Search results for query: *

• Users: Atiss
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Atiss

Sadakat Yönelimi Çok Düşük

Dunglanys şehrini yönetiyorum. sadakat yönelimi -1 falandı sonra hızla azalmaya başladı hiçbir savaş yok tüm yapılar seviye 3 oldu falan köylülerin eşrafın görevlerini yapıyorum sürekli ama azalıyor hep. nasıl artacak bu
  2. Atiss

Silah İsmi Değişmiyor

Demircilik yapıyorum, kendi silahımı üretiyorum ismini değiştiriyorum ama onaylayınca "üretilmiş çift elli kılıç" gibi default isimde kalıyor. 1.6.0 beta versiyondayım
  3. Atiss

Artık ordu toplayıp yetiştirmek istemiyorum!!

Kral, lord olmuşuz hala ordu topluyoruz köy köy. Yeter artık salın bizi de ordu toplayacağımıza dünyayla ilgilenelim, savaşalım, turnuvaya katılalım, hikaye dinleyelim. Ama olmuyor savaşıyorum o kadar ama 1 savaşı kaybedince sil baştan oluyor sanki save'i sıfırlamış gibi tek başıma büyümeye...
  4. Atiss

Krallığa Lord Çekme

Ben krallığıma lord çekince lordun sahip olduğu eski yerleşimler eski krallığında kalyor. Ama benim lordlarımdan biri krallığımdan ayrılınca o klana ait yerleşim yerleri onda kalıyor. Benim topraklarım niye durduk yere başka krallığın oluyor? Çok saçma bir sistem
  5. Atiss

Bannerlord Gelişme Hızı

Forumun çoğu Bannerlord'un yavaş geliştiğini düşünüyor ama bence ortalamanın üstünde bir hızla değişiyor. Çoğu animasyon sıkıntıları giderilmiş, oynanış iyileştirilmiş, bazı saçma eventler düzeltilmiş-sığınağa adam seçme gelmiş vs.- hikaye değişmiş artık aile bireylerimizi görebiliyoruz hatta...
  6. Atiss

İLK KALEYİ FETHETME

Benim kötü oyunculuğumdan mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama kendi krallığımı oluşturduğum zaman ilk kaleyi fethetme işlemini bir türlü beceremiyorum. Saldırmak üzere bir kale buluyorum ama kalenin garnizonunda 300den fazla adam oluyor. Benim ise max 80-100 kişilik ordu kurma yeteneğim oluyor. Ve...
  7. Atiss

Güncelleme Notları Türkçeleştirmesi

MArdA TaleWorlds eski güncellemeleri türkçe yazmıştı. yenileri neden atmıyor?
  8. Atiss

Resolved MP Skor Tablosu Çalışmıyor?

Skor tablosundan kastım MP'nin ana sayfasındaki aldığımız leş: kazandığımız maç sayısı: vs gibi şeylerin yazılı olduğu tablo. Bende çalışmıyor. Sizde çalışıyor mu?
  9. Atiss

Şehirlerde Dilenci Var Mı?

Birkaç yerde şehirde rastgele karşınıza dilenci çıkıyor. Onlara para verin diyrdu. Bu doğru mu? Dilenciyi nerde bulucaz. Şehri tek tek gezmem mi gerek?
  10. Atiss

Resolved Geforce Now Sorunu

Bannerlord'a 1.4.0. geldiğinden beri GFN'da oyun açılmıyor. GFN'da oyunu çevrimdışıya aldılar ama neredeyse 2.5 gündür böyle duruyor, geliştiriciler hiç mi bakmıyor orada durum nasıl diye? Sırf GFN'da oyun var diye satın aldım oynayamıyorum
  11. Atiss

Geforce Now Çöktü

Geforce now'da 1.4.0 yamasından sonra çökme meydana geldi 1 gün oldu hala düzeltmediler. Oyun açılmıyor resmen
Back
Top Bottom