Search results for query: *

1. mokoko44

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Hocam eline emeğine sağlık güzel yapmışsın. Yalnız bazı devletler arasında boşluk çok Kıpçaklar ile Moğollar arasına birkaç kale , köy eklesen Bulgaristan ile de Papalık arasına birkaç devlet ekleyip sınır sorununu kapatsan dünyanın en iyi modları arasına girer diye düşünüyorum. Ayrıca görevler biraz zorlayıcı ve silah pazarında yay bulmak biraz zor onun haricinde 10 numara mod hocam böyle devam.
  2. mokoko44

[WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

adsız.png said:
    Bir de şu lord isimlerini değiştir lütfen. Kont Matheas gibi Native'den kalma isimler var yani oyunda. Hacı ben Ortaçağ'da geçen tarihi bir modu mu oynuyorum; yoksa Native mi oynuyorum? Dediğim gibi lord isimlerini olabildiğince gerçekçi yapmaya çalış.
    Katılıyorum daha gerçekçi lord ve leydi isimleri olabilirdi mesela Selçuklu Devletinde Leydi lakabı yerine Hatun olabilirdi Bizanslarda Lord ünvanı yerine Tekfur olabilirdi oyuna ayrı bir gerçekçilik ekliyor bence bide yeni yeni gruplar eklenebilir örnek:Tapınak Şövalyeleri, Türkmen Göçebeler, Haşhaşiler gibi ayrıca Şehir isimlerinde Etrosq Kalesi gibi isimler görmek pek hoşuma gitmiyor zaten bir kalenin ismini değiştirmek çok zor bir şey değil bu dediklerimi yapmak zorunda değilsin ama bu özellikleri ekleyince moda ayrı bir hava katıyor daha gerçekçi oluyor :wink:
  3. mokoko44

Evet Road sonunda modu çıkarmayı başardın :grin: modun baya bi güzelleşmiş fena değil ancak bazı zırhların kaplamaları bozulmuş hangi zırhlar tam olarak bilmiyorum ama sen yinede bi bak ayrıca şehir isimlerini değiştirmemişsin :???: ama yinede modunu güzelleştirmişsin helal olsun böyle devam :wink:
  4. mokoko44

Hadi Road seni bekliyoruz :smile:
  5. mokoko44

Güzel güzel son günlerde iyi ilerliyorsun artık şu yeni sürümü çıkar'da oynayalım :smile:
  6. mokoko44

RoadWarriror said:
    Gazneli devletini tüm hızıyla eklemeye devam ediyoruz. İşte Gazne şehrinden kareler!
    9mrVaZ.jpg

qGN4dZ.jpg

XP3BM5.jpg

bBElVm.jpg
    Not:O döneme uygun bir tek bu binaları uygun gördüm :oops:
    Bazı modeller uyumsuz gözüküyor onun dışında güzel
  7. mokoko44

RoadWarriror said:
    Ve nihayet savaş makineleri eklendi! İşte müthiş kareler ayırca gelişmiş turnuva sistemi ise sorunsuz çalışıyor!
    4ajXrG.jpg

OovmAD.jpg

y06g5j.jpg
    3E6QLM.jpg
    Beğendim ancak bir sorum var mancınık alan hasarı veriyor'mu :?: yoksa sadece süs için'mi :roll:
  8. mokoko44

İstanbul güzel Konya idare eder Belgrad ise evleri hariç pek bir sıkıntısı yok :wink:
  9. mokoko44

Road yeni güncellemeyi ne zaman çıkarmayı düşünüyorsun ?
    Ve mod'la ilgili yeni görseller ne zaman paylaşacaksın ?
  10. mokoko44

[WB][SP]Genç Osman Modu V2

Başarılar :smile:
  11. mokoko44

Ee Road ne yaptın bir haftadır ortalarda yoksun :smile:
  12. mokoko44

Eğer model bulamıyorsan svadya evlerini ekle çünkü orta çağ mimarisine benziyor :wink:
  13. mokoko44

RoadWarriror said:
    Senior Knight said:
    RoadWarriror said:
    Ve Macar başkenti Budapeste şehri nihayet bitti :grin:
    z0Eb9O.jpg
    G91laN.jpg
    Surlar güzel olmuş ancak binalar macar kültürüne uygun değil ve güzel gözükmüyor :wink:
    Binalar derken? Evler mi? Evler ise ona uygun bir model bulamadım ya ama arayacağım metak etme ama bulamazsam mecbur öyle kalacak.
    Evet evlerden bahsettim bide Sur kapısının rengi sur renginden farklı onuda düzelt
  14. mokoko44

RoadWarriror said:
    Ve Macar başkenti Budapeste şehri nihayet bitti :grin:
    z0Eb9O.jpg
    G91laN.jpg
    Surlar güzel olmuş ancak binalar macar kültürüne uygun değil ve güzel gözükmüyor :wink:
  15. mokoko44

[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Moda yeni taraflar eklemeyi düşünüyor'musun :?: 3 aydır aynı soruyu soruyorum cevapla artık :lol:
  16. mokoko44

Bu da güzel olmuş :grin: sıradaki sahne ne acaba :mrgreen:
  17. mokoko44

Bu sefer güzel olmuş beğendim  :grin: Diğer sahneleride değiştirecekmisin :?:
  18. mokoko44

De Ngesiz said:
    Kalan üç resimdeki şeyler birine uyumsuz, hele sonuncusu.. Ama ilk 2 kurtarır. Sen gene de beni dinle konuşan askerler koy, pazar koy daha iyi olabilir. Denemenin zararı olmaz.
    +1 Bide arap evlerini kaldır güzel durmuyor.
  19. mokoko44

1.ve 2. fotoğraf hariç diğer fotoğraflarda'ki sahneler kötü...
  20. mokoko44

Üstteki üyenin nick'i sende ne çağrıştırıyor?

İskandinav şeyleri
Back
Top Bottom