Search results for query: *

• Users: Kortlcha
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Kortlcha

Kortlcha's Expansion to Native Modu (SP) (WB) v9.5 Patch çıktı!

Modun özellikleri: Videolar: Resimler: [/spoiler] Teşekkürler: Diplomacy mod yapımcıları, Pre battle orders & deployment mod makers. Falx (Custom Banner codes) Litdum Mod linki: Yamalar:
  2. Kortlcha

SP Native Kortlcha's Expansion to Native mod (v7) |v7 has released

What changes this mod? This mod increases of variations of game's features. Adds some variety of features. Features: I will increase the features of this mod in 2. version. And will edit some dialogs.(An example, Rolf's dialogs, as you can see from images.)(An Example, the feasts, increasing...
  3. Kortlcha

Calradian Politics (SP) [WB] (%32)

Özellikler: Hikaye: Küçük Detaylar: [/spoiler] Resimler: Burada Artimenner, yer yer dolaşarak hikayeyi anlatıyor. İngilizce düzeltilir: Bir şehirden bir şehre giden yolcu istatistiğinden bir kare: İngilizce düzeltilecek...
  4. Kortlcha

Game is not launching after verifying files

Game is not launching after verifying files. I selected to verify files but then, the game is not launching. What should I do?
  5. Kortlcha

Şehir simülasyonu modu (sp) (WB) Başka bir modla birleşti

Konu: Planlanan Özellikler: Teşekkürler: Planlanan özellik: - Botların bina yapay zekası. Resimler: Bazı kodlar:(Eskiler) Bize diplomasi isteği geldiği zamanki kodun %20'si:Eski) [/spoiler] Not: Modun bitmesine az kaldı. Yani bu dediklerimi yapıyorum. O yüzden "mod troll" gibi bir...
  6. Kortlcha

WB Oyunun Dengesi Rehberi

Oyunda, süvariler daha zor öldürülebilirlerdir. Hücum ettiklerinde ağır zaiyatlar verdirebilirler, ve hızlı olduklarından normalden 2-4 kat daha fazla zarar verebilirler. Oyunda aslında zırhsızlık hiçbir işe yaramamaktadır. Çünkü dövüşlerde, birimlerin seviyesi ve zırhı yapay zekayı etkilemez...
  7. Kortlcha

İber Yarımadası Modu (SP) [WB]

Özellikler: - Artık derebeylik sistemi yok. Sadece 1 kral ve 1 lord var.(%100) - Gelişmiş siyaset(%5) - Her ülkenin bir hedefi var.(%5) - İstersek, bakan vasıtasıyla ordu spawnlatabiliyoruz.(%60, hedefte) - Oyunda general havuzu kavramı var. Herhangi bir ordumuza general ekleyebiliyoruz...
  8. Kortlcha

Bannerlordda ticaretçilik

Sizce bannerlord'da ticaret sistemi nasıl olur?
  9. Kortlcha

Balanli Köyü Danışmanı (Hikaye) (SP)

Merhabalar ben Kortlcha. Konu: Balanli köyüne bir danışman gelmesi gerekirdi lakin danışman gelmedi. Biz o danışmanı bulmak için yola koyuluyoruz ve hikaye başlıyor. Hikayenin tamamlanan kısmı: Balanli köyünün yaşlısına gidiyoruz. Bize Harlaus'a bir danışman geleceğini, ama köye hiç...
  10. Kortlcha

Oyuna yeni tüccar ekleme dersi

Selamün aleyküm; Bu derste size oyuna yeni tüccar ekleyip ona diyalog vermeyi öğreteceğim. İlk olarak module_constants'ı açın ve en alta şunları ekleyin: slot_town_tereyagi_uretim = 558 slot_town_bira_uretim = 551 slot_town_icki_uretim = 552 slot_town_keten_uretim = 553 slot_town_kadife_uretim =...
  11. Kortlcha

Evde Gece Modu 1 (SP) [WB]

Konu: Planlanan özellik: - Çok sonlu senaryo. Balanli modundan kalan tecrübelerimle size farklı sonlara götüren sonlar tasarlayacağım, tıpkı balanli modundaki gibi. Tamamlananlar: Tamamlanmayanlar: Teşekkürler: Hypercharge(bayağı desteği oldu bana) frozenpainter(Yine yardımcı olanlar...
  12. Kortlcha

[OSP][Model] Kortlcha'nın mutfağı

https://mega.nz/#!2Fw3lCZa!38MPKsLCxGjHYOIv_jH71-gUrKjHJcgZ0Sme44lO3fg İçindekiler: Konserve 2 koltuk çeşidi PP Bizon(basit model) Balkabağı Çaydanlık Çubuk Çalışma masası Hastane masası Çubuk Kalem Karton kutu Kalem bardağı Silgi 3 çeşit koltuk Konserve Cuirass Pelerinli cuirass Alt ve üst...
  13. Kortlcha

[OSP][Kod] Basit ve geliştirilebilir nüfus sistemi

Nüfus sistemi: Bunu bir kıyafetin üstüne göğüslük olarak kullanabilirsiniz: İnternetten bulduğum resimler. Toplam 150+ mb. Demir, kum sur, çim vb şeuler var. 40+ demir resmi var. Eklenebilir.
  14. Kortlcha

Normal map kaynaklı Siyah texture

Texture için normal map yapıp material eklediğimde bu oluşuyor: Bump mapsiz hali ise bu: Normal mapi yaptığım adımlar: -Textureı alıyorum. -Ya siyah beyaz yapıyorum, ya da hiç yapmadan aşağıdakini uyguluyorum. -Daha sonra x y z yi ayarlıyorum. -Dds olarak kaydediyorum Bunu nasıl...
  15. Kortlcha

Üstteki üyenin yazdığını okumaya çalış

Oyun: Kurallar: Başlatıyorum.  Kelime: Cvarltcha
  16. Kortlcha

Ders: Oyunda saat kavramı

Şuanda eksikliklerim olabilir. Lakin zaman geçtikçe düzeleceğini düşünüyorum. Temel zaman kodları ve kuralları: Oyunda, mission_templates resmen ayrı bir dünya. Bunun için çoğu kavram gibi zaman kavramı da 2 çeşit. 1: Mission_templates store_mission_timer_a_msec = 2365 #...
  17. Kortlcha

Ders: Optimizasyon yapma

Merhabalar. Bu dersle sizlere "nasıl optimizasyon" düzelteceğinizi gösteriyorum. Optimizasyon kötüleştiren şeyler: 1- "try_for" ile başlayan(try_for_range, try_for_parties gibi) işlemler 2-Otlar 3-Trigger çokluğu 4:Frozenpainter'ın "Texturelerde Optimiazyon" dersi: Şimdilik bu kadar...
  18. Kortlcha

Dilaren Mod (SP-MP) (Tamamlanmadı, %46) İptal

Dilaren Mod'un özellikleri: Vaegir Kergit Rodok Sarranid Chkasparat Kuhuriyun Vigsarthia Bolaekio[/spoiler] (tamamlanmadı, modun 2. versiyonunda gelecek) -Her ülkenin artık kendine has bir para birimi var; -Artık gelir gider için açılan maaş ekranı yok.(Gelir gider tablosu. Wercheg...
Back
Top Bottom