Search results for query: *

1. Şimdiden Bannerlord sahibi olun

White Snake said:
    Yayıncılarda bi sonraki hafta gelmeden de beta keyleri hızlı bi şekilde elden çıkarıyor, üstüne keylerin böyle umarsızca dağıtılması yayıncıların suçu sayılmaz, ellerindeki avantajları kullanıyorlar. Mantıklı bir hareket, ama taleworlds benden yine - puan aldı. Warbandı arkadaşlarıma çok övmüştüm, çok aldırdım ama bannerlord da tam tersi olumsuz reklam yapıcam.

lutfettin
  2. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

:grin: :fruity: :cool: :razz: :lol: :idea: :smile: :oops:
    süper ya...
    çok tatlı oldu bu haber.
    warband çok güzeldi.
    ama bannerlord u 4 gözle bekliyordum.
    erken erişim için sunulmuş.
    bekleyemezsem değerlendireceğim
  3. Bu modu bilen var mı ?

bu oyunun ilk hali vardı galiba ondan bahsetmişsiniz.
    bende çok sevdiydim onu.haritası ve düzeni çok güzeldi.
    sonradan versiyonu gelişti vs. warband vs çıktı.
    az önce mount and blade e tekrar baktım.zendar olan versiyon.1.01 değil.0800 dü sanırım.
  4. Warband Mod Listesi | Güncel 19.01.2017

warband efsane olur ..bannerlord videosu baktım youtube da. vikingler gibi görüntüsü olduğunu görünce sevmedim.vikingler vs aldım hepsini ama 1 kez bile oynayamadım görüntü-kullanımı karmmaşık geldi.ve artı sistem yetmiyor galiba .banner a hiç yetmez.ondan dolayı warband takıalcam gibi ama bana light darknes modunu geliştirilmişi lazım.yada ben devam ettirebilsem keşke .tüm krallıkları karanlık alsada tek zendar kalsa bi savunma sonrasında da tek tek ele geçirerek hikayeli ve 5 elementli olarak tek çatıda toplama görevi ve sonunda güzel bi animasyon görüntü halkların toplanışı krallarını yani beni karşılaması vs gibi de finali eklemek istiyorum.
    zaten o modun 2. bölümünü beklemektende gına geldi yapmayacaklar emin oldum.bana zorla mod hikaye yapmayı öğrettirecekler .
  5. Türk modları mı yabancı modlar mı ?

Burafbk said:
    xrayboy said:
    yabancı modlardada kötü çok var. iyilerde var.
    türklerin modlarındada çok güzel çalışmalar var kötülerde.
    ve zevkler farklılık gösterebilir.
    light and darkness çok sevdiğim mod.
    evlat azgat arkasından geliyor.
    l. and darkness in 2. bölümünü bekliyorum yapılmasını.
    ahhh anlasam şu mod yapma işinden bizdeki tüm tarihi modları bu tür görev ve senaryo ile bağlardım.
    illa kral olmak tüm haritayı fethetmek olayı değil.öyle olsa bile bu görevlerle olması iyi olur.haydut bile olmayı açardım.onların hikaye ve senaryolarını bile yapardım.
    ama işte anlamıyorum.

Light and darknes mod degilki başka bir oyun zaten  :grin:  :oops: :oops:
    Dediğiniz gibi çapulcu olma haydut olma güzel fikirler açıkçası tek evlat modunda gördüm ben. Aslında bu konu hakkında güzel bir tartışma yapılabilir düşünsenize çapulcu olup Kral Harlus'u kovaliyorsunuz  :lol: :lol: :grin:
    evet...kral harlus kovalanmazki tüm senaryolarda satıcı rolünü alıyor:smile:.yani haydutlar ile iş birliği yapan taraf olurdu harlus:smile:.diğerlerinin üzerine saldırtırdı haydutları. bu tür çalışmalar başka bir boyut katar oyuna.hatta sırf haydut işini enaryo ve görevlerini yapsak ve onu tüm modlara ekleyip tüm modlar ile bu yönü değerlendirilebilir...
  6. Türk modları mı yabancı modlar mı ?

yabancı modlardada kötü çok var. iyilerde var.
    türklerin modlarındada çok güzel çalışmalar var kötülerde.
    ve zevkler farklılık gösterebilir.
    light and darkness çok sevdiğim mod.
    evlat azgat arkasından geliyor.
    l. and darkness in 2. bölümünü bekliyorum yapılmasını.
    ahhh anlasam şu mod yapma işinden bizdeki tüm tarihi modları bu tür görev ve senaryo ile bağlardım.
    illa kral olmak tüm haritayı fethetmek olayı değil.öyle olsa bile bu görevlerle olması iyi olur.haydut bile olmayı açardım.onların hikaye ve senaryolarını bile yapardım.
    ama işte anlamıyorum.
  7. Tercih Edebileceğiniz En Güzel Mod(Türk Yabancı Fark Etmez)

Burafbk said:
    Evlat
    Çok güzeldir ancak ana görev çok kısa hemen bitiyor  :?: Birde kızınıza ''sen atlet giydinmi bakayım'' tarzı konuşma biçimi var ve pek iyi olmamış birde sanirsam çocuklarınla görevin yok

Azgad
    Harika mod hikayesi çok güzel fakat ana hikayenin sonuna doğru krallığı yok et diyor çok saçma çünkü koca krallığı kendi başınıza ve 20 derebeyi yok etmeniz gerekiyor zaten bu görevden sonra iyice saçmalıyor  :cry:

Diplomasi
    Çok güzel fakat zora benziyor az oynadım çok beğendim
    burak kardeş sende benim gibi görev ve senaryo olan modları seviyorsun:smile:. light and darkness bu modu da dene acayip güzel.sürükleyici.ilk sırana çıkacağına eminim.
  8. WB Light & Darkness Calradia Modu Tam Çözümü

karambita said:
    bu modda kale veya şehir kuşatamıyormuyuz
    arkadaşlar?
    ana görev bittikten sonra alabilirsin.
    swadyalıları kazıyabilirsin.her zamanki gibi içten pazarlıklılar.bu mod da da karanlık güçleri el altından destekliyorlar
  9. Mount & Blade II: Bannerlord Steam Mağaza Sayfası Açıldı!

burası güncel ve mesajlaşma var diye buraya yazacağım arkadaşlar...yardımlarınızı ve tecrübelerinizi bekliyorum.
    bayadır oynamıyordum.
    modlar hakkında bana yardımcı olacak varmı.
    çok dehşet güzel modlar gördüm ve o ayarda nekadar mod varsa bana isimleri lazım.
    mesela çok sevdiğim mdoları yazayım bu tarzdaki modlar: light&darkness-evlat-azgad-viking conquest-----
    bu 4ünü çok sevdim.10larca mdo arasında.yani istediğim senaryo ve görev ana görev vs...sürükleyicilik.
    yani oyuna başlayınca tüccar görevini yapıp sap gibi kalmayı sevmiyorum..çoğu öylede.yada ben nerelerde görevleri var bilmediğimdendir.
    yüzüklerin efendisi filmi gibi mesela yüzüğü bulma görevi ekibi toplama sonrada sırasıyla orta dünyadaki savaşlar vs...yüzüğün etkisi falan böyle sürükleyici mod varmı?
    ve oynadığınız modlarda bu saydığım 4 moda benzeyen varsa bana söylermisiniz ?
    hepsini tek tek indirip denemekten gına geldi.
    diğer beğenmediğim yada görev yerlerini bilmediğim mdolarda da bu tür akışkanlık varmıdır? nerededir...
  10. Light and Darkness 2. Bölüm Çıktı

bende sabırsızlıkla bekliyorum bu modu...ilk bölümü defalarca herzaman aynı heyecanla oynadım.
    çok başarılı ve zevk aldığım tür.çalışmalar yapılıyorsa yakında biter inşallah.
  11. Mount & Blade:Warband Satın Alma Bilgileri

daha almayanlar veya arkadaşına hediye olarak almak isteyen arkadaşlar.....
    steamda indirim var.hoş 2-3 hafta önce ben 29.90a almıştım:smile:...
    şu an 10.50 tl. full paketi 23tl şansa bak.
    ama yinede dlc lerini aldım
  12. Light & Darkness II - News arrive! (Sep. 21, 2016)

light and Darkness 2 when will it finish.
    We eagerly await.
  13. WB Light & Darkness Calradia Modu Tam Çözümü

erennuman_mb said:
    Onları toplayıp ilerde güzel şeyler yapabiliyorsun(attığım videoya bakabilirsin(spoiler))
    xrayboy said:
    evet modu bitirdim...çok güzeldi.
    en zevk aldığım nadir modlarda zirve yaptı.
    finali daha devam edebilirdi aslında.görev olarak.
    mesela kalradya haritasına siyah bulutlar kaplayıp birleşmeyen krallıklar işgal edilir...sadece zendar kalır falan.kaçan krallar derebeyleri zendara sığınır vs..ve bunun için kalradyayı tekrar bu karanlık güçlerin elinden almak adına serüven devam ettirilseymiş 1000 üzerinden 1000 olacakmış:smile:.
    Yeni versiyon yapılıyor ama uzun süredir yapıldığı halde çıkmadı aynı bannerlord gibi :grin:

ama çok emek isteyen hpş b,r mod...olsun geç olsun ama olsun.bekleriz.film gibiydi...
    video nerede kardeş.
  14. WB Light & Darkness Calradia Modu Tam Çözümü

bu ip uçları arkadaşlar ne yapıyoruz onları.ipucu1 mesela ewu nehri doğusunda birinci değil 3.____???
  15. WB Light & Darkness Calradia Modu Tam Çözümü

evet modu bitirdim...çok güzeldi.
    en zevk aldığım nadir modlarda zirve yaptı.
    finali daha devam edebilirdi aslında.görev olarak.
    mesela kalradya haritasına siyah bulutlar kaplayıp birleşmeyen krallıklar işgal edilir...sadece zendar kalır falan.kaçan krallar derebeyleri zendara sığınır vs..ve bunun için kalradyayı tekrar bu karanlık güçlerin elinden almak adına serüven devam ettirilseymiş 1000 üzerinden 1000 olacakmış:smile:.
  16. WB Light & Darkness Calradia Modu Tam Çözümü

Kaleh The Leader said:
    xrayboy said:
    erennuman_mb said:
    Oyunun son versiyonu gerekiyordur muhtemelen.
    sonradan açtı...ama görüntü mat donuk iğrençti.
    bende mount and blade vardı satın aldğım warband öyle değilmiş.onu fark ettim.ve zaten laptop tan oynuyordum.derken warband aldım.orjinal.yükleyünce cirlop gibi görüntü ve kalite oldu.neden boşuna kendime eziyet etmişim şaştım:smile:.1.179 galiba son sürüm.
    Yoh kanka 1.2432 son sürüm
    sitede son demişti ya...neyse:smile:
  17. Tercih Edebileceğiniz En Güzel Mod(Türk Yabancı Fark Etmez)

Ben hemen hemen çoğu moda baktım sayılır.
    normal klasik sadece harita ve tarih değişmiş modlardan bıktım.ne görev ne senaryo var.klasik gir hepsini yok et hakim ol...
    sevdiğim ve çok zevk aldıklarıma gelirsek.
    3-azgad mod
    2-evlat mod
    1-light&darkness
    bunlar.3üde süper.ana görev senaryo sürükleyicilik açısından...
    diğer tarihi modlardada bu yapılsa daha süper olacak.mesela çanakkale savaşlarında illaki anlatılır sis ortamında ak sakallı uzun uzun insan görünümlü yardım vs geldiği....ligh&darkness bunu süper işlemiş.bizde mesela film senaryosun gibi efsane anlatımları ve gerçeklikleri şöyle harmanlansa ve özellikle yönlendirmeli görevler...olsa süper olacak.değilse düz native den farkı kalmıyor benim için.
    en çok sevdiğim mod ligh&darkness mod...şahane bayıldım.çok sürükleyici...gizli nesne görevleri..ana görevi ..ne bileyim çok dehşet ve acayip bi şey.sırf bu modu daha kaliteli oynayabilmek adına warbandında orjinalini aldım.çokta memnun kaldım.bu tür modlar olur ise veya benim bilmediğim fark etmediğim veya yeni çıkan beni bilgilendirirseniz memnun kalırım
  18. WB Light & Darkness Calradia Modu Tam Çözümü

erennuman_mb said:
    Oyunun son versiyonu gerekiyordur muhtemelen.
    sonradan açtı...ama görüntü mat donuk iğrençti.
    bende mount and blade vardı satın aldğım warband öyle değilmiş.onu fark ettim.ve zaten laptop tan oynuyordum.derken warband aldım.orjinal.yükleyünce cirlop gibi görüntü ve kalite oldu.neden boşuna kendime eziyet etmişim şaştım:smile:.1.179 galiba son sürüm.
  19. Robin Hood Mod (Hikaye Modu) 0.2 çıktı (ANKET EKLENDİ !!)

ya arkadaş hikaye mod denilince görev vs ana görev falan olacak sandım...giriş yaparken 3-5 satır parağrafta hikayesini anlatmaya mı hikaye mod dedin..hiç güleceğim yoktu.oyunda ne b,r görev var ne hikaye senaryo...düz native ....
  20. WB Steam kullanmadan Warband oynamak

steam güzel tabikide...benim sıkıntım dil desteği yoktu aldığımda.çöp oldu oyunum duruyordu öylece...ve artı steam üzerinden oynadığım oyunum var 2sini aynı anda açamama sorunum yüzünden sıkıntı yaşamıştım.şimdi eğer yapabilir isem anahtarı kullanarak bağımsız oynamaya çalışmak.
Back
Top Bottom