Search results for query: *

• Users: aresayt
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. kutulu oyun

....
  2. Lordların Taraf Değiştirmesi

Lordların taraf değiştirmesini nereden kapıyoruz, bir yerde görmüştüm ilişki durumunu değiştirme kodundan -120 gibi bir rakam yapınca gidemiyorlardı yani ulaşılamayacak bir ilişki seviyesine getirdiğimizde.  Bilen yazarsa çok sevinirim .
  3. tüm haritayı ele geçirdim ee sonra

arkadaşla tüm kadralyayı el geçirdim sadece svadia kaldı oda hiç toprağı yok. ne yapmalıyım şimdi ?
  4. İki kere evlendim :)

Arkadaşlar  ben şuan iki tane karım var :D  raporlarda ikiside aynı şehirde gözüküyor  fakat en son aldığım karı şehirde karakter şeysine tıkladığımda ikiside karım olarak gözüküyor.
  5. Hancılar yok ?

Hancılar kayboldu nasıl geri getire bilirim ?
  6. Kralıklar yıkılmıyor

Arkadaşlar oyunda swadianları yıktım. fakat kral harlus mareşahlimde esir. Rodokların hiç toprağı yok ama uzun bir süredir yıkılmıyorlar tüm lordları yendim. Lordlar tek başlarına haritada gezip  köyleri yağmalıyorlar. Neden yıkılmıyor bu krallık ?
  7. Şehirler

Arkadaşlar şehirlerin bağlılık oranları ne işe yarıyor. ?? Yani halk dedi kodu sormak dan başka ? vergi kaçakçılığını engelliyor mu ?
  8. Mod Türkçe ??

Custom Settlements isimli mod türkçe yaması olan var mı ??
  9. Kendi fikirlerim

Arkadaşlar. Benim bir kaç fikrim var. oyun ile ilgili. * Oyuna bando eklense mehter takımı gibi :) Savaş çıktığında bir de topluca lordlarla savaşa giderken 5-6 kişi çalıp oynasa askerlere gaz verse yani... *Şehirlerde çok az bina var. Bunlara okul yani üniversite eklense hoş ola bilir ne işe...
  10. Bir kaç ilginç sorum olacak :D

Arkadaşlar ... Şimdi oyuna kadın karakterle başladınız diyelim erkeklerle yani dere beyleri ile evleniyorsunuz demi :D Yani yrima ve ya başka bir kadın yoldaşı dere beyi yapsak evlene bilir miyiz ? Birde aynı şekilde kadın yoldaşı dere beyi yapıp erkek karakterle evleneli...
  11. kendi şehrimde arsa

arkadaşlar öncelikle belirteyim ben uzun süredir warband oynamıyordum  1.13 üstüne en son çıkan 27 yükledim amazon modunda oynuyorum kendi şehirlerim de arsa işlete miyorum acaba modda mı sorun var ??
  12. Yeni bir kaç fikir :)

Arkdaşalr oyun aklıma şöyle bir iki fikir geldi ... Oyuda şehirlere fazla bina yapmıyorsun köye bile okul inşa ediliyor ama şehirlerde nedense yok :S Yani şehirlere yeni binalar eklene bilir ve bunların başıan npc gelir örneğin okul ibadet hane filan ... Okul da çocuklara camide büyüklere...
  13. Ergelon Kalesi Sorunu ?

Arkadaşalar benim ülkemde ergelon kalesi sornu diye bir sorun çıktı ... Bu kaleyi bizim lordlar almış . Bende daha sonra birine verdim ama hangi lordla konuşursam konuşuyim üzerinde ilk çıkan yazı butonu 'Ergelon Kalesini Sizce kime vermeli' Ya kalenin zaten sahibi var :D açıkcası hiç bir şey...
  14. Yeni Senaryolar ???

Arkadaşlar oyuna nativeden başka senoryalaro nerden indireceğim warband için ... Yani şöyle gemi Falan olan yada osmalı gibi ilginç senaryolar native sıkmaya başaldı Birde Warbad şehir yapma yada şehir ismi değiştirme neden yok ? Ben şehirlere kendi ismi vermek istiyorum ? Yok jekale yalen...
  15. Bazı Hatalar

Arkadaşalar yeni pach yükledim artık köylerde şehirlerde halk var ama  ( yoldaşlarımı kurtardım sonunda ) şehire geliyorum iki tane şehri düzenle var ve birde şehirlerim zenginleş miyor hep fakri pislik için :S neden ? Yeni pach de bazı eski ingilizce kelimeler türkçe oldu yeni inglizce...
  16. Savaşmadan Ülke Yıkmak :)

Arkadaşlar bilmiyorum belki işinize yarar ben şuan hiç bir kralıkda değilim ama bütün krallıklardan toprak alıyorum :) Özellikle saradrinlerden bir iki yeri kaldı gariplerin nasıl diceksiniz :D lordlarla gizli görüşme yapıyorum benim tarafa geçiyorlar :D  Savaşmadan almak :D beleş baldan...
  17. Şehirlerde halk yok yoladaşalar da handa değil !

Arkadaşlar benim oyunda başıma bir iki tuaflık geldi . Bunlar " Benim şehirlerim hepsinde şehir meydanı gitiğim zaman hic halk yok  ? neden bilmiyorum ama bağlılık oranları- olan yok hata Jekalede 60 gece gitmiyorum öğlende filanda şehir bomboş ! Birde şöyle bir durum var ben bir kere esir...
  18. Bayraklar

Arkdaşlar oyunda belli bir seviyeden sonra sancak alıyoruzya bu bayrağı kendi istediğimiz bir resim veya oyunda kayıtlı olmayan bir bayarak seçme şansımız var mı ?
Back
Top Bottom