Search results for query: *

1. HakanPasha

Napolyon Savaşları Klan, Sunucu, Etkinlik Alt Forumları Bilgilendirmesi

Türkçe forumdaki konuyu olduğu gibi fse ye aktarıcam ancak kapalı olduğu için alamıyorum ne yapmalıyım
  2. HakanPasha

Napolyon savaşları klanlar arası maçlarda kurallara riayet edilmemesi

Bu tarz maçlar lig çerçevesinde olsun en azından herkes düzenli maçlar yapar diye düşünürdüm eskiden,ama klanların sırf kazanmak uğruna lig için usta oyuncular getirtmesi beni soğuttu liglerden
  3. HakanPasha

Gatts said:
    NWL kuralları var bunun için, onlar da şöyle genel olarak:

-FIC, FOL, ROF, Rambo yasak. Subayın lineından bağımsız tek başına hücum etmesi de rambo sayılır.

-OA karşı subay kendi lineına çok yakın değilse veya üzerinize doğru line olarak dik gelmiyorsa yasak.

-Headglitch NWL'de serbest ancak klan liderleri maçtan önce konuşarak bir karara varabilirler.

Bunun dışında invite mevzusu var. Bazı durumlarda karşı taraf invite isteyebilir veya istemeyebilir. Keza bunu da klan liderleri önceden konuşarak çözebilirler.

Bundan bahsediyorum,genel olarak nwl kurallarına göre eğitimler verilir.Topluluğun genelinden bahsediyorum bir tek kendimden değil.Ancak öyle saçma sapan tiplere denk geliyorum ki bunlar umurunda değil adamın.

Rumilin dediği gibi hakem mevzusu iyi olur tabi ama,hakemlik yapabilicek düzeyde tarafsız arkadaşlara ihtiyacımız var.Bir konu uzerınden bu hakemlik yapabilicek arkadaşları bir yere toplayıp maç yapacaksak ordan seçip maça çağırmamız iyi bir fikir olabilir.
  4. HakanPasha

Sevgili napolyon savaşları alay liderleri ve oyuncuları.Bu yazıyı yazıyorum,hiçbir işe yarayacağını düşünmesemde rahatsız olduğum bir konu olduğu için düşüncemi paylaşmak istedim. Alay lideri olarak daha önce bir toplulukta bulunmamış oyuncuya oyun kurallarını öğretiyoruz,yenı oyuncular ufak...
  5. HakanPasha

Iron Europe Eventi

Her hafta salı günü ıron europe eventi yapılmakta.Bireysel katılım olmuyor sanırsam.12 ve 57.Alay düzenli olarak katılmakta.İstediğinize katılıp eventlere girebilirsiniz.

https://steamcommunity.com/profiles/76561198208519188/ 57.Alay

https://steamcommunity.com/id/pashaof12/ 12. Alay

6. HakanPasha

Yaz bitmeden yeni bir turnuva?

Hep destekledik ligleri turnuvaları ama,çoğu alay işin çakallığına kaçıp kendi gücü yerine sırf lig için özel oyuncular davet ediyor.Bu insanı baya bi soğutuyor açıkcası.isim sallıyayım 950.Alay çok eski ve güçlü oyunu bırakmış oyuncuları çağırıyor.Ben 950.Alaya karşımı oynuyorum yani şimdi ? Bununda önüne guid id ile falan geçilemiyor maalesef etkinlik sahiplerinede kızamıyoruz.
  7. HakanPasha

Yeni yama ! TEST

Keşke holdfasttaki gibi öldürdüğünde mesafesi yazma gibi şeylerde olsa
  8. HakanPasha

30 Ağustos Zafer Bayramı Etkinliği (RP)

Saçma falan değil,adamlar duruma göre plan program yapıp mapi ona göre hazırlıyorlar,ki haftalardır b öyle bir etkinlik olacak herkes biliyor.Son günde katılmaya çalışmak saçma yani.Düzeni bozmaya ne gerek var.Katılınılmak isteniyorsa önceden söylenmeliydi.Ha sunucuya giremezsiniz falan denmiyor,izleyici yerine geçersiniz deniyor.
    Daha iyisini yaparım diyorsan buyur sen yap rumil bey.Anca boş lakırdı
  9. HakanPasha

12.Türk Gençliği Alayı / 12. Türkisch Jugend Regiment [Aktif] [Alımlar Açık]

MTeksahin said:
    Başarılar.Eski klanım buradaki ortamı hiçbir yerde bulamadım

Hayırdır paramı isticen len  :grin: Şaka bi yana bu ortamda senın gıbısını gormedı güzel kardeşim görüşün için teşekkür ederim
  10. HakanPasha

Napolyon Savaşlarına Nasıl başladınız ?

Steam takılmazdım hiç,lolcüydük falan hergün deli gibi lol atardık.
    Sonra lolü bıraktım farklılık olsun arayışlar içerisine girdim,yaş şimdi 20,ortaokulda arkadaşım warbandı gösterdi.
    Küçükken elimize sopa falan alıp kılıç kalkan oyunları oynardık
    .Dedim çok güzel crackli falan oynuyorum single,yıllarca oynadım.

Lol bıraktığım zamanlar aklıma geldi bi şu oyunu alayımda multiplayer oynayayım hiç oynamadım.Ful collection aldım 2017 eylül gibi.Native girdim multi çıplak adamlar bana tecavüz ediyor oyundan hiçbir şey yapamıyorum sıkıldım pişman oldum nıye aldım bu oyunu dedım.Napoleonic wars deniyim dedim.Yine aynı mevzu sıkıldım kapadım oyunu.

Başka bi gün kurcalarken komutanlar savaşını keşfettim napoleonic warsta.Cok hoşuma gitti günlerce oynadım gece geç saatlere kadar.Suzuki nickli bi amerikalı oyuncuyla tanıştım cok iyi birisiydi.Klan var gelmek istermisin dedi.ilk klanım 32e'ye böylelikle girmiş oldum.NA klanıydı.ben nası cahilim tabi bi bok bilmiyorum yok.200 pingle oynuyorum adamlarla.Ama 200 pingime rağmen benı dışlamamışlardı yardımcı oldular.Maçlarına aldılar,nişanda bal falan  bi şanstan ön plana cıktığımdan gözönündeydim 2 hafta kalmıştım klanda ama cok güzel anılarım oldu.

Derken bir gün,çoğunuz tanır,Yabgu Anıl nickli bi cocuk ben yıne komutanlar savaşı oynarken takılıyoruz beraber tanıştık sunucuda.Dediki Türk klanı var gelirmisin.Merak ettim gideyim dedim.32e NA olduğu için gece 2 de başlıyor etkinlikler haliyle uykusuz kalıyor insan bırakmak zorunda kaldım.57.Alaya girişim bu şekilde oldu,Yani Türk ortamına tam girişim.O gun bugündür de napoleonic wars ortamındayım.Ama belki her oyun klanında olabilicek bir şey olabilir ama daha önce duymadığım oyunları oynadım bu ortamda.Hanfiri gibi büyük sevgi ve saygı duydugum arkadaşlıklar edindim.Bazen iyiki girmişim diyorum,bazen lanet okuyorum.Ama hepimizin bildiği üzere napoleonic wars bi başkadır  :wink:
  11. HakanPasha

12.Türk Gençliği Alayı / 12. Türkisch Jugend Regiment [Aktif] [Alımlar Açık]

Meka33 said:
    Almanca bir isim kullanmaya çalışmışsınız, güzel lakin '12th' sadece İngilizce'de kullanılır. Zwölfte kısaltılırlen aynı Türkçe'deki gibi '12.' kullanılabilir.

Ayrıca konu başlığındaki resimde 'Turkish' kelimesi kullanılmış. Yine İngilizce bir kelime. 'Türkisch' olarak yeniden düzenlenmeli. Konu başlığında da 'Türkisch' kelimesindeki 'ü' harfi unutulmuş.

Madem konu düzenine dikkat ediyorsunuz, bunlara da dikkat etmelisiniz.

Bilgilendirme için teşekkür ederim uzun zamandır görmeyeli almancayı unutmuşum.
  12. HakanPasha

♞ Cavalry Napoleonic Wars League - Turkey [Ana Konu | CNWL_TR] ♞

12.Alay olay çekilme kararı almış bulunmaktayız hiçbir sebebi yönetimsel veya oyuncu sorunumuz yoktur
  13. HakanPasha

70y Revolyutsiya Armiya [PASİF]

Hırslı ve işini iyi yapmaya çalışan birine benziyorsun,önceden ufak bi tanışıklığımız var.Hayırlı olsun başarılar diliyorum :party:
  14. HakanPasha

10th Royal Lincolnshire Regiment [Alımlar Açık] [Aktif]

Başarılar dostlarım
  15. HakanPasha

♞ Cavalry Napoleonic Wars League - Turkey [GUİD PAYLAŞIM MERKEZİ | CNWL_TR] ♞

Alay adı 12.SS Türk Gençliği Alayı    Lider HakanPasha

GD[12thSB]HakanPasha: 1135299
    GD[12thSB]CrawL:1641685
    GD[12thSB]Efe arda:1653449
    GD[12thSB]JonSnow : 1621621
    GD[12thSB]Warlus /Gürkan: 1762424
    GD[12thSB]Creative: 1735800
    GD[12thSB]Baha: 1497647 
    GD[12thSB]Poyrock: 1133582
    GD[12thSB]Muzaffer: 1520687
    GD[12thSB]Reichfuhrer: 1702557
    GD[12thSB]Cafer: 1532063
    GD[12thSB]Yasampasha:1640955
    GD[12thSB]Dede: 1652742
    GD[12thSB]PercyJ: 1602038
    GD[12thSB]Bordo: 1648847 
    GD[12thSB]Fahre: 1973701
    GD[12thSB]Creative: 1735800
    GD[12thSB]Jesar0v: 1464073
    GD[12thSB]DaisY:  548200
    GD[12thSB]Dedox: 1643805
    GD[12thSB]Özgür: 171536
    GD[12thSB]Firexx:17320502
    GD[12thSB]Lengador:1479130
    GD[12thSB]Gengador: 1470405
    GD[12thSB]Tijeb:1504240
    GD[12thSB]EmirUMZ:1603141
    GD[12thSB]OFK9047: 1637206
    GD[12thSB]Juanin:1149463
    GD[12thSB]Rommel:1562339
    GD[12thSB]Aragorn:1679128
    GD[12thSB]Jesar0v:1464073
    GD[12thSB]Emirhan:1196582
    GD[12thSB]Walter:1623467
    GD[12thSB]Tolga:2849209
    GD[12thSB]YEG:1741008
    GD[12thSB]Psicho:1614416
    GD[12thSB]Şehsuvar:1657702
    GD[12thSB]Cenker:1732487
    GD[12thSB]Panda:1655941
    GD[12thSB]Zerobatuhan:1337374
    GD[12thSB]Adem:1822731
    GD[12thSB]Voyvodola:1717971

Nickler değişiklik gösterebilir
  16. HakanPasha

♞ Cavalry Napoleonic Wars League - Turkey [Ana Konu | CNWL_TR] ♞

Zafer Bey said:
    Şimdi burda biraz dert yakınmak ve bu derdime bi çözüm bulma peşindeyim derdim şu:
    Türkiye Milli takımının bu denli bir turnuvada yer alması. Nedenlerine gelince Türkiye de bu denli bi turnuva daha önce yapılmadı(Süvari).Bu yüzden çoğu alay tecrübesiz ve bilgisiz.Böyle bir ortamda Milli takım gibi profesyonel bir oluşumun olması turnuvadaki dengeyi alt üst edicektir. Her turnuvada olduğu gibi çekilmeler olucak ve bu olay çekilmeleri körükleyecektir. Eğer milli takımın derdi tecrübe kazanmaksa onlarla maç yapmiyacak bir tane bile Türk klanı yoktur.Çünkü onlar bizi dünyaya temsil ediyorlar.Her zaman arkalarındayız ve destekliyoruz fakat böyle acemice bir ortamda profesyonel bir topluluğun bulunması bence yanlış. Dediğim gibi amaç tecrübe kazanmaksa biz onlarla maç atarız zaten. Zaten hâlihazırda çoğu oyuncunu alayı var ve bu alaylarda oynayacaklar. Toplu bi şekilde takım çalışması yapmak istiyolarsa ki isteyeceklerdir bu noktada biz varız zaten umarım anlattıklarımı kavrayabilmişsinizdir.İyi oyunlar

Katılıyorum,ama tek düşüncem özel olarak konustugumuz gibi,katılım isteyen topluluğa siz gelmeyin demek pek doğru gelmiyor gibi.Ancak baktığımızda katılım gösteren toplulukların tamamı tecrübesiz ve eğlencesine giriyor.Çok try hard bi lig olmasını istemem açıkcası.Ve zaferin dediği gibi milli takımın bulunması çekilmeleri körükleyebilir
  17. HakanPasha

[TR] Revolution Event // Linebattle [Cumartesi] [Başvuru: AÇIK]

Alay ismi: 12.SS Türk Gençliği Alayı
    Sınıf :Hat piyadesi
    Tahmini kişi sayısı: Hat Piyadesi (13-1:cool: -
    Tek seferlik/Haftalık: Haftalık
    Alay liderinin iletişim linki: http://steamcommunity.com/id/pashaof12/
    Kuralları okuyup kabul ediyor musunuz?: Evet
  18. HakanPasha

Siliniz

istediği kadar adam çalabilir istediği kadar klan kurabilir.Fazla uzun sürmez çünkü kendisi inanılmaz düzeyde vasıfsız birisi.

Daha önce bir sürü klan kurdu kapattı.Sonuç belli.Bu durumunuzu paylaştığınız için teşekkürler bu arada.Liderler daha dikkatli olacaktır
Back
Top Bottom