Search results for query: *

1. Ninsev

Infanterie-Regiment Nr. 34 Regiment zu Fuß [Pasif]

General Shepherd said:
    DexteRR said:
    Yaptığımız Antreman Ve Maçlarla İlgili Bir Paylaşım Atayım Dedim .
    Ekran Görüntüleri
    r12nYa.jpg

3zqQRp.jpg

1Egqn5.jpg

EDRkzB.jpg

aYGmBg.jpg

Kafa mı buluyorsun yoksa cidden resmi bir şekilde yapılmayan maçın SS'lerini atıyorsun, yoksa sarhoş kafayla mı attın? Bir dediğin diğerini doğrulamıyor..
    Biraz içerlemiş gibisin Eruhlu.
  2. Ninsev

TR Groupfighting Tournament [Tarih: Pazartesi/2 Temmuz]

General Shepherd said:
    Takım adı: 82nd Global
    Takım kaptanı (steam linki ile): General Shepherd
    Oyuncular (IDler ile): : Shepherd(387359) - HyperChamber(789940) - Xleunder(626936) - Ensar(142315:cool: - Mano(1369331)
    Takım logosu (eğer varsa):
    r1Rz6V.png
    [

İnsanların midesi bayağı bir geniş keza bazılarının mezhepleri de aynı derecede geniş olabiliyor. :grin:
    Turnuvayı düzenleyen adamların arkasından her türlü lafı, küfürü ve hakareti et, üstüne üstlük yüzsüz gibi turnuvalarına katıl. Ne yapacaksınız kazanıp intikam mı alacaksınız?
    Keza diğer alaylara ajan gönderen bu arkadaş zamanında o olayları reddetmişti. Şimdi çıkıp buna da böyle bir şey yapmadığını iddia edecek artık kendisine ne kadar güven duyulabilirse ancak o kadar duyabiliriz.
    Ev kema kal: Turnuvaya alacağınız kişilerin kalitesine de dikkat etmenizi önermekle beraber ortam bu kadar karışıkken böyle bir organizasyonu düzenleme cesaretinizi tebrik ediyor, turnuvanızın sorunsuz işlemesini ve amacına ulaşmasını temenni ediyorum.
  3. Ninsev

TR_Groupfighting [AKTİF] leaderboard.gelibolutumeni.com

Admin seçimlerinde biraz dikkat edelim lütfen adam admin olmuş sinirine hakim olamıyor ki oyuncuya hakim olsun, iki kere öldü diye takıma ve ardından diğer oyunculara küfür etti. Oyun crashlendiği için alabildiğim tek ekran görüntüsü bu dahası var mı bilemiyorum olayın üstünden 1-2 hafta geçti tatilden yeni döndüm ancak atabiliyorum bunu bir şikayet değilde admin alımına öneri olarak düşünün serveri böyle kişilere emanet etmeyin.

https://i.hizliresim.com/5y8joR.jpg
  4. Ninsev

[NWL-TR] Napolyon Savaşları Türkiye Ligi / İstek-Talep-Şikayet

DeliTürk said:
    Frickingpac said:
    General Shepherd said:
    Ging Freecss said:
    Temyiz Başvurusu:

Olayın gerçekleştiği tarih: 02/02/18 (Cuma günü) 17:00 GMT (Türk saati ile 20.00)

Alaylar: 49th vs 57th

Hakem: Aoba

Yardımcı Hakem: Darkdragon

Başvuru Nedeni:

1. Maç esnasında 3 kez bariz bir şekilde Officer Aim'e kurban gittim ve bunlardan yalnızca sonuncusunda işlem yapıldı.

2. Roundların çoğunda 57th gaps bırakarak ateş etmeye devam etti ve yalnızca bir roundda uyarı aldılar onun dışında hiçbir uyarı veya yaptırımda bulunulmadı.

Aşağıya atacağım videoda saniyelerini vererek iddialarımı desteklemekteyim.

Kanıt:

0.07 - 0.20 = Sıra doldurulmadan ateş ediliyor (Gaps)
    0.30 = Officer Aim (cezalandırılmıyor)
    1.11 = Bariz bir şekilde Officer Aim olmasına rağmen hakem yanlış karar veriyor
    1.32 - 1.40 = Sıra doldurulmadan ateş ediliyor (Gaps)
    2.33 - 2.57 = Sıra doldurulmadan ateş ediliyor (Gaps)
    3.13 - 3.28 = Sıra doldurulmadan ateş ediliyor (Gaps)
    3.32 = Officer Aim (cezalandırılmıyor)
    3.39 -3.47 = Sıra doldurulmadan ateş ediliyor (Gaps)
    4.06 - 4.15 = Sıra doldurulmadan ateş ediliyor (Gaps)
    4.52 - 4.58 = Sıra doldurulmadan ateş ediliyor (Gaps)
    5.20 = Sıra doldurulmadan ateş ediliyor (Gaps)
    5.40 = Officer Aim (kasten 3. kez officer aim yapılmasına rağmen yalnızca slay atıldı)
    6.13 - 6.16 = Sıra doldurulmadan ateş ediliyor (Gaps)
    6.28 - 6.37 = Sıra doldurulmadan ateş ediliyor (Gaps)

Olayla ilgili yorumum: Maç içerisinde bu kadar bariz şekilde 1 kez yapılması bile zor olan Officer Aim'in 3 kez yapılması ve bunların ancak sonuncusunda bir işlem yapılması maç esnasında hem yöneten subay olarak benim hem de alayımın moralini bozmuştur ve maç içersindeki performansımızı düşürmüştür. Videoda roundların çoğunda 57th'ın Line'da boşluk bırakarak ateş ettiği görülmektedir. Bunun neredeyse bütün roundlarda yapılmasına rağmen hakem tüm maç boyunca yalnızca bir kez uyarı vermiştir ve hiç işlem yapmamıştır. Boşluk bırakmanın yasak olmasının nedeni zaten haksız avantaj sağlamasıdır. Bunun bu kadar fazla yapılmasının maçın sonucunu belirlediğini söylemekte abartmış olmam sanırsam. Ben kendi Line'ıma sırayı doldurtana kadar 57th sırayı doldurmadan ateş ederek sırayı doldurmaya çalışan oyuncuları öldürmeyi başarmıştır. Hakemler de bu durumun farkında olduğu halde buna kayıtsız kalmışlardır. Sonuç olarak, roundların çoğunda hakem hatalarının ve kural ihlallerinin baskın olması sebebiyle bu maçın tekrar oynanmasını arz ediyorum. NWL kurallarında da bahsedildiği gibi maç esnasında hakeme itiraz edilmemiştir ve bu mesajda da ancak maçtan sonraki bir tarihte kullanılması mümkün olan, hakkımız olan temyiz sistemi kullanılmıştır.

Merhaba arkadaşlar,

49.Alay'ın yapmış olduğu bu temyize geç yanıt verdik, sebebi ise bütün hakemlerin görüşlerini almak ve bu konuyla ilgili daha adil bir karar vermekti.  Bu yüzden yapılmış olan ihlaller sebebiyle burada birden fazla hakemin yazı yazması ve görüş ayrılıklarının yaşanmaması açısından yazmaları gerektiğini belirttik.. Ve aynı zamanda NWL'nin orjinal kurucularından birisi olan Wüstenfuchs ve DasBrot isimli arkadaşlara da danıştık.. Bu konuyla ilgili hepsinden maçlara iyi incelemeleri hatta bununla ilgili bir dökümansal analiz yapmaları konusunda ricada bulunduk.. Bütün hakemlere danıştıktan sonra karar olarak belirttiklerimiz kesin olmuş olup, savaşın tekrar yapılması daha uygun görülmüştür..

Ve aynı zamanda tarafların hakemlerini bir daha farklı bir sorun yaşanmaması adına değiştirilmeleri gerektiğini ve kurallara bir daha ki sefere daha çok dikkat etmelerini şiddetle tavsiye ederiz!

İngilizce olarak belirtilmiş hali(çünkü yabancı oldukları için genelde hakemlere bu şekilde tavsiyelerinin vermesini rica ediyoruz)

Round 1:

1:34 - 49th is forming up with huge gaps
    2:03 - 57th isn’t fixing the gaps perfectly, but gaps are filled after a few seconds
    2:33 - OA from the 57th

Round 2:

4:20 - gaps aren’t fixed perfectly by both regiments

Round 3:

7:07 - 57th is forming up with a gap in its line
    7:22 - 57th is fixing their gaps slow

Round 4:

No rulebreaks

Round 5:

12:30 - 49th is fixing their gaps slow
    12:38 - 57th is reloading out of line massively
    12:48 - 57th shot the enemy officer

Round 6:

16:38 - 57th isn’t closing their gaps properly

Round 7:

No rulebreaks

Round 8:

21:15 - 57th shot the enemy Officer

Round 9:

No rulebreaks

Round 10:

32:12 - 57th isn’t closing their gaps properly

Yüce adalet :smile:
    Yüce bebek. Bir dahaki maça emzikte getireyim mi senin için?

Daha geçenlerde gene bu arkadaşların arasında yapılmış maça bir yorum yapmıştım galiba bu 57 tarafının diğer bir subayıydı. O konuda belli nidalarla bir şeyler ispat etme çabasına girmişti ve bugün de liderleri(!) az çok yazdığımı haklı çıkarmış. Bir liderin bu tür çocuksu bir üslup ile tartışmaya girmesi ne kadar doğru ne kadar olgunca(!) bir hareket bilemem ama az çok bir şeyler hakkında insanları fikir sahibi ediyor, bu konuda müteşekkirim çünkü bu oyunu dilini konuştuğum adamlarla oynayamamamın ana sebeplerinden birini çok güzel örneklemiş. Geçen konu başlığında alayımızı maçlarla karalamayın demişlerdi, bu konuda haklılar çünkü alayı karalamak isteyen birinin kullanmak isteyeceği ikinci sınıf bir kaynak gibi gözüküyor maç üzerinden karalamak.(!) Temsil ve liderlik konusuna gelince bana fikrimi soracak olursanız diğer subay arkadaşımız liderliğe daha yatkın üslubu daha olgun duruyordu çünkü. İsterseniz bu dediklerimi düşünün alayınızı kendi ellerinizle karalamış olmazsınız. . :grin:
  5. Ninsev

Napolyon Savaşları Ligi Türkiye Ligi - [NWL-TR] [3.Sezon-Winter Season]

Videolar yapıları itibari ile olan şeyleri gösterir üzerinde oynama vs. yoksa (göründüğü üzere yok) savaş anında olanları gösteriyor defalarca gap kurallarına uymamak ve officer aim gibi disiplini zedeleyecek suçların işlenmesi ve senin burada delikanlılık nidalarıyla bir daha maç yapalım demen dışarıdan bir izleyici olarak bana boş bir lakırdı olarak göründü. Bütün bu delikanlılık nidaları ve kinayeli ifadeleri bir kenara bırakacak olursak bahsettiğin videoda hatalı sen ve alayın iken mahcup olman gerektiği halde hala bir aslan gibi kükrüyor etrafına tartışma sinyalleri yayıyorsun alayının itibarı için bu tür çürütülebilecek yorum ve argümanlar ile kendi alayını karalama(!). :smile:
Back
Top Bottom