Search results for query: *

1. messiandmessi

Bannerlord Çıkış tarihi ( ANKET )

Brav3heart said:
    Türk firması olduğu nasılda belli.Yıllardır bize oyundan haberler veriyorlar yok atın artık kafası oynuyor,yok atın saçı oynuyor,şimdi birşey diyeceğim ama ban yemeyeyim diye demiyorum.Siz o teknolojiye gelene kadar millet o ata yapay zeka yükledi,at kendisi düşünüyor artık siz hala atın kafasındaki saçı oynata durun.Birde geçen yeni video yüklemişler yok artık envanterindeki kılıç sırtında gözükecekmiş,tövbe yarabbim.
    Vallahi helal olsun. Katılıyorum...
  2. messiandmessi

Kalradya adının nerden geldiğini buldum

kalradyafatihi said:
    Calradia --> arkadia veya Kalradya --> arkadya. Şimdi benzetmelisin
    Alakası bile yok. Benzeterek biryere varamazsın.
  3. messiandmessi

Kalradya adının nerden geldiğini buldum

Alakası yok.
  4. messiandmessi

Bannerlord oyununda hile kullanacak mısınız?

Ben ilk 1-2 gün hileyle herşeyi test edecem. Mesela savaşları ,kale kuşatmalarını,silahları,zırhları,atları test etmeden direk oyuna dalmam. Önce hakim olacam oyunun siyasetine yoksa nasıl bir yol izleyeceğimi anlamam.
  5. messiandmessi

M&B Warband - Savaş Taktiklerinizi Anlatın!

Karakterin Adı:[/b Muhammed Paşa]
    Kiminle Savaştınız:[/Kral Harlaus]
    Arazi:
    Savaş Türü:
    Kullandığınız Mod:
    Zorluk Seviyesi:
    Ordunuzdaki Askerlerin Irkı:
    Ordunuzun Sayısı:
    Düşmanınızın Sayısı:
    Taktiğinize Verdiğiniz Ad:
    Taktiğinizden Sonraki Başarınız:
  6. messiandmessi

Alt+Tab Atınca Oyun Çökmesi

Bilgisayarın iyi değildir. Benimde öyleydi. Yeni bilgisayara geçince sorun kalktı veya Mod bilgisayara ağır gelmiş olabilir.
  7. messiandmessi

2018'in İlkbaharına gireceğiz ses seda yok. 6 yılda oyun mu çıkarılır ? GTA5 bile 5 senede çıktı.
  8. messiandmessi

Çıkış tarihi zannımca 2018'in sonu gibidir.
  9. messiandmessi

Koskoca GTA 5 , 50 GB küsür oyun 5 yıl arayla çıkıyor. Sanırsın Bannerlord 40 gb falan. Taş patlasa 10-12 Gb'dir.Ümidim kalmadı artık. 2014'den beri bekliyorum. Ortaokul 7'deydim. Çok mutlu olmuştum. Şimdi 11.Sınıf yani Lise 3 oldum. Seneye de YKS var. Oyun çıksada oynamam çok zor. Sonra Üniversite var. Sonra askerlik , sonra da evlilik var nasipse. Şimdi ben lise de oynayamazsam ne zaman oynayacağım.Üniversite de biraz oynarım ama tadını alamadan vizeler finaller gelir. Kuzenim Bannerlord'un duyurulduğu sene doğdu. Şu an 6 yaşına geldi. Tamam daha iyi çıkarmak istiyorsunuz da eksikte olsa sürün piyasaya. Sonrasında güncelleme getirirsiniz. Benim tahminim 2019-2020 arasında. Düzenli ve disiplinli çalışmış olsalardı eğer Bannerlord 2015 en geç 2016'da çıkardı.
  10. messiandmessi

Oyunu Halen Kaç Kişi Oyunyor?!?!

3684 saat oynadım. Ama her oynadığımda ilk oynayışım gibi zevk alıyorum
  11. messiandmessi

2018 oldu. Hâlâ ortada hiçbir belirti falan vs. yok. Demek ki 2019 başlarında çıkar anca. GTA 4 2008 yılında , GTA 5 2013 yılında çıktı. Yani 5 yıl var arada . Bunlar 2010'dan beri başlamışlar , 2012'de duyurmuşlar. 2019'da çıkar o zaman. Koca 9 yıl! Ne demek 9 yıl?  9 yıl olmasıda belli değil 2020'ye de sarkabilir. GTA 6 çıkacak bunlar hala oyun çıkaramadılar.
  12. messiandmessi

Cihat ve Haçlılar mı ? Osmanlı Senaryosu mu ?

İkisi arasında kararsız kaldım hangisi acaba ? Millet en çok hangisini seviyor diye merak ediyorum. Hadi Beyler ANKETE !
  13. messiandmessi

Farkettim de 2020 ve sonrasına inananlar bayağı fazla :smile: Taleworlds bizi nasıl bir hale getirdiyse :smile:
  14. messiandmessi

Kayı Beyliğinin Dirilişi Mod !!

Mount and Blade Warband'ı yaklaşık 6-7 aydır oynamıyorum. Sırf şu modu denemek için indiriyorum.
  15. messiandmessi

Efe Bozkurt said:
    ''Sürpriz yapıp 1-2 ay içerisinde çıkartırlar.'' Yazısını sarhoşken mi yazdın?

Şaka yaptık lan.
    [size=18pt]Kendi kendimizi avutuyoruz  , bakma öyle yazdığıma maksat gönlümüz kalmasın  :grin: :grin:[/size]
  16. messiandmessi

Beyler ANKET yapıyoruz. Mount and Blade II Bannerlord ne zaman çıkar ?
  17. messiandmessi

Türk modları mı yabancı modlar mı ?

Bizde ki Cihat ve Haçlılar modu hepsine yeter :grin:
  18. messiandmessi

Hancı ve şehir ile ilişki geliştirme hakkında

Senin için yapıyorum bekle daha 60'dayım 100 olunca söyleyeceğim İnşaAllah
  19. messiandmessi

Warband'daki hangi yoldaş olmak istersiniz?

Lezalit adamda karizma var. Düşmanı karizmasıyla öldürür.  :grin: Sonra Artimenner tam Diriliş Ertuğrul dizisindeki Artuk Bey , Payitaht Abdülhamid dizisinde Tahsin Paşa gibi Maşallah...
  20. messiandmessi

Warband Hilesiz Bitiren var mı ?

Sarranidlerin 1 kalesini alamadım , tüm lordları tek kaledeydi bende kaleyi alamıyordum.
Back
Top Bottom