Search results for query: *

1. Theoden/Skeat

Azeroth Knights [Aktif]

Azeroth Knights, 2018 yılında Theoden tarafından Napolyon Savaşları bünyesinde kurulmuş olan 77. Alay'ın diğer modlardaki kurmuş olduğu bütün ekiplerin genel adıdır. 2018 yılından beri Native, Mercenaries, PK vb. modlarda aktifliğimizi sürdürmekteyiz ve Warband dışında bir çok oyunda 77th -...
  2. Theoden/Skeat

Theoden Emeklilik

Şu geçen 8 yılımda nice güzel insanlar ile tanıştım; bir kısmınızla tartıştım, sövüştüm, kavga ettim ama hep bu ortamın içindeydim. Bu oyun 8 yıl boyunca hayatıma sadece güzel arkadaşlar kattı onun dışında ömrümü yedi bitirdi. Artık bu ortamı ve bu oyunu bırakma zamanı geldi. Kalbini kırdıklarım...
  3. Theoden/Skeat

Azeroth Knights *Protectors of Azeroth*

??????? ???????; 02.11.19 tarihinde Theoden tarafından Napolyon Savaşları DLC'sinde bulunan 44th klanı üyeleriyle beraber kurulmuş bir Native-PK ekibidir. Vizyonumuz: En iyiler arasında olmak. Misyonumuz: Eğlenmek ve kazanmak için varız. Klan Liderimiz: Theoden Klan Yrd.Liderimiz: LordKarizma...
  4. Theoden/Skeat

55º Reggimento Dragoni Piemontesi [Aktif!]

Klanımız 29th King's Yorkshire Regiment adıyla 13.12.2017 tarihinde kurulmuştur. Bir kaç aylık pasiflik döneminden sonra yoluna 55º Reggimento Dragoni Piemontesi ismi ile devam etmeye karar vermiştir. Misyonumuz başarılı, disiplinli ve düzenli bir alay olmak, vizyonumuz ise Türk Alaylar...
  5. Theoden/Skeat

11th Queen's Guard

✔ 11st Queen's Guard bölüğü 28.05.2017'de Theoden tarafından kurulmuştur. ✔ Bir piyade birliği olarak amacımız en iyi şekilde Türk NW camiasını temsil etmektir. ✔ Disiplinli,düzenli bir oyun zevki için çalışmaktayız ✔ Her karardan önce üyelerle istişare edilir ve her düşünceye önem verilir...
  6. Theoden/Skeat

-

-
  7. Theoden/Skeat

28th Yorkshire Guards Infantry Regiment [Yeniden Aktif][Alımlar Açık!]

Klanımız 07.11.2016 tarihinde Theoden tarafından eğlenmek ve oyunda iyi yerlere varmak amacıyla kurulmuştur. Klan lideri Theoden'dir 1-Maçlarda ve Eventlerde Subayın emrine uy. 2- Troll yapma,argo kullanma,insanları rencide edicek davranışlarda bulunma yasak. 3.Yaş ile dalga geçmek...
  8. Theoden/Skeat

28th Cuma Line Battle Eventi!

Her Cuma Saat 21.00'da başlayacak olan eventimiz Türkiye lokasyonlu olan TR_28th_LB serverinde devam edecektir. Harita Rastgele çöl 3v3 şeklinde olacaktır. Sadece line birlikleri olacaktır. 1. Global Chatte Subay harici konuşma yasaktır. Aksi taktirde konuşan kişi 1 kez uyarılıp ardından...
  9. Theoden/Skeat

Commonwealth of Nations

Bu sözleşme Topluluğa üye olan Alayların,Dış Tehditlere karşı bir arada olmasını,Emir-Komuta İçerisinde yada dışında üye bir alayın yönetimine isyan girişimi engellemek,Maddi ihtiyaçları olan alayların Topluluğun kasasından kredi ve teknik destek almasını sağlayacaktır.Üye Alayların Liderleri...
  10. Theoden/Skeat

Infanterie-Regiment Nr.74 | Alımlar Açık! | ----> YENİ KONU AÇILDI

Yeni konu açıldı!
  11. Theoden/Skeat

Siliniz

Kapandı
  12. Theoden/Skeat

Kapandı!

Bu birlik 28é Topçu birliğine dönüştürülmüştür!
Back
Top Bottom