Search results for query: *

1. Swadian_Bandit123

[WB][SP] Kalradya Savasta V.1 (ALFA ÇIKTI!!!)

Selam . Bu benim ilk modum :oops: .Mod işinde acemiyim .Her neyse Kalradya Savaşta moduna hoşgeldiniz . şimdi modu size tanıtalım : SENARYO ÖZELLİKLER -Yeni bir devlet -bankacılık sistemi -diplomasi -bağış yapma -kendi sancağını kendin yap (test aşamasında çalışmayabilir) -deniz savaşları (...
  2. Swadian_Bandit123

Modül Sistem Hatası

modül sistem kurarken bu hatayı alıyorum yardım eder misiniz ?
  3. Swadian_Bandit123

Napolyon Savaşları Dizi

Varmı bi babayiğit dizi çekecek varsa çeksin şöyle 20 30 bölüm aksiyonlu aksiyonlu izleyelim oyuncuya ve kameramana gerek varsa ben varım ya yalnız ben konuşmam biri beni seslendirir ha anladınız siz hahah  :party: :) :evil: :shock: :roll: saçmaladım
  4. Swadian_Bandit123

Handa İçe Sorunu

Arkadaşlar module_systemden handa insanlara içki almanın fiyatını 500 dinar yaptım.Fakat Oyuna Girdiğimde artık içki ısmarlama  seçemeği çıkmıyor yardım edin lütfen
  5. Swadian_Bandit123

İmparator Mod

Merhaba arkadaşlar bu benim ilk modum tamamlandığında linki vereceğim yeni başladığım için şimdilik ekran görüntüsü yok  İşte bazı özellikler : Osmanlı,Haçlılar,Safeviler,Ruslar,Memlükler,Lehler eklenecek.Arsa sistemi ve din sistemi eklenecek,Vassallar,değiştirilecek,(Osmanlıda Şehzade Ahmet...
  6. Swadian_Bandit123

Emlak sistemi ve deniz savaşları

Merhaba arkadaşlar moduma emlak sistemi eklemeyi düşünüyorum,bide deniz savaşları eklemeyi gemilerin nasıl eklendiğini biliyorum ama kervanların gemiye binmesini ve korsanlar olmasını istiyorum.Az çok module system kullanmayı biliyorum.YARDIM LÜTFEN
  7. Swadian_Bandit123

Yeni bir kelle avcısı grubu

Arkadaşlar merhaba ben bir mod yapıyorum ve kelle avcıları gibi haydutlara saldıran bir grup istiyorum. Fakat bunun yepyeni apayrı bir grup olmasını istiyorum örneğin kervan muhafızlarından oluşuyor adı da Kervan koruyucuları.yani bunun gibi yeni parti nasıl ekleyebilirim???
  8. Swadian_Bandit123

Hanlara yeni askerler ekleme

Selam ben bir mod yapıyorum ve hanlara yeni kiralık askerler eklemek istiyorum . Biri bana yardımcı olabilir mi ?
Back
Top Bottom