Search results for query: *

1. egemenltnlmz

[WB][SP]BannerWar V2

geliştirmeye devam ediyor musunuz?
  2. egemenltnlmz

[WB][SP] Land Of Wars V1

kolay gelsin, modunuzu merakla bekliyorum
  3. egemenltnlmz

[WB][SP] UYANIŞ: BÜYÜK SELÇUKLU MODU V2 ÇIKTI!

Konuyu biraz daha renklendirirsen hoş olur, mesela ilk başta koyduğun resimde falan trt logosu gözüküyor. Hoş durmuyor, başarılar.
  4. egemenltnlmz

Model Kaplamada Sıkıntı

Arkadaşlar bir sorum olacak çözümünü biliyorsanız lütfen yardımcı olun.

Paint.net'ten model kaplıyorum moduma kaydettikten sonra model çok karıncalı oluyor onu nasıl giderebilirim?

@Abdullah Zubeyr Akyüz'ün de başına gelen bir durum diye biliyorum, en azından Paint.net'ten yapıyordu o da ve bahsettiğin sorun vardı. Daha sonradan düzeltmişti, sor istersen.
  5. egemenltnlmz

Kergit'in Kurtarıcısı

Perşembeyi iple çekiyoruz :smile:
  6. egemenltnlmz

Creative Company RPG

Payday eklemişsiniz, mevduat falan da ekleyin afk bırakalım. :grin:

Şaka bir yana bu sistemleri anlattığınız zaman hiç ciddiye almamıştım, gerçekten güzel iş çıkartmışsınız.

Edit: PK modülünde fps sorunları çeken arkadaşlar varsa, tüm Textureleri baştan tasarladığımız fps değerini boostlayan Texture dosyasını indirebilirsiniz. (Texturelerini kullanmamıza izin verdiği için Abdullah abiye çok teşekkür ediyorum :smile: )

7. egemenltnlmz

Persistent Kingdoms Rol Sunucusu

Bannerlord için açacağımız sunucuda barınacak birkaç sistemi daha önceden community üzerinden test etmek amacıyla warband için bir sunucu açma planımız var. Daha önce denendi mi bilmiyorum tecrübeli developer kadromuzun yardımıyla websitesine entegre (build sistemleri vs.) yeni bir sistem inşaa ediyoruz. Ama klasik bir sunucu roleplay seviyesi medium.

Bizimle beraber aktifleşen 400+ kişilik bir community var. Discord sunucumuzda detaylı bilgiler mevcut.
    Eski Avrasya olsa keşke :neutral:

Bu arada ben Discord sunucusunda banlıyım ona da el atın :grin:
  8. egemenltnlmz

Kergit'in Kurtarıcısı

Kergit'in Kurtarıcısı uzun bir aradan sonra geri döndü! Bundan böyle planlı bir şekilde atacağım bölümleri. İlk bölüm bu akşam sizlerle olacak. Yeni bölümlerin ne zaman geleceğini size akşam söyleyeceğim. Hiç beklemediğiniz bir senaryo ile Kergit'in Kurtarıcısı geri dönüyor!
    23.09.2020 Akşamını bekleyin!
    Beklemedeyiz :cool:
  9. egemenltnlmz

Persistent Kingdoms Rol Sunucusu

Herhangi aktif sunucu var mı bilmiyorum, ama kitle olmadığına eminim.
  10. egemenltnlmz

Born In Calradia

Merhaba ben modu indirdim.Modules klasörüne attım.Ancak ana ekranda mod gözükmüyor ve seçemiyorum.
    Rar dosyasını attıysan direkt
    çalışmaz, Klasörü Rar'dan çıkart. Çıkarttığın klasörü Modules klasörüne at.

Ayrıca modu kurduktan sonra güncelleme dosyasını indirmeyi unutmayın, yoksa buglarla karşılaşıp bazı görevleri bulmakta ve tamamlamakta sorunlar yaşarsınız.
  11. egemenltnlmz

Mod nasıl yapılır eğitici

Kimden izin alcaz linki atarsan yada nerden bulabileceğimi söylersen izin alabilirim şimdiden teşekkürler
    Onur Ali Şahinden alabilirsin Instagram adresinden sorabilirsin, Onur_a_sahin olması lazımdı.
  12. egemenltnlmz

Born In Calradia

Modu bitirdim güzel ama biraz daha uzun olsa harika olur
    Modu geliştirmeyi bıraktık bu sen versionu oldu, teşekkürler.
  13. egemenltnlmz

Born In Calradia

Teşekkürler bakıcam
    Modu indirdiğinde rarın içinde not defteri var, tüm görevlerin nereden alınıp nasıl yapıldığı detaylıca anlatılıyor.
  14. egemenltnlmz

[WB][SP]BannerWar V2

Evet bugün güncelleme gelecek lord çekme ve şehir mimarisi değişti tamamen resimleri yükleyeceğim buraya buna yanıtına hemen cevap vermiyorum yoksa ceza puani alıyoruz
    :grin:Dün vermiş olduğun yanıtı düzenleyerek cevabını oraya yazabilirsin
  15. egemenltnlmz

[WB][SP]Atilla The Hun

Selamlar. Mod sahibi forumdan yasaklandığı için modu geliştirmeyi durdurduk. Destekleriniz ve takipiniz için çok teşekkürler.
    Bu olmadı.
  16. egemenltnlmz

Born In Calradia

Dostum bence artık modu Tamamlanmış Modlar bölümüne taşıyabilirsin.
    Tamamlanmış Modlar kısmında taşındı :grin:
  17. egemenltnlmz

[WB][SP]BannerWar V2

Eğer bu ekipte sağlam aşırı iyi bir senaryo yazabilirse evlat Moduna senaryo konusunda rakip olabilir
    Anladım demek istediğini,bence Evlata rakip olacak Türk modu sayılı,bir tanesi sadece senaryo üzerine kurulu bir mod asla birbirlerine rakip olamazlar.Tabi bu Banner War modunu kötü yapmaz,moda kötüde demiyorum.
  18. egemenltnlmz

[WB][SP]BannerWar V2

Knk geliştircez modu ama buz kadar iyi yapamayız ama elimizden en iyisini getireceğiz
    Bundan şüphem yok,sadece evlattan iyi değil,başarılar.
  19. egemenltnlmz

[WB][SP]BannerWar V2

Ortalama bir kod için iyi olmuş ama sağlam bir senaryo ile evlat Moduna rakip olabilir
    alınma lütfen @buz :grin:
    Kanka nereden Evlata rakip oluyor abartmayın o kadar :smile:
  20. egemenltnlmz

[WB][SP]Atilla The Hun

Egemen bişey sorcam o emir seslerini nerden buldun sahibini söylesene bende izin alıyım bende varda emir sesleri onlar daha güzlemiş :grin:

Seslendirmeleri kendimiz hallettik fakat modu iptal ettim en azından şimdilik eğer tekrar başlarsam atarım sesleri.
Back
Top Bottom