Search results for query: *

• Users: Lalaitha
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Lalaitha

Praetorians

Praetorians, eskilerin gerçek zamanlı strateji oyunlarından biridir. Dayılarımla falan zamanında oynardık da sonra neden bilmiyorum yeni bilgisayarlarda çalışmamaya falan başlamış. Bugün tekrar indirdim, oynadım azıcık, tadından yenmiyor. :) Tanıdıklarla/arkadaşlarla falan oynayınca özellikle...
  2. Lalaitha

Steam Hesabım Telefonuma Bağlı ve Telefonum Bozuldu - Steam'a Giriş Yapamıyorum

Selamlar, Temmuz ayının sonlarında telefonum bozuldu. Telefonumda ses var görüntü yok, iç ekran hasar almış. Steam hesabımı zamanında telefona bağlamıştım. Bugün bilgisayardan steam hesabıma girmeyi denedim. Ancak steam mobil guard kodu istendi. Ben de doğal olarak giremedim bu kodu. Bunun...
  3. Lalaitha

İsrail - Filistin Sorunu

Son zamanlarda seçimden dolayı arada kaynasa bile, tekrar gündeme geldi. Normal olarak da zaten gündemimize geliyor. Şahsi görüşüm iki tarafın da haklı olduğu yerler var, ancak tarihi de dikkate alarak genel anlamda İsrail - Filistin olayları hakkında akıl akıldan üstündür diyerek, forum...
  4. Lalaitha

Versay Antlaşması Gerçekten Dünya Barışı İçin mi Hazırlanmıştı?

I. Dünya Savaşı'nın sonunda savaşı kaybeden Almanya 1919'da Versay 'Barış' Anlaşmasını imzaladı. Versay 'Barış' Antlaşması, başta yeni bir savaşın çıkmaması ve dünya barışını sağlamak gibi sebeplerden ötürü Almanya'ya dayatıldı. Savaşın tüm sorumlusu Almanya ilan edildi. Almanya'nın bir daha...
  5. Lalaitha

Antlaşma Sürelerini Uzatmanın Bir Yolu Yok mu?

Uzun süredir Warband oynamıyordum. Geçtiğimiz günlerde tekrar bi tek oyunculu takılayım dedim. Diplomasi moduyla başladım oynamaya. Uzun zaman geçtiği için ben mi kötü oynamaya başladım bilmiyorum ama şu antlaşma süreleri beni hiçbir şekilde tatmin etmiyor. Mesela Veagir ve Nord ile savaşıyorum...
  6. Lalaitha

Age of Civilizations II

Lukasz Jakowski'nin, yapımcısı ve geliştiricisi olduğu Age of Civilization serisinin ikinci oyunu. Ilk oyuna kıyasla bayağı yol almış bu oyun. Mobil ve bilgisayar sürümü de mevcut. Mobil sürümünü ben de oynuyorum, tavsiye ediyorum ahali. Ancak oyun çok oyunculu değil, sadece tek oyunculu...
  7. Lalaitha

Herhangi Bir Krallığa Bağlıyken Başka Krallıkta İşletme Açmak

Selamlar, Uzun süre sonra tekrar Native sp de takılayım dedim. Svadya ya geçtim. Önceden Svadya da Dhirim, Uxkhal ve Praven de işletme açmıştım. Savaşta Dhirim'in kaybı üzerine isletmem iflas etti. Sonra geri aldık, geri geldi. Şimdi benim sorum şu: Ben belirli şehirlere işletme açmak...
  8. Lalaitha

Oyunda Sade Diplomasi

Başlıktan da anlaşılacağı üzere oyunda sadece diplomasi olan bir mod var mı? Diplomasi modu kendi grafiğini itemini falan filan ekliyor oyuna ve ben sadece şu ittifak anlaşmalarını vs falan istiyorum. Bununla ilgili bir mod var mı? Veya ne yapmalıyım bilen var mı? Native'e bunları ekleyip...
  9. Lalaitha

WB Warband Krallıklar Arası Diplomasi Rehberi

Şimdi birçok warband oyuncusunun büyük bir sorunu rehberlerde belki vardır bilemem ama bir de ben bir rehberini yapayım dedim. Zamanında canıma tak ettiydi. Şunla ilişkim 34 bana savaş açtı olayları neden oluyor anlatacağım. Ondan önce biz bi anlaşmaları tanıyalım; * İttifak Anlaşması * Savunma...
  10. Lalaitha

Warband Multiplayerde Hile Kullanmak?

Hocam multiplayerle ilgili bölümü bulamadım buraya açtım. Ya sabah native de multi oynuyordum. Bir oyuncu girdi adam baya hızlı atletizmi 10 gibi koşuyor. Can da ne cansa tüm vücut kan içinde kalınca ölüyor. Özellikle oyuna girerken ss aldım. 190 öldürme kan içinde falan hala savaşıyordu sonra...
  11. Lalaitha

Warband Evlat Modu Sürgün Adasından Nasıl Kaçarız?

Beyler başlıktan da anlayacağınız üzere ben Evlat modunda gemide isyan çıktı yakalanınca gemiden ölüme attılar. Ölmedim bi adaya düştüm düşüş o düşüş yerliyle balık tutuyoz başka bir şey yok. Bişeyler geveliyor anlaşılmıyor da (karakterde "hiç bir şey anlamadım" diyor) Ne yapmam gerek bilen var mı?
  12. Lalaitha

Nizar ve Ymira Aşkı Nedir?

Beyler bundan 3 hafta önce kadar bi arkadaş forumda "Ben Nizarla Ymira'yı gruba aldım 1 hafta sonra evlendiler olay büyük meme değil aşk " gibi bişey yazmıştı. Bende de Ymira "Evlenecek adam arıyorum" gibi sözler söylüyor. Nizar "Kendime yakışır hanım bulayım" falan diyor. Böyle 70 gün geçti...
  13. Lalaitha

M&B: Warband Ziyafete ve Mareşale Eşlik Etmeyen Kontlar?

Beyler bi ülke kurdum 21 kont var 2 tanesi ne mareşale savaşta eşlik ediyor ne de barışta ziyafetlere geliyor sorunca da "Askerim az adam toplamam lazım" gibi şeyler diyor. (210 askeri oldu yeter da topladı nereye kadar) :(
Back
Top Bottom