Search results for query: *

• Users: gunwiggle
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. gunwiggle

Büyük Cursor Problemi

Merhabalar, ekran çözünürlüğüm 1360x768 (monitörümün desteklediği en yüksek çözünürlük) olduğu için oyundaki fare imleci fazlasıyla büyük gözüküyor. İlk başlarda pek takılmamıştım ama sonrasında gerçekten rahatsız etmeye başladı. Gereğinden fazla büyük olduğu için bazen yanlış yerlere bile...
  2. gunwiggle

Askerleri Kolayca Train Etmenin Bir Yolu Var mı?

Selamlar, askerlerimi çok fazla kaybetmeden hızlı bir şekilde nasıl üst seviyelere çıkarabilirim? Bunun için bir taktiğiniz falan var mı?
  3. gunwiggle

Demircilikteki Parçaların Kilitleri Neye Göre Açılıyor?

Selamlar, demircilikteki yüksek seviye parçaları kullanabilmem için ne yapmam lazım? Demircilik seviyemi yükseltmeyi düşündüm ama, tek elli kılıçta 5. seviye parça kullanabiliyorken tek elli baltada çoğu kilitli. Bunların ayrı ayrı perkleri mi var? Ya da neye göre kilit açılıyor?
  4. gunwiggle

Nüfuz Nasıl Kazanılıyor, Nasıl Kaybediliyor?

Selamlar dostlarım, nüfuzun işleyişini bir türlü anlayamadım. Anlatabilecek var mı? Ne işe yarar?
  5. gunwiggle

Resolved Hotfix sonrası oyun dosyalarının bozulması

Merhaba. Oyunumu Steam üzerinden oynuyorum 18/02/2021 tarihli hotfix gelmeden önce mutlu mesut oynuyordum. Sonrasında hotfixi gördüm. Aa ne güzel Hotfix gelmiş, indireyim de bari güncel oynayayım oyunu dedim. 1.7 GB'lik hotfixim indi. Oyunu başlattım ve bir de ne göreyim. 8 GB'lik bir indirme...
  6. gunwiggle

Hotfix'den Sonra Oyunu Yeniden İndirme??

Şu an şoklar içerisindeyim. Oyuna bugün "yine" yeni bir hotfix gelmiş. 1.7 GB'lik. Onu indirdim ve oyunu başlatmak istediğimde sonuç bu: Oyunun dosyalarını mı bozdu bu hotfix ne yaptı hiçbir fikrim yok. Şu anda bomboş bir şekilde 8 GB'lik bir dosya indiriyor. :D Dosya bütünlüğü doğrula dedim ve...
  7. gunwiggle

Birlik Hızındaki Anlayamadığım Neden

Selamlar, Birlik hızım şu "Sürü" neden olay yüzünden acayip yavaşlıyor. Bunun sebebi nedir? Sürü'yü nasıl azaltabilirim?
  8. gunwiggle

Bannerlord'u Steam'den Aldım, CD Key Problemi

Merhabalar, oyunu Steam üzerinden satın aldım. Ama yeni Steam arayüzü sayesinde CD-Keyimi görüntüleyemiyorum. Bunu nasıl yapabilirim? TaleWorlds ile oyunumu sync etmek istiyorum.
  9. gunwiggle

Discord Rich Presence

Bu sorun sadece bende mi var bilmiyorum ama, Discord oynuyor kısmını aktifleştirdiğim zaman oyunun logosu gözükmüyor. Nasıl çözülebilir?
  10. gunwiggle

Kent Merkezine At İle Girme?

Merhabalar, "Kent merkezinde dolaş" seçeneğini seçtiğim zaman beni yayan olarak şehrin dışında başlatıyor. Şehre kadar yürümek artık zor geliyor. Nasıl şehir merkezine atımla girebilirim? Envanterdeki sivil menüsüne at aldım ama yine de yayan başlatıyor.
  11. gunwiggle

GTX 1650S Sistemde Menülerde Takılıyor

Merhabalar, GTX 1650 Super ekran kartım var ve oyunda FPS açısından hiç sıkıntı çekmiyorum. Çok Yüksek ayarlarda bile 100 FPS rahat alıyorum ama asıl sorun şurada: Oyundaki neredeyse tüm menülerde takılmalar oluyor. Mesela Ayarlar sekmesini açacağım, 2-3 saniye bekletiyor girmek için. Aynı şey...
  12. gunwiggle

[İstek] Oyuna Kral, Lord ve Toprak Sahibi Olarak Başlama

Dostlar merhaba, Şimdi ben ilk defa modçuluğa adım atıyorum sizden yardım istiyorum. Eğer etkili bir şekilde adım atabilirsem bu şekilde karışık şeyleri kolay algılayabilen ve anlayabilen birisiyimdir. Kolay alışırım yani ama yardımınıza ihtiyacım var. Şimdi ben herhangi bir modda başlıkta...
  13. gunwiggle

WB M&B Warband - "cheatmenu" Komutu Detaylı Anlatım

Merhabalar. Sizlere "cheatmenu" kodunun detaylıca ne işe yaradığını ve neler yapabileceğinizi anlatacağım. Eksikler varsa söyleyin hemen eklerim. Geçelim 1. adıma. 1. Adım 2. Adım 1) Serbest Dolaşma: Sol altta bulunan "Kamp" butonuna basın. En üstte "Cheat: Walk around." yazan yere basın. Bu...
  14. gunwiggle

KİLİT

KİLİT
  15. gunwiggle

KİLİT

KİLİT
  16. gunwiggle

KİLİT

KİLİT
Back
Top Bottom