Search results for query: *

1. 1 elo for 1 lvl

sefer haritasının yıllara göre değişimi

oyunu 2015 yılından beri bekleyen ve takip eden biri olarak sefer haritasının değişimi dikkatimi çekti ben eski haritaları daha çok beğeniyorum çünkü oyunun havasına daha uygun tasarlanmış ve daha kaliteli yenisine nur inmiş sanki :grin: sizlerin düşüncelerini merak ettiğim için bu konuyu açmak...
  2. 1 elo for 1 lvl

Bannerlord 2015 yılındaki seslendirme ve cordalos karakteri

konu saçma gelebilir belki ama uzun zaman önce izlediğim bir bannerlord videosu aklıma geldi sizlerle paylaşmak istedim cordalos karakteri ozaman dikkatimi çekmişti neden kaldırıldığını merak ediyorum ya da eklenecek mi bilgisi olan var mı :) bu arada 2015 yılında oyunda sesli konuşma özelliği...
  3. 1 elo for 1 lvl

konuşma ekranları

eski konuşma ekranlarının geri gelme ihtimali var mı ben çok beğeniyodum yenileri bence çok kalitesiz duruyor eskisine göre eski konuşma ekranı eski konuşma ekranı eski konuşma ekranı yeni konuşma ekranı bu iki foto yetersiz kalmış olabilir internetten çok bulamadım ama oyunda çok farklı...
  4. 1 elo for 1 lvl

multiplayerda cızırtı ses patlaması (hata bildirimi)

multiplayerda nadiren de olsa korkunç bir ses patlaması cızırtısı oluyor :) hata bildirimleri bu başlıkta mı yapılıyor tam bilmiyorum ama olay multiplayerda yaşandığı için burada paylaşmak istedim(tek oyunculu modda var mı bilmiyorum bu sorun varsa yazın lütfen) son gelen güncellemeden sonra...
  5. 1 elo for 1 lvl

oyunda tarih olsa daha güzel olmaz mı

bannerlordda sevmediğim bi özellik gerçekten tarih 4 mevsim her biri 30 gün şeklinde yapılmış ben normal ay ve günlerin olmasını isterdim 27 nisan 1185 gibi warbandda öyleydi ama şey diyeceksiniz yaşlanma,çocukların büyümesi vs sıkıntıya girerdi belli olaylarda timeskip yapılabilirdi bence...
  6. 1 elo for 1 lvl

multiplayerda atlıların oyun zevkini kaçırması

lütfen multiplayerda atlı sayısına bi sınırlama getirilsin adam akıllı kılıç kılıça savaşamıyoruz ve sadece ben değil oyun esnasında da bu durumdan şikayet eden birsürü türk yabancı oyuncular var örnek vermek gerekirse yaya bir düşmanla savaşırken bir atlı geliyor hop beni yada rakibimi...
  7. 1 elo for 1 lvl

İçinde top bulunan bir mod var mı ?

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım konuyu yanlış bi yere açıyorsam lütfen beni uyarın başlıkta yazdığım gibi toplarla kale kuşatabildiğimiz bir mod var mı ?
Back
Top Bottom