Search results for query: *

1. Leothin

1.0.9'a geri döndüm crash veriyor oyun

Eyvah eyvah gitti mi her şey. Ben betaya girmeden önce yedek alıp maile atmıştım. Khuzait'lar kaldı bir tek. Komple tek renge boyayacağım haritayı. Büyük güncelleme ile yeniden başlarız artık.
    Gitti yeniden başlayacağız artık.
  2. Leothin

Hadi dedim ne var ne yok kaldırayım. Tertemiz denerim diye düşündüm.
    Yedekteki dosyamı sildikten sonra gördüm bunu :grin: Çıldırıyorum şu an :grin:

Neyse ki 100 megabit. Çözüldüğüne sevindim. Eski kayıtta problem yoktur inşallah :sad:
    :smile: Benim internetim o kadar hızlı değil tam silecektim bende son anda gördüm neyseki. Eski savemi 1.1 ile girdikten sonra yedeklediğimi fark ettim bende ona yandım şimdi :grin:.Yeni save ile devam edeceğim artık.
  3. Leothin

Şimdi deniyorum.
    Evet sorun çözüldü. Oyuna devam et dediğimde crash vermiyor. Yeni save açıp farklı kaydet dediğimde de crash vermedi. Sağol dostum.
  4. Leothin

Hiç bir sürüm fark etmiyor. Oyuna devam et dediğim vakit hataya düşüyor.
    Aynen öyle
  5. Leothin

Tamam baba bende de vardı çözdüm sorunu banada bir arkadaş söyledi belgelerimdeki tüm bannerlord İle olan ilgile herşeyi sil ondan sonra denetim masası de klasör seçenekleri de ordadan gizli klasörleri görünür yap ondan sonra program files a git ordan program data de orda bitane bannerlord klasörü olacak onuda sil çözümde budur beyler arkadaşa teşekkür ederim tekrardan @Efsunger
    Şimdi deniyorum.
  6. Leothin

Silip yükledim yine aynı. Yeni oyuna başladığım vakit kayıt ettiğim veriye ulaşamıyorum.
    Hepten çorba oldu ):
    1.1'in betadan çıkıp güncelleme olarak gelmesini bekleyeceğiz o zaman.
  7. Leothin

Öyleyse 1.0.8'e dönün.
    Aynı şeyin olacağını düşünüyorum. 1.1'in betadan çıkıp güncelleme olarak gelmesini bekleyeceğim. O zamanda düzelmezse silip yüklemek kalıyor geriye tek.
  8. Leothin

Yeni oyunda sıkıntı yapmadı bende. Devam et dediğim vakit hata veriyor. Şimdi yeniden geri alıyorum bakalım ne olacak.
    Bende denedim şimdi 1.0.9 da her türlü oyuna devam et dediğimde crash veriyor oyun.
  9. Leothin

Aynı durumdayım şu an. Hiç bir türlü eski kayıtlara ulaşamıyorum. Neyse ki yedek almıştım betaya geçmeden. Bir deneyeceğim şimdi.
    Yine olmaz ise yeni güncelleme bekleyeceğiz büyük ihtimal.
    Yeni save açıp oyunu kaydet dedim onda da crash verdi. Silip yüklemekte istemiyorum. Savemi yedeklemiştim bende. Büyük ihtimalle dediğin gibi 1.1 betadan çıkıp herkese güncelleme olarak geldiğinde sorun çözülür gibi.
  10. Leothin

Arkadaşlar ben 1.1'i beta olarak indirdim. Sonra 1.0.9'a geri döndüm. Döndüğümde oyuna devam et dediğimde yada oyunu kaydederken crash yiyorum. Acaba 1.1 betadan çıkıp herkese geldiğinde sorun düzelir mi? Yoksa oyunu silip tekrar yüklesem mi?
  11. Leothin

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Yüklüyorsan şimdi iptal et çünkü geri döndüm oyun bozuldu kayıtlı savelerime giremiyorum yeni oyun oluşuturup kaydetsem bile açılmıyor o kısım
    Sorunu çözebildin mi? Bende de aynı şey oldu. Oyunu ya silip tekrar yüklemek lazım yada 1.1'in betadan çıkıp herkese yayınlanmasını beklemek gerekiyor galiba.
  12. Leothin

Krallık Şölenleri

Warband'de lordların toplandığı şölenler oluyodu orda lordlarla karı kızla konuşuyoduk çok güzel roleplay oluyordu ilerleyen patchlerde gelir mi ki?
    Oyun tam sürüme geçtiğinde olur büyük ihtimalle.
  13. Leothin

e1.1.0 Deneyimleri ve Görüşler

İndirdim eski save mi açabildim şu an oynuyorum performans için net bir şey söyliyemem ama önceden çok düşük de oynuyordum şu an için düşükde rahatım. Orta grafiklere yine geçemiyorum.
    Ben ortada oynadım ara sahne geçişlerindeki takılmalar azalmış hatta hızlanmış bile. Fakat savaşlardaki drop hala aynı düşükte de drop giriyor. Savaşların bu durumundan dolayı bir türlü oyunu adam akıllı oynayamadım.
  14. Leothin

e1.1.0 Deneyimleri ve Görüşler

Bu güncellemeyi yaptık sonra 1.0.9 olana geri döndük. Tekrardan 1.1.0 olana geçtiğimizde yeniden mi indirmemiz gerekiyor bilen var mı?
  15. Leothin

Patch 1.0.6'dan sonra oluşan fps dropları

Katılıyorum. özellikle 1.0.8 de daha da fena oldu...
    Umarım kısa süre içerisinde görüp düzeltilir.
  16. Leothin

Patch 1.0.6'dan sonra oluşan fps dropları

Patch 1.0.6'dan sonra fps dropları iyice arttı. 3 kişilik deniz yağmacılarına saldırıyorum oyun en düşük ayarlarda iken yinede kasma oluyor oynayamıyorum. Menülerde de aynı şey geçerli. Normalde oyunu yüksek ayarlarda rahatça oynayabiliyordum. Sistem özelliklerim: RX570 8GB OC,Ryzen 5 2500X,16GB...
  17. Leothin

Savaşlardaki FPS sorunu (Özellikle kuşatma)

Aynı şey benimde başıma geldi. Patch 1.0.6'dan sonra fps dropları iyice arttı oyun oynanmaz hale geldi. Normalde oyunu yüksek ayarlarda oynayabiliyordum.
  18. Leothin

Imperium Legorium | Legion XCVI

Başarılar.
  19. Leothin

Bannerlord Beta BattlEye Hatası

BattleEye çalıştığı zaman başta onu kapat sonra oyuna girmeyi dene, yani BattleEye çalıştırma.
    Windows güncellemesini yapıp bilgisayarı yeniden başlatıp oyuna girdim sorun çözüldü teşekkürler.
  20. Leothin

Bannerlord Beta BattlEye Hatası

Oyunu açtığımda şu hata ile karşılaşıyorum: 12:15:38: Starting BattlEye Service... 12:15:42: Launching game... 12:15:45: Note: File blocks can be ignored if they don't cause problems with the game. 12:15:45: [INFO] Blocked loading of file: "C:\Windows\System32\urlmon.dll". Yardımlarınızı...
Back
Top Bottom