Search results for query: *

1. Karakam

Oyunda Hiçbir Modun Çalışmaması

Ne demek.Bannerlord sayfasının sağ üst tarafında ayarlardan sürümü seçebiliyorsun.
    tam olarak nerede betalardan mı bulamadım ?
  2. Karakam

Güzel. ama sistemsel modlarla pek işin olmasın yani eski modlarla.1.5.4 modlar için pek iyi sürüm değil bence yüzden multiplayer oynuyorum ve başka kişisel sorunlardan dolayı.Single için tam sürümü bekleyeceğim.Modlarla rahat oynamak istiyorsan 1.5.3'ü öneririm.
    teşekkürler nasıl 1.5.3 e alabiliriz
  3. Karakam

Seçtiğin sürüm ile alakalı herşey.Eğer modlarla başladıysan bir kayıta o sürümde kalmalısın.Ünlem veren 1-2 mod vardı bendede sorun yok.Ballistic diye bir mod var onu sakın indirme sadece format atmak zorunda kalırsın :grin:
    üstad şuan kayıtlı oyunum yok hepsini sildim zaten en güncel mod sürümünü indiriyorum 1.5.4
  4. Karakam

Bir hatayı belirtir.BetterTime'da iptal :grin:
    üstad başını ağrıttım hangi modu modulese atsam yanında ünlem çıkıyor oyun açılıyor ama
  5. Karakam

Bir hatayı belirtir.BetterTime'da iptal :grin:
    sevdiğim modlar düzeltebilme ihtimalimiz yok mu acaba ?
  6. Karakam

Xorberaxcut - Townsmania - Telepathy - CaravanXP - TierbasedCaravan hatırladıklarım. Adım adım gitmekte fayda var dostum.

böyle ünlemler olması sence bir hataya mı işaret
  7. Karakam

Mod listem bu ama 4-5 tanesi 1.5.4 için uyumlu değil maalesef.Single oynamaya 1.5.3 ile tekrar başlamıştım güncelledim ve farklı bir değişiklik olmadığından bıraktım çünkü daha çok multiplayer oynuyorum artık.
    TMj4Oc.png
    1.5.4 e uyumlu olmayanları söyler misin
  8. Karakam

O zaman harika! O menüden kat kat fazla detay var bu modda.
    ağam teşekkürler oldu bana mod listeni önerir misin öyle gideyim
  9. Karakam

Detailed Charecter için güncel bir modu var onu kullanın beyim.
    1.5.4 ile o mod iptal oldu bildiğiniz.Butterlib yüzünden açılmıyor zaten geçen bir dostum mod denememi istedi bendede sorun çıkardı.Tam olarak ne işe yarıyor?
    bunu mu indireyim beyim o zaman butter libe falanda gerek kalmıyor deneyeyim bir o zaman
  10. Karakam

mesela mod conf. görünmüyor fakat mod ayarlarında mevcut görsellere bakın isterseniz.

*
  11. Karakam

Diğer launcher'ı kullanmalısın bence.
    dostum ne diyor burada

launcherin durumu böyle
  12. Karakam

Diğer launcher'ı kullanmalısın bence.
    teşekkürler
  13. Karakam

Detailed Chracter Creation modunu kurarken modun sayfasında github linki var ordan indir(1.5.4 yazıyor). Ayrıca Harmony,ButterLib.UIExtenderEx ve Mod Configuration modlarınıda indirmeyi unutma yoksa çalışmaz.
    mesela şuan bu moda tik atamıyorum
  14. Karakam

Detailed Chracter Creation modunu kurarken modun sayfasında github linki var ordan indir(1.5.4 yazıyor). Ayrıca Harmony,ButterLib.UIExtenderEx ve Mod Configuration modlarınıda indirmeyi unutma yoksa çalışmaz.
    github derken kardeşim ? diğer gereksinimi olanları kurdum.
  15. Karakam

Bendeki modlar ihtiyaç duymuyor modlib ve tweaks moduna. Bu arada şu an modlib oyunun sürümüne uygun değil.
    senin gibi bir modlayayım bakalım vortex kullanıyorsun değil mi ?
  16. Karakam

Detailed Chracter Creation modu tek başına çalışmıyor. O yüzden ek olarak modlar indirmeni istiyor. O da onlardan biri.
    e sende mod lib ve tweaks yok
  17. Karakam

Kullandığım modlar bunlar (seçili olmayanlar crash verdirtti bir süre sonra o yüzden aktif etmiyorum)
    Kardeşim ben de modlib ve tweaks vardı butter lib ne oluyor
  18. Karakam

Modları teker teker yükleyip gir sorun çıkanları sil.Hiçbir şekilde açılmıyorsa oyunu silip baştan yüklemelisin bence.
    ayrıca oyuna indirdiğim BannerLord Launcherden giriyorum
  19. Karakam

ü
    Modları teker teker yükleyip gir sorun çıkanları sil.Hiçbir şekilde açılmıyorsa oyunu silip baştan yüklemelisin bence.
    üstad oyunu silip şuan baştan yükledim ne yapmalıyım sağlıklı bir modlama için
  20. Karakam

Bende de crash veriyordu. Oyunu sildim tekrar yükledim düzeldi sayılır ama bazen bazı modlar oyun içi crashe sebep oluyor bu yüzden o modları kaldırıp tekrar giriyorum.
    bir modun hata verdiğini nasıl anlayabilirim yani hangi mod olduğunu ?
Back
Top Bottom