Search results for query: *

1. yasinturhan22

Bannerlord DLC

Bannerlord'a Viking Conquest Tarzı Veya Herhangi Bir DLC gelecek mi?
  2. yasinturhan22

Yeni Forum

Sanırım eski forumda sahip olduğunuz oyunları aktive etmek daha kolaydı burada steam hesabımı bağlamama rağmen hala oyunlar gözükmüyor.
    oyunların gözüküyor
  3. yasinturhan22

İnternetten aldığım bozuk mouse

Kargoyla yollayamıyor musun? Everest firması UPS kargo ile çalışıyordu en son.
    Garanti Segment Bilgisayar'a aitmiş
  4. yasinturhan22

İnternetten aldığım bozuk mouse

Merhaba dostlar 1hafta önce dan EVEREST SMW-777 diye bir kablosuz fare aldım ama farenin altındaki lazer yanıp sönüyor kısacası gidip geliyor takılıyor yani faturayı alır almaz aptal gibi çöpe attım garantiye vericektim ama şubesi benden çok uzakta bazıları Başkan piller falan dene dediler...
  5. yasinturhan22

Borderlands 3 Oynamak isteyen var mı?

Hikaye 2 gibi değil ancak yan görevler çok daha güzel olmuş gibi Oynanış bambaşka bir seviye zaten. Online tarafta çok iyi durumda.
    Umarım birgün kaldıracak PC'm olur param yetmez :grin: oyunda silahlarda çok güzel duruyor.
  6. yasinturhan22

Çok oyunculu rol yapma oyunu tavsiye edebilir misiniz?

Lord of the Rings Online veya Two Worlds II
  7. yasinturhan22

Borderlands 3 Oynamak isteyen var mı?

Borderlands,Borderlads 2 ve Borderlands The Pre-Sequal oynadım keşke PC Borderlands 3'te kaldırsa looter shooter oyunları sevmesemde kendisi çok içine çekiyor.
  8. yasinturhan22

Yeni çıkan bütün modları nasıl öğrenirim? Bir liste yok mu?

Yeni çıkan modlar pek güzel değil ama yinede bu liste yeni çıkan modları gösteriyor;
  9. yasinturhan22

DLC

Onun bilincinde yazmıştım ben de. Bu Viking modunu çıkaranlar kendi şirketlerini kurmuştu yanlış hatırlamıyorsam.
    Ama bu şirket Gold&Blood:Caribean ve Xan Xioungu Wars oyunlarını yapan şirketler gibi başka ürün çıkardıklarını görmedik.
  10. yasinturhan22

DLC

Oyuna Viking Conquest veya Napoleonic Wars gibi indirilebilir içerikler gelecek mi? (Viking Conquest Harika olmazmıydı? ))
  11. yasinturhan22

sd

Hmm modu görmedim ama bir de haklısın.
    Neyse kardeş bunlar ilk adımların inş ilerde kendini geliştirir daha güzel modlar yaparsın.
  12. yasinturhan22

Annemizi Nasıl Kurtarırız?

Hile açtım onlar dalmadan ben onları öldürdüm anne yaşarken öldü resmen
  13. yasinturhan22

Gemiler

Eğer 1 tane gemin varsa (ort 37 adam) yanına sağlam birlikler al yağma yeteneğini geliştir deniz yağmacılarına dal ve onların gemisini al ve bu arada deniz kralı yeteneğinide geliştirmelisin fazla gemin olması için.
  14. yasinturhan22

Viking Conquest Görev Sorunu

Ufl'un mecliste bana karşı gelmemesi için olan görevi yaptım. Sonra Horik'le görüştüm ve Sven ile ilgili bir mektubun yerini Liman Başkanı biliyor dedi. Gittim liman başkanı söylemesi karşılıgında benden Dubh linn (Dublin) bulunan Hogni adında bir tüccara bir paket kürk götürmemi istedi. Ancak Dubline gittiğimde Hogni hiç bir yerde yok. Bütün şehiri gezdim, limana baktım, hana baktım ve kralın sarayına bile baktım yok. Acaba bu görevi nasıl tamamlıyacağım?
    Benim bildiğim kiliseden kitap alıp liman görevlisine vemiyormuyduk?
  15. yasinturhan22

sd

Eh bazı popüler modlar da aynı şeyi yapar. Mesela osmanlı seneryosu da aynı şeyi yaptı sayılır.
    Osmanlı Modu'da oynamadım ama sağdan soldan toplayıp saçma şeyler modun kalitesini bozuyor.
  16. yasinturhan22

sd

Sağdan,soldan topladıklarını koymuşsun
  17. yasinturhan22

Askerler Çok Zayıf

Bu arada İsveç nişancıları al full daha sonra hepsini diz emirmle ateş et de hepsini birden ateşlet düşman hemen dökülüyor.
  18. yasinturhan22

Vay be şifresini hatırladım ?

Vay be şifresini hatırladım ?
  19. yasinturhan22

Askerler Çok Zayıf

Ateş ve Kılıç'ta Önüme gelen her yerden asker alıp hepsini en üst seviyeye çekip kuşatmalara giriyorum. Ancak 300,400 kişilik ordumu kum gibi döküyorlar. Sizce nerden asker almalıyım?
    Oyunun simülasyonu sıkıntılı savaşa girdiğimde 10-15 asker giderken oto-savaşta 400 kişiyle 120 kişilik kaleyi simülasyon sağ olsun kaybediyorsun.
Back
Top Bottom