'ın Çöküşü)

Yıl 1764, Nord kralı Yarl Relan, Kral Ragnarı tahtından indirip Kral Reland olarak Nord Krallığın başına geçmişti. Rodokların tüm gayretleri ile korudukları Jelkala Şehri, Svadyalıların Uxhal Şehri, Sarranidlerin ise sadece Shariz Şehri ayakta kalmıştı. Vaeigar ve Kergitler topraklarını...
Back
Top Bottom