Search results for query: *

1. Dark Walker

[WB][SP] Empire Wars: 1080 V3

Lalaitha said:
    Söyle rez alayım. Buralar değerlenecek. Bu sefer senden umutlarım var.
  2. Dark Walker

[WB][SP] War Cry | İstek üzerine mod iptal

Kodlamalar %0
    Modellemeler %0
    Sahneler %0
    Müzikler %0
    Ses Efektleri %0
    Grafikler %0
    Animasyonlar %0

Doğru mu bu
  3. Dark Walker

[WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

RoadWarriror said:
    Dark Walker said:
    Afffern røad gőzume girdin  :party: şimdii v3 den haber var mı yeni mod mu  yapcan :lol:
    Vaay reis! Sen hala yaşıyor muydun ya? :lol:
    yok kabirde beleş wi-fi buldum oradan bağlanıyorum  :lol: neyse sen soruyu cevapla  :fruity: boş zaman varsa pm ye gel
  4. Dark Walker

[WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

Afffern røad gőzume girdin  :party: şimdii v3 den haber var mı yeni mod mu  yapcan :lol:
  5. Dark Walker

Psikolojik Danışma Hattı

Calradianın Bilgesi said:
    Afrandez said:
    Son günlerde öyle şeyler hissediyorum ki "bir rüyaya dalıp hiç uyanmamak" istiyorum. Bu düşünceden kurtulma gibi bir şansım olmadığının farkında olduğumdan soruyorum; bu düşünceyi nasıl gerçekleştirebilirim?
    sunu coz 17 puanin ustunde cikarsan psikologa git
    https://www.bmc.org/sites/default/files/For_Medical_Professionals/Pediatric_Resources/Pediatrics__MA_Center_for_Sudden_Infant_Death_Syndrome__SIDS_/Beck-Depression-Inventory-BDI.pdf

Doktor bey bende 41 çıktı ne yapmam lazım
  6. Dark Walker

Üsttekinin Müziğini Değerlendir

Eskiden baya dinlerdim güzel bi müzik 10/10

7. Dark Walker

Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Rhotromir said:
    Rhotromir said:
    ...started_alermed,1[]), yazısını 3 yaparsan galiba düşman oluyordu.Öyle hatırlıyorum.

Olmuyo la olmuyo  :meh:
  8. Dark Walker

Üstteki Üyenin Avatarını Değerlendir

Güzel 8/10
  9. Dark Walker

Askerlerden baya fazla geldi sahneye fakat savaşmıyorlar
  10. Dark Walker

İlk görev hakkında önemli yardım?

https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,348093.msg8790176.html#msg8790176
  11. Dark Walker

Trooplar sahneye gelmiyo , tek takiliyoz
  12. Dark Walker

Dostlar ben bi türlü sahnedeki troopları savaştıramadım  :lol:
    Misson_templates de sıkıntı olduğunu sanmıyorum , game_menus da da biraz uğraştım olmadı  :iamamoron: bi baksanız rica buyursam  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Başnıda # koyduklarım daha önceki denememde olmadığı için görünmezleştirdim  :cool:
    GameMenus said:
        ("started_misson_menu_a",menu_text_color(0xFF000000)|mnf_disable_all_keys,
        "AAA.",
        "none",
        [],
        [
        ("continue",[],"Continue...",
          [
      (set_jump_mission,"mt_the_first_misson"),
          (jump_to_scene,"scn_firss_t_men_scene_city"),
      (change_screen_mission),
    #   (add_troop_to_site,"trp_rhodok_money_warrior","scn_firss_t_men_scene_city",1),
    #   (add_troop_to_site,"trp_rhodok_money_warrior","scn_firss_t_men_scene_city",2),
    #   (add_troop_to_site,"trp_rhodok_money_warrior","scn_firss_t_men_scene_city",3),
    #   (add_troop_to_site,"trp_rhodok_money_warrior","scn_firss_t_men_scene_city",4),
    #   (add_troop_to_site,"trp_rhodok_money_warrior","scn_firss_t_men_scene_city",5),
    #   (add_troop_to_site,"trp_rhodok_money_warrior","scn_firss_t_men_scene_city",6),
    #   (add_troop_to_site,"trp_rhodok_money_warrior","scn_firss_t_men_scene_city",7),
    #   (add_troop_to_site,"trp_rhodok_money_warrior","scn_firss_t_men_scene_city",:cool:,
    #   (add_troop_to_site,"trp_rhodok_money_warrior","scn_firss_t_men_scene_city",9),

]
          ),

]
      ),

MissonTemplates said:
      (
        "the_first_misson",mtf_battle_mode,-1,
        "Meeting with the merchant",
        [
        (0,mtef_team_0,af_override_horse,0,1,[]),
        (1,mtef_visitor_source|mtef_team_1,0,aif_start_alarmed,1,[]),
        (2,mtef_visitor_source|mtef_team_1,0,aif_start_alarmed,1,[]),
        (3,mtef_visitor_source|mtef_team_1,0,aif_start_alarmed,1,[]),
        (4,mtef_visitor_source|mtef_team_1,0,aif_start_alarmed,1,[]),
        (5,mtef_visitor_source|mtef_team_2,0,aif_start_alarmed,1,[]),
        (6,mtef_visitor_source|mtef_team_2,0,aif_start_alarmed,1,[]),
        (7,mtef_visitor_source|mtef_team_2,0,aif_start_alarmed,1,[]),
        (8,mtef_visitor_source|mtef_team_2,0,aif_start_alarmed,1,[]),
        (9,mtef_visitor_source|mtef_team_2,0,aif_start_alarmed,1,[]),
        ],
        [

(1, 3, ti_once, [(main_hero_fallen,0)],
          [
            (jump_to_menu, "mnu_defeat_menu_one"),
            ]),
          (1, 60, ti_once,
          [
            (all_enemies_defeated, 5),
            (display_message,"str_end_dte_var"),
            (assign,"$g_battle_won",1),
            (assign, "$g_battle_result", 1),
            (try_begin),
              (play_track, "track_huaaha_a", 1),
            (try_end),
            ],
          [
            (call_script, "script_count_mission_casualties_from_agents"),
            (finish_mission, 1),
            ]),
    ]
    ),
  13. Dark Walker

[WB][SP] Larriana

2KR2M said:
    Dark Walker said:
    2KR2M said:
    Dark Walker said:
    TeknoZZ said:
    Çıktığında direk oynayacağım bir mod  :cool: haritada bazı sorularım var cevaplarsan sevinirim :smile:

1- Pembe adalarda kabileler mi yaşayacak yoksa sadece ticaret için mi kullanılacak
    2- Birde sürgün adasına bizide gönderebiliyorlar mı ?. Gönderebiliyorlarsa kaçma imkanımız varmı  :mrgreen:

1- Pembe renkle gösterdiğim adalarda denizci kasabaları olacak , Vikingler gibi , kabileler Athelons (beyaz) renkli yerlerde olacak genelde .
    2- Senaryoda gönderiliyoruz , kaçmak için de bi görev serisi var , normal senaryosuz da ekleyebilirim

2KR2M said:
    birazda gerçek hayattaki özellikleri katar mısın gerçekçi ne kadar yapıyosan o kadar güzel olur bide mesela ok  ayağımıza saplandı zaman da yavas yuriyelim 1  2 ay  böle bi sey yaparsan fena güzel olur basarılar  :party: :oops:
    Ayağa ok saplamayı yapmaya kodlamam yetmiyo  :smile: , gerçekçi özellikler de ne istediğine bağlı ona göre yanıt veriyim  :wink:
    ortağ cağ sims gibi bi sey istiyorum ya mesela birisi yapmıstı sanırım bunu düsman kafamızı kılıcla kesebilsin ordada ölelim ve izleme modu olsun  güzel olur gerçekçi olsunda .D hikayeyi bilmiyorum merak ettim doğrusu biraz özet gibi ola bilir mi ?

karakterin ölmesi zor , savaşı sonradan izlemeyi ekledim özellikte yazdım mı hatırlamıyom (bakmaya üşeniyom) , senaryo hakkında da pek spoiler vermek istemiyorum  :smile:
      cevapladığın için saol bide çoğrafyaya göre kalaleri o konuma göremi yapacaksın kabileler olacaksa onların kalesi olmasa güzel olur  bide kabilelere zırh giydirmiceksin dimi fazla soru sordum kusura bakma :grin:

kabilelerde , demir zırh falan giymiyecek , deri elbiseler , (bazıları sadece pantolon) giyecekler , kabilelerin de kaleleri olmayacak köy gibi biraz

TeknoZZ said:
    bide çoğrafyaya göre kalaleri o konuma göremi yapacaksın
    tam anlamadım  :???:
  14. Dark Walker

[WB][SP] Larriana

2KR2M said:
    Dark Walker said:
    TeknoZZ said:
    Çıktığında direk oynayacağım bir mod  :cool: haritada bazı sorularım var cevaplarsan sevinirim :smile:

1- Pembe adalarda kabileler mi yaşayacak yoksa sadece ticaret için mi kullanılacak
    2- Birde sürgün adasına bizide gönderebiliyorlar mı ?. Gönderebiliyorlarsa kaçma imkanımız varmı  :mrgreen:

1- Pembe renkle gösterdiğim adalarda denizci kasabaları olacak , Vikingler gibi , kabileler Athelons (beyaz) renkli yerlerde olacak genelde .
    2- Senaryoda gönderiliyoruz , kaçmak için de bi görev serisi var , normal senaryosuz da ekleyebilirim

2KR2M said:
    birazda gerçek hayattaki özellikleri katar mısın gerçekçi ne kadar yapıyosan o kadar güzel olur bide mesela ok  ayağımıza saplandı zaman da yavas yuriyelim 1  2 ay  böle bi sey yaparsan fena güzel olur basarılar  :party: :oops:
    Ayağa ok saplamayı yapmaya kodlamam yetmiyo  :smile: , gerçekçi özellikler de ne istediğine bağlı ona göre yanıt veriyim  :wink:
    ortağ cağ sims gibi bi sey istiyorum ya mesela birisi yapmıstı sanırım bunu düsman kafamızı kılıcla kesebilsin ordada ölelim ve izleme modu olsun  güzel olur gerçekçi olsunda .D hikayeyi bilmiyorum merak ettim doğrusu biraz özet gibi ola bilir mi ?

karakterin ölmesi zor , savaşı sonradan izlemeyi ekledim özellikte yazdım mı hatırlamıyom (bakmaya üşeniyom) , senaryo hakkında da pek spoiler vermek istemiyorum  :smile:
  15. Dark Walker

[WB][SP] Larriana

TeknoZZ said:

2KR2M said:
  16. Dark Walker

Evde Gece Modu 1 (SP) [WB]

bu mod hala yaşıyomu :grin: v2 çıkarmı
  17. Dark Walker

İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Sen yine çok heves etme  :lol: :lol: :lol:
Back
Top Bottom