Search results for query: *

1. Haruxy

Mount & Blade Warband sizce en iyi modlar hangisi?

Native'e özgü Floris, Mod'a özgü Light and Darkness.
  2. Haruxy

Napolyon Savaşlarına Nasıl başladınız ?

Haruxy : Ağustos 2016'da 94th | Fexion'un sıcak karşılaması ile 94th Regiment of Foot'a katıldım. Forum sayfası hoş bir alay olduğundan ilgimi çekmişti. Oturmuş bir klan ve arkadaş yapısı olduğundan bir daha ayrılmadım. 94th daha sonra daha pasif bir pozisyona geçti, alay çok uzun süredir bu oyunu oynuyordu. Bir süre birlikte War Thunder oynadıktan sonra 57.Alay'a başvurmaya karar verdim. Roleplay tarzı işleyişi olan bir alaydı, TS'de birçok insanın aldığı ünvanları gördükten sonra rütbe alma heyecanı kapladı beni, ve sıklıkla eventlere katılmaya başladım. Alaya yeni katılanlar önce 27.Alay'da bulunuyorlardı. Birçok arkadaşımı orada edindim. Daha sonra ben daha yüksek rütbeliler ile diyalog kurmaya başladım. 27.Alay'ı Hakan Pasha idare ediyordu. Eventler ve antremanlar birbirini izlerken, bende oyun içerisindeki görüntü alma ve video alma alışkanlığımı oyun içerisine yansıtmaya başladım. Gün içerisinde olan, ve eventler sırasında olan pek çok anı kayıt altına alıyordum. Alay içerisindeki anlaşmazlık, 27.Alay'ın 57'den ayrılmasına sebep oldu. Yeni alayın ismi 12.Alay'dı. Kasım 2017'ydi tarihler. Ben o zaman genç bir liseli olarak garip bir şekilde Youtube'daki bütün Nasyonal Sosyalist içerikli videoları takip ediyordum. Sıraya, duvara, tahtaya çizdiğim swastikalar yüzünden öğretmenler ile tartışıyordum. Sebebi aile içi tartışmaların sürekli olduğu bir evin içerisinde kendimi yalnızlaştırmamdı aslında.. Adolf gibi yeni toplum yapısı yaratmak isteyen insanlar ise benim yeni düşünce arayışlarıma malzeme oluyordu. 12.Alay biraz..farklıydı. Alayın isminin sonunda ''SS'' vardı, üniformalarda kurukafa vardı. Bu benim fikrim değildi, ama oldu işte. SS bayrağı dalgalanan bir Teamspeak içerisinde zamanımızı geçiriyorduk. Ben ise yeni klanın ''Propaganda Bakanı'' olmuştum. General Hakan Pasha ile birlikte bütün klanı fotoğrafladım ve 300ss'e yakın bir kolaj oluştu. Daha sonra bu alayda pasif oldum ve uzun süre aktif bir alaya üye olmadım. Daha sonra saygıdeğer Gatts ve Light yönetimindeki 88th Regiment of Foot'a katıldım. Her alandan genelkültür konuşup gülebileceğiniz insanlardı, çoğu evente katıldım ama ping sorunumu çözemediğimden uzun süreli bir üyelik olmadı.
    İlk tecrübemi yaşadığım 94.Alay'a halen bağlı bir asker kaçağı, ve mezun bir '' neet '' olarak yaşamımı sürdürmekteyim.
Back
Top Bottom