Search results for query: *

1. Acer Ferrari One 200 Siyah Ekran

Merhaba, Acer ferrari one 200 adlı bilgisayara sahibim.1-2 saatlik kullanımdan sonra bilgisayarımı kapattım sabah açtığımdaysa karşımda siyah bir ekran vardı ne güvenli mod,ne system 32 silme  :mrgreen: işe yaramadı.Kapat açta yaptım değişen bir şey olmadı.Ne yapabilirim?
  2. Askeri gelişmeler,yenilikler ve olaylar!

MERHABA!, Bu konuda adından da anlaşılacağı üzere askeri gelişmeleri,yenilikleri ve olayları konuşalım istiyorum.Böyle bir konu var mı diye aradım ama bulamadım. Bu konuyu aynı tarih konusundaki gibi belli bir konu üzerine konuşulmasının daha iyi olacağını düşünüyorum tabi istenirse...
  3. Bu aceminin biraz yardıma ihtiyacı var!

Merhaba bu mesajı okuyan harika insanlar, Bir diplomasi paneli yapmaya çalışıyorum.Resimler: Problem nerede?Seçenekleri değiştirdiğim halde hala ana menü seçenekleriyle aynılar Biliyorum,şuan da çok basit ve temel duruyor ama acemi olduğum için kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Buda...
  4. That Novice need some help!

Hi awesome people who read this thread, I am trying to make a diplomacy panel.Screenshots: Where is the problem? i am changed altarnatives but they are still same. Yeah i know this is so basic.But i am trying to upragade.This is module_game_menus: I have one more question:when i run the...
Back
Top Bottom