Search results for query: *

1. Scipio Anatolius

Mod önerisi

Klasik haritaya ekstra olarak Japon veya asya milleti ekleyen mod varmı ?
  2. Scipio Anatolius

Bannerlord Collecotr's Edition

Çıkacakmı ? Tahmini ne zaman ?
  3. Scipio Anatolius

Bannerlord Mehter Marşı

Uzun yıllar Warband Osmanlı modları oynadım. Şuan Bannerlordda savaş müzikleri bana bayık geliyor. Tat alamıyorum , gaza gelemiyorum. Müzikleri mehter ile değiştiren bir mod var mı ? Yada kendim nasıl yapabilirim ? Yardımcı olurmusunuz.
  4. Scipio Anatolius

Mouse önerisi

Arkaşlar 200 tl altı mouse önerirmisiniz. Bütçe düşük olduğu için pek bir kriterim yok. Bir ayda bozulmasın yeterli.
  5. Scipio Anatolius

Clash Of Clans

Clash of Clans genel
  6. Scipio Anatolius

Steam profil arka planı

Başlığın bölümle çok alakası yok ama konu dışı bölümünde görüntü kirliliği yapmasın diye buraya açtım. Soruma gelirsek : Herhangi tasarladığım bir görseli steam profilime arka plan yapabilirmiyim ? Topluluk pazarında hiçbir oyuna bağlı olmayan kullanıcılar tarafından oluşturulmuş arkaplanlar...
  7. Scipio Anatolius

Parçanın girişindeki..

Bu parçanın girişindeki Çin (yada Japon ) ezgisi tanıdık geldi. Orjinalini bilen varmı ??
  8. Scipio Anatolius

Basit modlama

Oyundaki silahların vuruş güçlerini , ok sayılarını , at hızlarını vb. en kolay nasl değiştirebilirim. Bunun için bir uygulama varmı ?
  9. Scipio Anatolius

Whatsapp sohbet kurtarma

Sohbetleri whatsapp üzerinden yedekledim (google drive filan değil, direkt whatsapp a) . Daha sonra whatsp ı tekrar yükledim  , yanlışlıkla sohbetleri geri yükleyeyim derken tekrar yedeklemeye bastım. Şuan sohbetleri geri yüklediğimde eski mesajların hiçbiri gelmiyor. Ne yapmalıyım ?
  10. Scipio Anatolius

Roma Devleti Mod ==>

Roma Devletini oynıyabileceğimiz en kaliteli mod hangisi ? Yardımcı olurmusunuz ? Tavsiyeleriniz neler
  11. Scipio Anatolius

Askerlik tecili

Önümüzdeki şubatın 14 ünde 20 yaşına giriyorum. Şuan bir dershandede üni hazırlık okuyorum. Bu tecil olayı hakkında bilginiz varmı ? Ne zaman kağıt gönderiyorlar ? Ne zaman askerliği tecil ettirmem gerekiyor ? Beni gelip dersin ordasında almasınlar sonra :D. Şuan ne yapmam gerekiyor bilgisi olan...
  12. Scipio Anatolius

Herşey tamam fakat küçük bir sorun var.

Diplomacy modunda Rodoklara atlı birlik ekleyim dedim. Sarraind atlısını kopyalayıp yapıştırarak (not defteri üzerinden ) editledim. Daha sonra troop editör ile item skill vb. ayarlarını yaptm. Herşey tam fakat oyunda piyade olarak geçiyor. Onu nasıl atlı birlik sınıfına sokarım. Oyunda grup...
  13. Scipio Anatolius

Mod önerirmisiniz

Bayağıdır oynamıyorum. Tekrar başlayim diyorum. Bana hikayesi "olmayan" oyunu tamamen yenileyen , yenilenmiş grafikleri olan , mümkünse türkçe , kaliteli bir mod önerirmisiniz. Osmanlı modlarını oynadım önermeyin lütfen. Varsa tarihi yoksa fantastik güzel modları yazın. Teşekkürler şmdiden.
  14. Scipio Anatolius

Manowar

Forumda dinleyen birçok kişi vardır eminim. Bu adamlar gibi güzel Heavy - Power Metal yapan bildiğiniz güzel metalciler varmı ?
  15. Scipio Anatolius

RP yapılacak herhangi bi server ????

Yokmu şöyle yeterli düzeyde oyuncusu olan! türkçe! kapanma ihtimali olmayan! rp serveri ??
  16. Scipio Anatolius

Module systen kurulumu

Pythonu kurdum fakat ortam değişkenlerinde python görünmüyor. kurulumda bi hata filanda olmadı direk kurabildim ama ortam değişkenlerinde görünmüyor. şu konuyu takip ederek yapmaya çalışıyorum https://forums.taleworlds.com/index.php?topic=68175.0 yardım ederseniz sevinirim. pythonu elle ekledim...
  17. Scipio Anatolius

Göderilen iletiler görünmüyor.

iletilerim bölümünde gelen iletilerde sıkıntı yok ama gönderilen iletiler görünmüyor. Sİzdede böylemi sitedemi sorun var ?
  18. Scipio Anatolius

Kendi krallığının aslerini yapabilme ?

Diplomacy moduna bu olayı ekleyebilirmiyim. Zor olurmu ? hata veya sıkıntı nerelerde çıkar. Bunlara rağmen imkansızmı ?
  19. Scipio Anatolius

Phantasy Calradia + Diplomacy

Evet yukarıda bahsettiğim iki modu birleştirmenin bir yolu varmı ?. Hiç mod tecrübem yok nasıl yapabilirim ???
  20. Scipio Anatolius

Bir müzik aleti hakkında

Irish Tin Whistle olarak geçiyor. Türkçesi nedir bilmiyorum. Bundan türkiyede satılıyormu ?
Back
Top Bottom