Search results for query: *

• Users: Rumil
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Rumil

Olası bir Bannerlord Ligi/Turnuvası

Selamlar arkadaşlar, en son TR'de birkaç tane turnuva düzenlenmişti bunların birisi erken erişimde yaptığımız düello turnuvasıydı. Oyunun şu anki yapısı her ne kadar tam olarak oturmuş olmasa da custom serverlerde ya da oyunun kendi eşleşmesiyle birlikte 6v6 klan savaşları yapmak mümkün. RM DM...
  2. Rumil

Forza Maeotis

İletişim
  3. Rumil

Taleworlds Geliştiricileri İle Söyleşi

Arkadaşlar merhabalar, tartışma konusunun altına ileti olarak atmıştım ama birkaç arkadaş konu açmamı istedi bu yüzden konu olarak açmak istedim... Yakın bir zamande Taleworlds ile söyleşi/podcast ayarlamak için tekrardan görüştük ve yakın zamanda çok güzel bir söyleşi gerçekleştireceğiz. Daha...
  4. Rumil

[BET-TR] Bannerlord Erken Erişim Turnuvaları [1v1] - Kazanan Jufasto!

M&B:Bannerlord Türkiye topluluğunun ilk turnuva organizasyonunu şerefle sunarım; karşınızda Bannerlord Erken Erişim Turnuvaları! [BET]. Türkiye topluluğu yeteri kadar kendini iyi bir düzeye getirememiş olsa da, topluluğun yavaştan şekillenmesi adına biz de topluluk için gerekli olan şeylerden...
  5. Rumil

Need More Info Eğitimden sonra crash

Arkadaşımın aldığı crash yukarıdaki gibidir, eğitimden sonra gittiği kaleden çıkarken crash yiyor ve rapor bu şekilde;
  6. Rumil

Sight - Bannerlord eSpor

Sight Nedir? Amacımız nedir? Sight, 2017 yılından beri yarı faaliyet gösteren bir topluluktur. M&B:Bannerlord oyununda da faaliyet gösterecek olan bir medya kuruluşudur. Asıl amacımız, diğer oyunların sahip olduğu eSpor kültürünü M&B:Bannerlord çoklu oyuncu üzerinde de yaşatmak. Rekabetin...
  7. Rumil

Sight - Bannerlord eSpor - sight-tr.com

Sight Nedir? Amacımız nedir? Sight, 2017 yılından beri yarı faaliyet gösteren bir topluluktur. M&B:Bannerlord oyununda da faaliyet gösterecek olan bir medya kuruluşudur. Asıl amacımız, diğer oyunların sahip olduğu eSpor kültürünü M&B:Bannerlord çoklu oyuncu üzerinde de yaşatmak. Rekabetin...
  8. Rumil

Bağlantılar

Discord Sunucusu https://discord.gg/448rHPU YouTube Sayfası https://www.youtube.com/channel/UCKoNhucIv0zkjkRg4Nb8FpQ? Steam Grubu https://steamcommunity.com/groups/sightgames
  9. Rumil

S.S.S - Sıkça Sorulan Sorular

Hakkımızda SIGHT Projesi, Sight Studio yapımıdır. Sight Studio 2017'de kurulmuş bilişim-medya topluluğudur. Sight Studio bünyesinde grafik, video edisyonu, ses düzenleme, yazılım, oyun geliştirme gibi dallar da bulunmaktadır. SIGHT Projesi Nedir? SIGHT Projesi,günümüzde gelişmiş olan...
  10. Rumil

Ekip Üyeleri

Muhammet Emir " ZenQuiel " Şeker Mustafa " Siamons " Köçen Ogedayhan Osman " Dr.Goulash " Gerçek Yasin " TheBerkayss " Berkay Halil İbrahim "SSForSS" Kızık Kardelen " novvIghro " Erdinç Fethi Kagan " KgnDml " Dumlu Güven " GuvenPoPe " Tarım Ali " Hosu " İnceyavuz Ömer " Photogenez "...
  11. Rumil

Bannerlord'un Medya Yüzü

Selam arkadaşlar Bannerlord'a dair aklımda belli başlı fikirlerim var,uygulayabileceğim ya da hedef kitlesinin bir kısmı forumda olduğu için forum üzerinden Bannerlord'u bekleyen arkadaşlarla bu konuyu danışmam doğru olur diye düşündüm. İyi kötü,kavgalı Warband'ın cidden güzel bir topluluğu...
  12. Rumil

[Haftalık Oyun Dışı Sorular] Enstrümanlar

Herhangi bir enstrüman ile ilgileniyor musunuz? Evetse hangi enstrüman? Seviyeniz nedir neler yapabiliyorsunuz İlgilenmiyorsanız hangi enstrüman ile ilgilenmek isterdiniz?
  13. Rumil

Arkadaşlar Public Sunucu açıyorum herkes gelsin

arkadaşlar merhaba,public sunucusu açmaya karar verdim herkesin oynayabileceği. ama kesinlikle yazışmalarda benim ismim veya alayımın ısmı geçmeyecek,geçerse direk banlarım yanı kurallar falan pek umrumda değil,herkesi beklerim sunucumun ısmı muhtemelen TR_FroupGighting olur 50ye yakın admın...
  14. Rumil

Pişman mısınız?

Napolyon Savaşları DLC sini oynuyor diye pişman mısınız?
  15. Rumil

Sayın Dostlar..

Sayın dostlar,yaklaşık 1 senelik süren Nw hayatımın sonuna gelmiş bulunmaktayım...Bu süre zarfı boyunca oyunun başından beri tutkuyla oynadığım topçulukta önemli şeyler yaptık,en azından kendi adımıza buna inandık..Kimi zaman 2 kişi olduk kimi zaman sayımız 10u geçti ama gönül koyarak yaptığım...
  16. Rumil

Holy League 5v5 Groupfight [Katılıma Göre Aktif Olacaktır]

Selam sayın Napolyon Savaşları oyuncuları,uzun süredir aklımda olan yaz ortası ligini,sizlerin önüne sunuyorum... Karşınızda,5v5 Groupfight Holy League Yazımın başlarında sizlere belirttiğim gibi uzun süredir aklımda olan bu etkinliği sizlere sunuyorum..Türk kullanıcıları arasında azalan...
  17. Rumil

Haftasonu Cuma Kuşatma Etkinliği [Inaktif]

Başlıktada belirtildiği gibi,her cuma saat 21:00 da olmak üzere siege eventi tarafımızca düzenlenmektedir. Event Günleri:Cuma Event Vakti:Saat 21:00 Slotlar:Line Artillery Light Kurallar: Kurallar klasik olacaktır,sıkı bir kural örgüsü izlenmeyecektir,event eğlence amaçlıdır. Katılım Formu...
  18. Rumil

Haftasonu Cumartesi Hat Savaşı Etkinliği

Başlıktada belirtildiği gibi,her cumartesi saat 21:00 da olmak üzere linebattle eventi tarafımızca düzenlenmektedir. Event Günleri:Cumartesi Event Vakti:Saat 21:00 Slotlar:Line Artillery Cavalry Light Kurallar: Kurallar klasik olacaktır,sıkı bir kural örgüsü izlenmeyecektir,event eğlence...
  19. Rumil

14th Regiment Of Castille Force [Aktif]

Back
Top Bottom