Search results for query: *

1. Scipio Anatolius

Mod önerisi

Klasik haritaya ekstra olarak Japon veya asya milleti ekleyen mod varmı ?
  2. Scipio Anatolius

Bannerlord Collecotr's Edition

Çıkacakmı ? Tahmini ne zaman ?
  3. Scipio Anatolius

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Yapım aşamasında veya bitirilmiş olan herhangi bir tam yenileme mod yapıldı mı ? Osmanlı modu yapan , yapmayı planlayan varmı ?
  4. Scipio Anatolius

Bannerlord Mehter Marşı

Uzun yıllar Warband Osmanlı modları oynadım. Şuan Bannerlordda savaş müzikleri bana bayık geliyor. Tat alamıyorum , gaza gelemiyorum. Müzikleri mehter ile değiştiren bir mod var mı ? Yada kendim nasıl yapabilirim ? Yardımcı olurmusunuz.
  5. Scipio Anatolius

Şehirler Sessiz Hayat Yok,Öneriler

Oyunlardan beklentinizi düşürün biraz. Adamlar orta çağ rp oyunu yapıyor. Gerçek hayat simülatörü değil. Sen şehirlerde gezerken zevk almak oturup şehir yaşantısını izlemek isteyebilirsin fakat oyunun zevk odağı savaşlar ve çarpışmalar. Doğal olarak oyun geliştiricileri de bu alanda yoğunlaşmişlar. Şehir yaşantısı gayet yeterli bence.
  6. Scipio Anatolius

Mouse önerisi

Arkaşlar 200 tl altı mouse önerirmisiniz. Bütçe düşük olduğu için pek bir kriterim yok. Bir ayda bozulmasın yeterli.
  7. Scipio Anatolius

Sistem gereksinimleri

1660 ti laptop ile oynayan var mı ? Varsa nasıl bir performans aldığını yazabilir mi ?
  8. Scipio Anatolius

Pp nin bir anlamı veya simgelediği bir şey var mı?

Pp nin bir anlamı veya simgelediği bir şey var mı?
  9. Scipio Anatolius

The Elder Scrolls V: Skyrim

Skyrim'i bir çok defa oynadım ama modlamak bir türlü kısmet olmadı şimdi steam'dan tekrar indiriyorum hatta skyrim'den sonra serinin 4. ve 3. oyunlarını da alacağım. Esas sorum şu kolaylık olsun diye steam atölyeden skse indirip basit ve hızlıca atölyeden yapayım diyorum siz ne dersiniz steam üzerinden mod ekleyen arkadaşlar bir sıkıntı ile karşılaştı mı.
    Kesinlikle nexus mod manager i kullanmanı öneririm. Nexus un kendi sayfasından dilediğin modu tek tıkla kurabiliyorsun.
    Artı steam dan daha fazla çeşitlilik var.
  10. Scipio Anatolius

Nvidia GeForce Now

Açıkcası kotü bir internetim var. Ortalama 1mb indirme hızı alıyorum. Buna rağmer offline oyunlarda gecikme oynanabilir seviyelerde. Beklediğimden çok daha iyi bir performansla karşılaştım. Tutar bu
  11. Scipio Anatolius

Hikaye Devam Ettirmede | 1-5 kelimelik olanından V3.5

Vestel "%100yerli" olduğunu idda ediyordu
  12. Scipio Anatolius

[BİTTİ] Rastgele 10 adet Steam anahtarı çekilişi

Cioss Julius U.X. said:
    Elimde 10 adet random key paketinden gelen anahtar var. Kendim kullanmayacağım için hiç yoktan dağıtayım belki beleş diye ilgilenen olur dedim. En az 10 kişi katılana kadar beklemeyi düşünüyorum. Daha fazla katılan olursa daha iyi olur bekleriz belki bir kaç gün daha. 10 oyunun ne olduğu kazanan kişilere rastgele vereceğim için sürpriz olsun, zaten çok iyi AAA bir şeyler beklemeyin ama sıkıcı forum ortamında biraz farklılık olsun en azından. :smile:

Katılmak isteyenlerin bu iletiyi alıntı yaparak bu konu altında cevaplamaları yeterli.
    ??? :cool:
  13. Scipio Anatolius

Şeytanın yüklediği yedek 1453'ten kalmaydı
  14. Scipio Anatolius

çıkartıp yatağında uyuyan Ymira'ya doğru
  15. Scipio Anatolius

ve Talewords foruma giriş yapar

Daha ne kadar saçmalanabilir diyordum taa ki..
    gofret bey said:
    bir tarayıcıdan gizli sekme açar
  16. Scipio Anatolius

üzülür. Sonra yanlış iğne vurduğunu ..
  17. Scipio Anatolius

İki Seçenek Oyunu

İkisinide oynamadım ama Dota daha çok ilgimi çekiyor.
    Deniz kenarı yazlık mı ? Yaylada yazlık mı ?
  18. Scipio Anatolius

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Yeni video mu yayınlandı ? Takip edemiyorum da bu aralar.
Back
Top Bottom