Search results for query: *

1. RoadWarriror

Entrika, Evlilik ve Senato Sistemi

Oyun maalesef entrika yapmak isteyen birisi için pek işlevli olmuyor. Özelikle "Rol Yapma" oyunu olmasına rağmen NPC'ler ile doğru düzgün bir diyaloğumuz olamıyor. Önceki oyunda en azından seçeneklerimiz fazlaydı ve RP modlarına girmek isteyen biri için gayet tatmin ediciydi. Ancak şu an pek...
  2. RoadWarriror

Resolved Ağır Kasma ve Bazı Çökme Sorunları

Oyunda herhangi bir sahneye girdiğimiz zaman bir anda crash hatası ile atıyor. Özellikle köy sahnelerinde ve hızlı savaş kısmında yaşıyorum bu sorunu. Bunun dışında sistemim orta seviye(Ram biraz yetersiz), buna rağmen kuşatma sahneleri çok saçma bir şekilde kasıyor. Öyle ki oyun oynanmayacak...
  3. RoadWarriror

House Of The Dragon

Game Of Thrones'den sonra beklenen yeni HBO projesi duyuruldu! "Game of Thrones" Dünyasının Yeni Dizisi 'House Of The Dragon' ile Targaryen Hanedanlığına Gidiyoruz! Naomi Watts'ın başrol olacağıyla ilgili ilk bilgiler açıklandı. Dizi, George R. R. Martin'in Fire & Blood kitabından uyarlanacak...
  4. RoadWarriror

PUBG Mobile Bahar Etkinliği

Merhaba, bahar aylarının başlaması ve okullarına açılmasına az kala küçük bir etkinlik düzenlemek istiyorum. Hep beraber toplanıp, güzel bir maç yapmak eğlenceli olur. Oynayış Planı: Erengel haritasında squad maç yapılacaktır. Minimum 2 maksimum 4 kişilik takımlar olacak. Emülatör ve mobil...
  5. RoadWarriror

Android 9.0 Pie Akıllı Yanıt Sistemi Başka Uygulamada Var mı?

Arkadaşlar, Android 9.0 Pie sürümünde akıllı yanıt sistemi var. Akıllı yanıt sistemi nedir diyorsanız: akıllı yanıt sistemi bildirim çubuğundan mesajlaşabilmenizi sağlıyor. Bildirim çubuğundan anlık mesajlaşalaşırken sanki uygulamayı bildirim çubuğundan kullanıyorsunuz gibi. Mesela WhatsApp'tan...
  6. RoadWarriror

"Şirinler" Adlı Çizgi Film Komünizm Propagandası Olarak mı Ortaya Çıktı?

Geçenlerde tesadüfen rastladığım fakat merak edip iyice araştırmaya girdiğim bir durum. Araştırmalarım doğrultusunda size de sorayım dedim. Şirinler masalı basit bir çocuk masalı mı, yoksa kapitalizm karşıtı olan ve komünizm propagandasının yapıldığı bir masal mı? Yaptığım araştırmalarda ise şu...
  7. RoadWarriror

İmparatorluğa Giden Yol - 3. Bölüm

Uzun zamandır yazdığım hikayeyi sizlere sunmaya karar verdim. Umarım beğenirsiniz: :) Not: Arkadaşlar, hikaye konusunda yeniyim. Bu yüzden acemiliklerimi anlayışla karşılayın. Kendimi geliştireceğim... Giriş: "Parçalanmış bir diyar; altı krallık, dokuz büyük hanedan, yüzlerce tanrı ama bir...
  8. RoadWarriror

"Not Enough Storage" Sd card error

Guys, my phone is Samsung Galaxy J5. I use Android 6.0.1 version.I have a problem: Before I haven't seen this. When I load something on my phone I want to move it to the sd card. When It move, I get a "not enough storage" error. 16 GB sd card is only 2 MB full.
  9. RoadWarriror

"Yeterli Saklama Alanı Yok" Sd kart hatası

Beyler telefonum Samsung J5 android 6.0 sürümünü kullanıyorum daha önce böyle bir sorunla karşılaşmadım. Bu aralar oluyor, telefonuma bir şey yüklediğimde sd karta taşımak istiyorum taşıdığımda ise "yeterli saklama alanı yok" hatası alıyorum. 16 GB sd kart var sadece 2MB dolu.
  10. RoadWarriror

Büyük Savaşın İntikamı! - Harita ve Dünya Tansiyonu [24.05.1935]

%25 - Dünya Bloklaşması: Uluslar Birliği, Avrupa Refah İttifakı, Çin Birliği Cephesi %15 - Japon - Çin ve Transamur Savaşları %5 - Sosyalist Doğu Birliği - İran Cumhuriyeti Savaşı: %4 - İngiliz - Osmanlı Krizi: %1 Bu konu Dünya`nın şu anki durumunu göstermektedir. RP İç veya Dışı hakkında...
  11. RoadWarriror

Büyük Savaşın İntikamı! - Eventler-Olaylar [Tur4]

1.Tur: İngiliz İmparatorluğu(RoadWarriror): Güçlenen DHD'yi Dünya'da ki tek güç haline getirmeliyiz: A - Yunanistan ve Bulgaristan'ı da çağır. (DHD Geliri +30.000) B - Aidatı arttıran bir kanunname çıkar. Japon İmparatorluğu(Tolkiensit): Efendim bölgemizde büyük bir petrol rezervi bulduk: A...
  12. RoadWarriror

[WB][SP] Empire Wars: 1080 V3

Evet, "Empire Wars: 1080 V2`nin ömrü de bu kadarmış. :P Yeni sürümü sizlere taktim edeyim: Bu sürümde tamamıyla kodlama anlamın da büyük değişiklikler yapılacak. Yeni özelliklerle beraber yepyeni ve geniş çaplı bir senaryo sizleri bekliyor. Uzun ve sürükleyici görevlerle dolu bu senaryoyu...
  13. RoadWarriror

Büyük Savaşın İntikamı! - Role Play ve Diplomasi

Role Play ve yapılan tüm diplomatik hamleler (gizli diplomasi hariç) buradan yapılacak. Ayrıca yaptığınız her yorumun altına devlet yöneticinizin ismini yazmanız, gerçekçilik açısından daha güzel olacak. :) Örneğin: ... Kral VIII.Edward -İngiliz İmparatoru ve DHD Başkanı
  14. RoadWarriror

Büyük Savaşın İntikamı! - Dünya Halkları Dairesi

İdare Daire Başkanı: İngiliz İmparatorluğu Daire Sekreteri: Alman İmparatorluğu Daire Koordinatörü:ABD Üyeler: Fransız Cumhuriyeti, Benelüks Konfederasyonu, Fransız Komünü, İtalyan İmparatorluğu, Japon İmparatorluğu, Avusturya-Macaristan İmparatorluğu, ABD, Britanya, Bulgaristan, BUASB, SSCB...
  15. RoadWarriror

Osmanlı Viyana`yı Fethetseydi Başkenti Oraya Taşır Mıydı?

Soru gayet açık. Hep aklımdaydı aslında. Osmanlı sürekli batıya yöneliyor. Ve Viyana, İstanbul`a oranla daha büyük ve güçlü bir şehir. Ki Osmanlı hep Viyana`ya saldırdı. Acaba orayı fetheden padişah başkenti oraya taşır mıydı?
  16. RoadWarriror

Büyük Savaşın İntikamı! - Forum Oyunu

"1. Dünya Savaşını İttifak Devletleri kazansaydı ne olurdu?" sorusundan doğan forum Role Play oyunu. Oyunda "HOI4 Kaiserreich" modundan yararlanılmış ve esinlenilmiştir. RP`miz Paradoxfan.com dan alınmıştır. Harita (1.1.1935) https://s3.eksiup.com/f231af535.png Ülke listesi (1.1.1935)...
  17. RoadWarriror

Steam Atölyesinden Modumu Güncellediğimde Hata Veriyor [YARDIM!]

Arkadaşlar, modumu Steam Workshopda guncellediğim de kullanıcılar; "Error: Unable to save game" hatası aldıklarını söylüyorlar. Halbuki ana dosyada böyle bir sorun yok. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?
  18. RoadWarriror

Empire Wars: 1700 Tüfek ve Kılıç!

Çok yakında...
  19. RoadWarriror

Senaryo Rehberi

Şu anlık modumuzda ciddi bir senaryo yok. Ama çıkacak olan V3 sürümün de geniş çaplı bir senaryo yapmayı, planlıyoruz. Şu anlık sadece hazırlamış olduğumuz bazı görevleri sizlere takdim ediyoruz. :oops:
  20. RoadWarriror

İndirme Linkleri ve Güncellemeler

V2 Kurulum:Olduğu gibi, modunuzun modules kısımına atmanız yeterli. :D Not:Sisteminiz windows 32 bit ise önce şu videodakini uygulayın. Not2:Oba ile ilgili bazı sorunlar yaşadığım için, obaya eklenecek özellikleri yeni yamaya erteledim. Not3:Geliştirilmiş karargah sistemini çevirmeyi unuttum...
Back
Top Bottom